• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser5230

Guest
@mates123456 tak jsem schválně zkusila na to kouknout na mobilu a fakt to tam jde a pak jsem šla na PC a tam mi to ted taky už funguje,divný :-/
 

iDavis

Legenda
Tak som milo prekvapený, že to je hneď dostupné aj v mobilnej verzii a obsahuje to tam snáď všetky funkcie, ktoré by malo. :)

No hneď na mňa vykukol recept na požehnaní na zásoby a keďže mám práve doslova 5 zásob, asi to hneď skúsim vyrobiť.

Z nepotrebných budov v inventári by som bol teraz schopný rozčarovať cez 21 tisíc úlomkov, ale s väčšinou asi počkám, až trochu vylepším akadémiu. Konečne môžem povedať, že sa do nej tie diamanty aj oplatia. :)

A @Angedev naozaj sú to tie relikvie bonusové -1, čo ma teda teší omnoho viac. :)
 

Green Jane

Šéfkuchař
Mně to napsalo , že to bude od 25.11.2018 , ale jen na Arendyllu , ve Winyandoru zatím žádné upozornění nemám .
Tak uvidíme .
 

Saux

Znalec fóra
Mně to už taky funguje, a to jak v Arendyllu, tak i ve Winyandoru :)
A zaujalo mě, že v každém světě mám trochu jinou nabídku receptů...
 

papap

Mistr slova
Už i na PC.A vypadá to pěkně.Pěkné recepty,jsem zvědav na ostatní.:)
Není náhodou někde informace, jaké jsou všechny recepty?
 
Naposledy upraveno:

Saux

Znalec fóra
Já blbec jsem asi před týdnem bezmyšlenkovitě seslal "fialová kouzla" (nemám je moc v oblibě) na všechny možné kulturní budovy ve městě a teď by se mi hodily... :-(
 

DeletedUser3281

Guest
Co takhle tedy kdyby sem lidi posílali screeny těch svých receptů a někoho koho to baví (většinou @iDavis ) by z toho složil postupně seznam unikátních věcí co jde získat? Měl by zájem a lidi o tohle? Pochybuji že nám dají seznam budov přímo oni :D
 

Saux

Znalec fóra
Mně to sedí i u toho Portal Profitu - mám 5% profit - Akademie lvl 4 = 420 úlomků...
 

ElfNostradamus

Veterán
další odměny v dolním rotování: Valoriánská čest /za 1350 ,,úlomků kouzel,,+ 9kouzel-spojovací činidlo/ , Hnízdo orků /1200, 8/, urychlovače 4x2hod / 439, 2/ , úlomky run 3x / 360, 1/ , Modrý plamen 2x2 budova , Hvězdárna 2x2, 5x relikvie hedvábí /300,1/ , 1x déšt´mincí 10% /253,1/, jarní květinová klec /150,1/, letní květinová klec /150,1/, 5x relikvie elixír /300,2/ , Zimní svatyně 2x1 /300, 2/, 15VB /1350,6/, Potulný kupec I. /750,5/ , Vylepšení jednotek 25% /600,4/ , Duhová květinová klec /150,1/, Déšt´mincí 2x 15% /466,3/, Urychlovač 8h /622,1/. 6VB /720,2/ , Potulný kupec ll. /900,6/atd. zatím :) ++...musím doplnit, že od různých lidiček ve spolku v různých rasách a stupních vylepšení akademie /jestli má na to vliv ?/.
Rovnou žádám o vylepšení: aby bylo v dalších eventech vedle budov k získání označeno i jakou má budova při možném prodeji hodnotu úlomků kouzel....děkuji :)
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Ještě se zeptám.Když mám dnes recept na ten zlatý kodex,bude pak ještě někdy,jako jestli se ty recepty vrátí?Jelikož za tu dobu co je ten recept bych stihl max jeden a to bych ještě musel mít věci na výrobu připravené...:)
 

ElfNostradamus

Veterán
na jednu rotaci tě to pustí ale pouze jednou na jednu konkrétní ,,věc,, pak se to blokne a musíš něco jiného nebo počkat na rotaci

pouze doplnuji :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
to ano, ale to asi ví, on se spíše podle mě ptal, zda bude mít šanci na to samé ještě někdy, já to na betě sledoval a padalo mi tam několikrát to samé.
 

Saux

Znalec fóra
Jestli jsem to dobře pochopil, tak Řemeslná výroba tady bude pořád (tj. není nijak časově ohraničená), takže podle mě se tam ty předměty budou točit furt dokola, ale asi v nějakém náhodném mixu...
 

DeletedUser37

Guest
rád bych si dodělal budovu co mi chybí z jedné sady budov dožinkového chrámu, šlo by to?
 

Saux

Znalec fóra
Teoreticky jde všechno, ale pochybuju, že takovéhle budovy v nabídce receptů budou (i když já osobně bych to taky uvítal).
 

DeletedUser341

Guest
Kdyby se tam objevily budovy ze setů, to bych byl asi hodně překvapený... Ale i hodně nadšený :)
 
Nahoru