• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3281

Guest
No na další kapitolu budu mít 6 měsíců, s počítám právě s tím, že si vždy vycraftím tyhle věci nově, protože mi z eventů mezi tím zbude dost budov co rozeberu na díly. Ale pak chci prostě mít těch 6 měsíců to TOP :D
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Jednorožci jsou dle mého spíše kultovní záležitost. Já osobně jich mám 6 (více jich snad není...či ano? ). Nezáleží na hodnotách jaké mají, prostě k Elvenaru patří více než nechutný a nemastný Valentýn.
počítám-li toho černého jenž byl jako dárek tak ano jejich šest, ale jen u lidí. Elfové mají navíc za diamanty ještě dřevěného enarova jednorožce. Což je celkem sedm.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak já občas řemeslničím i jiné věci než jen budovy, když mám něčeho málo.
 

DeletedUser5230

Guest
jen tak pro zajímavost co je v bedničce(ta jak se sbírá opar vidění) když se dodělá ta myslim 3? jak je větrný mlýn,VB a urychlovače.
 

Prealiena

Velmistr písma
Někdo by měl sepsat dosud známé obsahy truhel, ať je v tom pořádek.
Já už se v tom sama ztrácím. Nevím, jestli se někdo dostal k páté nebo šesté truhle a co všechno bylo v těch předchodích.
 

Angedev

Velmistr písma
Já teď otevírala šestou, ale co bylo v těch předchozích poznamenáno nemám... Každopádně to vypadá, že šance na diamanty je v každé druhé, což většinu zajímá asi nejvíc :)
 

iDavis

Legenda
Je to nasledovne:

Debna 1
Venarove kameny II20%
8x zesilovač (8 hod)40%
35x VB40%
Debna 2
500x diamanty20%
5x prastará vědomost (10)40%
Kozí výběh40%
Debna 3
Větrný mlýn zla20%
5x prastará vědomost (10)40%
12x zesilovač (5 hod)40%
Debna 4
500x diamanty20%
35x VB40%
Magická pila40%
Debna 5
Venarove kameny II20%
8x zesilovač (8 hod)40%
35x VB40%
Debna 6
500x diamanty20%
5x prastará vědomost (10)40%
2x Třpytivý otec pralesa40%
Debna 7
Sněhový okouzlující strom20%
5x prastará vědomost (10)40%
12x zesilovač (5 hod)40%
Debna 8
500x diamanty20%
4x Modrý zmrazený plamen40%
35x VB40%
Debna 9
Iglú festival20%
35x VB40%
12x zesilovač (5 hod)40%
Debna 10
500x diamanty20%
5x prastará vědomost (10)40%
3x Zimní lampiony40%
 

OldMaGorr

Mistr slova
Všimli jste si taky, že v řemeslné výrobě se teď dělají jenom lvl 1 verze od všech budov? Já doufal, že to bude můj aktuální level abych si nahradil staré, ale ono ne. Bylo to tak vždycky nebo to změnili až teď s chystanou Královskou rekonstrukcí?
 

DeletedUser4169

Guest
Asi myslí, že třeba lávovej kodex tam má ikonku prvního věku. Ale když ho koupíš, teprve se mu přiřadí ikonka třeb aamuni, podle toho kde si.
Takže to může působit matoucím dojmem. Protože budova 2x2 s 3700kultury kdyby měla opravdu tuhle kulturu na prvním věku by se nevylepšovala vůbec špatně :)
 

DeletedUser3281

Guest
No kdyby místo toho odpadu jako jsou relikvie nebo kouzla šli craftit balíčky diamantů, bylo by to lepší. Ale ono je jasné, že tam ten odpad jen jen proto aby šlo hůře craftit to smysluplné o_O
 

DeletedUser6581

Guest
Ahoj, jsem zde nový. Mám dotaz ohledně přihlášení do hry. Od včerejška mi vůbec nejde se do hry dostat a nelze ji tedy hrát.Nikdy se mi to nestalo, tak nevím co mám dělat. Díky.
 

voyager-1

Velmistr písma
Asi používáš špatný přihlašovací údaje, nemáš třeba zaplý CapsLock?
Zkus kliknout na zapomenuté heslo. Forum používá jiný heslo než hra, jestli to např. pamět prohlížeče nemá přeházený.
 

Prealiena

Velmistr písma
A třetí tajemný objekt je pro mě: hromada pětihodinových urychlovačů. Dobré tak na event.:cool:
Pravda, že v té truhle moc na výběr nebylo, mlýn bych stejně rozkraftila.
 

voyager-1

Velmistr písma
jo, taky jsem to chytl, spíš jsem chtěl ten mlýn, co proti němu máš, však nevidíš co by Ti dal, další truhla dost slabá.
 

Prealiena

Velmistr písma
Budova, co mi dá 2100 populace na 3x4 polích, mě moc neoslovuje. Už dříve, když ohlásili královskou rekonstrukci, jsem si dělala srovnání eventovek a rozhodla jsem se, že mě nebude zajímat nic, co nemá v půlčících alespoň 200 populace na políčko. Snažím se spíše omezovat počet kulturně populačních budov ve městě a zaměřit se na budoucí vylepšování těch, co se opravdu vyplatí.
 
Nahoru