• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Čarodějové & draci

DeletedUser2097

Guest
Sice je to pouze třetí den ale mohu potvrdit , že fakult je dobré mít alespoň po třech kusech. Jedna dělá suroviny pro vylepšování budov, druhá dělá suroviny pro třetí, která z nich dělá suroviny do výzkumu. Navíc se podle počtu fakult a součtu všech jejich úrovní počítá přísun Učňů, takže čím více toho mít člověk bude, tím lépe a výzkum mu pujde snadno bez zaseknutí.

Nakonec bych ale doporučil při maximální velikosti kampusu mít přeci jenom fakulty čtyři a to ode všech.

Ještě bych se rád podělil s fakultami úrovně 3 (prozatím jedna od každé), no a bylo třeba postavit pár knihoven aby se nově příchozí čarodějové a čarodějky měli kde zlepšovat ve svých dovednostech, rovněž tento koutek chcete-li, bude sloužit jako hlavní přísun many pro mé město.

Screenshot_1.jpg Screenshot_2.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mmenie

Pokročilý žák
@papap zvláštní, hrál jsem dnes (po aktualizaci) na dvou počítačích a na obou se mi packy zobrazovaly a to na obou světech.

Mně se taky nezobrazují, resp. jen někdy u někoho.
EDIT: co je ale horší, než nezobrazování zlatý tlapky, která se dá odtušit, je to odpočítávání do konce výroby/průzkumu/atd., jako pardon, ale aby se mi pořád zobrazovalo "zbývá: 38 hodin" a ignorovalo to existenci dnů, to je fakt síla.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2216

Guest
Zdravím mohlo by se to aktualizovat i tady? A třeba doplnit k možnosti poděkování za příspěvek také možnost opačného názoru který by se označoval jako: nesouhlas

píšu to zde jen chci zjistit reakci ostatních než to navrhnu ofiko
 

papap

Mistr slova
Mě to přijde zbytečné,když se mi to líbí poděkuji,když né,tak mohu odpovědět že nesouhlasím a i napsat svůj názor.Od toho je to diskuze a né že budem klikat na líbí a nelíbí...
 

DeletedUser2216

Guest
Re: papap ..

Tak když se na to podívám z tvého úhlu tak je zbytečné i možnost poděkovat. Jako k čemu to je? Když mohu diskutovat a né klikat. Novinka čarodějů a draků společně s novým systémem jednotek která se vyplatí jen ze začátku, jsou novinky taky celkem zbytečné ...

Já neříkám že tvůj názor je špatný ale připadá a potvrzuje se mi názor který jsem psal v tématu vlákna o banu.
 

papap

Mistr slova
Tak ale je v tom jeden zásadní problém,poděkování už tu je zařízené a to druhé by se muselo zařídit a jak jsem psal,mě to přijde zbytečné,toť vše.A kde si co psal jinde nevím a ani mě to zde nezajímá,tady se řeší jedna věc a jinde zase jiná...
 

DeletedUser2097

Guest
Lidé, kteří se blíží k prvním výzkumům vyžadující nejvyšší umění kouzelných formulí a mixování určitě zjišťují jak chaoticky mohou fakulty v produkci působit, osobně v tom vidím pekelný záměr tvůrců," Vy jedni ... !! " , tak aby se to nepletlo a nebo jste nemuseli rušit probíhající produkci, pomůže nasledující obr. , dříve viděný ve videu Inno games TV a nic nedávající smysl. Těď už víme co tím bylo myšleno, alespoň vetšina, ostatní pochopí časem :)

Bez názvu.png


Trvalo mi to celkem dlouho, jelikož mám akutní nedostatek mincí, nakonec se podařilo a dílo je dokonáno, fakulty 4. úrovně hotové... další budou následovat, jenom co seženu dost surovin :D . Ve městě sem nakonec uspořádal místo tak, aby se mi tam dočasně vlezlo 26x Knihovna mystických věd, než dojdu k Magickému bludišti, které je na konci výzkumného stromu :( . Zatím je to trošku šílený ale s tím se určitě vypořádám =)

Screenshot_1.jpg
 

DeletedUser2097

Guest
Dnešním dnem jsem se stal hrdým majitelem maximálního prostředí pro draky a čaroděje a odteď se mohu plně věnovat výzkumu a celkové přestavbě města do finální podoby této éry :) Chtělo by to o poznání víc učnů, mno tak ale to se snad časem poddá.

Screenshot_1.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
Bohužel je tomu opravdu tak, produkuji 49 učnů za 4 hodiny a jedna výroba me stojí učnů 43 a 10 hodin času a mezitím člověk musí neustále točit tři druhy surek na výzkum , které trvají 20 hodin, takže je to na 3 x 4 fakulty trošku blbý :)
 

GorGlin

Veterán
já teprv stavím fakulta a dám si divný tůnění, než budu mít dračí produkci na max.
Uvidím, jeslti mi to dá dostatečnou zásobu.
 

iDavis

Legenda
No je vidieť že sa v tejto kapitole snažia hráčom limitovať ich rýchle získavanie surovín tým že je možné postaviť len pár budov okolo námestia, zatiaľ čo v predchádzajúcich kapitolách ich mohli hráči vlastniť omnoho viac, len s obmedzením samotného miesta na ploche..
 

DeletedUser2216

Guest
iDavis děkuji fakt ...

Ale vidíš ostatní to vítají, je vidět jaká zbytečná blbost se dá vymyslet a hráči jsou z toho vedle protože přesně tohle se vždy přáli :D přitom stačí jedna obří budova přes celé a plně uvolněné místo města která by vyráběla diamanty za určité období ... narvat diamanty jde skoro všude.
 

GorGlin

Veterán
Můžete mi někdo říct, kolik produkují jednotlivé fakulty duchů, svitků na 1 lvl?
Flakonů je základní výroba 175 za 5 hodin to už vím.
 
Naposledy upraveno:

klapa

Mistr slova
mám dotaz, je možné aby měl někdo v neodmítnutelném úkolu postavit od každé fakulty 3 kusy a někdo jen 2?
 

DeletedUser1277

Guest
Ano, úkoly může mít každý hráč jiné.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru