• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Čarodějové & draci

DeletedUser236

Guest
Náročnost těch úkolů roste s tím, jak se člověk ve hře posouvá. Navíc na plnění běžných úkolů není třeba používat diamanty, stačí si jen počkat o chvilku déle... o_O

//odstranění zbytečné citace, Höni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
a začínáme :)

Screenshot_1.jpg
 

DeletedUser2070

Guest
Tak co říkáte na novou inteligenci jednotek? Po projetí dnešního kola turnaje se mi v hlavě vybavila hláška: Nové IQ 12 368. Třikrát sláva, jsem zase génuis :D
 

DeletedUser2429

Guest
Na super, tak ted uz musim i tu hnusnou vilu smrti zkoumat, jako ze zacatku jsem si rikal super takova pekna hra, ale ta vila to je totalni ulet, nikomu se nelibi, ale doted jsem ji nemusel mit a dalo se to prezit, ale jestli se na ten hnus budu muset divat v kasarnach porad, tak si asi najdu jinou hezci hru.
 

DeletedUser1198

Guest
Ony se změnily úkoly? Óóó jaká tragedie. :D Docela se divím, že se změnily tak málo. Čekal jsem, že jejich obtížnost poroste prudčeji a nebylo by na tom nic ani divného, ani špatného. Změnily se tak, aby jejich návaznost na příchozí rasy avizovala budoucí vyšší potřebu kladívek či jiných komodit. Má-li někdo na mysli, že to bude klást požadavek na reálné penízky, pak já si to nemyslím. Když je nebudu chtít investovat, tak je nedám. Nebo si snad někdo nechává diktovat hrou, jestli si připlatí či nikolivěk?:rolleyes: Je nasnadě, že tlak na investici reálných peněz v těchto typech her roste s postupující úrovní hráče, podstatné je ale to, zda to hráči budou akceptovat. Můžeme si na to stěžovat, můžeme se skrzevá to hádat nebo i jiné věci dělat, ale bude nám (hráčům) to platné asi jako krtkovi čepice :D. Tak to prostě je a myslím si, že to nikdy nebude jinak. Jsem si toho vědom a kdybych to tady nečetl, tak se nad tím ani nepozastavím a s úsměvem to přejdu.
 

papap

Mistr slova
Může mi někdo vysvětlit,od čeho je beta,když stejně po vydání další aktualizace je ve hře zase spousta chyb?Snad když se objeví chyby na betě,tak by se měli odstranit a né vydat aktualizaci,která rozhodí hru a jestli by to mělo nějaký čas trvat navíc,to by vůbec nevadilo,myslím,že naopak.Aspoň by hra o něco déle normálně běžele.Hoši jsou asi krapánek natvdlí.Jako co je ta chyba,jak se při motivaci nezobrazují zlaté ručičky,to je totálně na *****,opravdu SKVĚLÁ PRÁCE!
 

DeletedUser1198

Guest
@papap zvláštní, hrál jsem dnes (po aktualizaci) na dvou počítačích a na obou se mi packy zobrazovaly a to na obou světech.
 

Lukula

Velmistr písma
Za sebe musím napsat, že ty věčně se opakující chyby už mi taky začínají vadit. Jsou to sice kosmetické vady, ale rozhodně to nepůsobí profesionálně. Aktualizace jsou zřejmě příliš uspěchané. Evidentně vývojářům nestačí termíny a informace z bety. Kdyby to alespoň nebylo v takovém množství a pokaždé, ale vážně - co aktualizace, to mraky chyb...:( Je to škoda, zbytečně to kazí dojem z hry.
 

papap

Mistr slova
Pes63 zvláštní,já to hrál na obou světech ale packy se nezobrazili.Měl jsem pět zlatých pacek v sedm večer a dal jsem to ve spolku najevo a pak opak byl pravdou.Když jsem dával výpomoce,tak kladívka přibývaly,takže je to opravdu zvláštní,ale chyba tam je.A to se děje i ostatním,takže tu hlavně nezdůrazňujte nějaký už ohraný mazání čehosi.Už jsem na tu ptákovinu docela alergickej...:D:D

Lukula přesně tak je to všechno uspěchané a nechápu proč.Je přeci lepší vydat věc co funguje o něco déle než věc plnou chyb a aby to bylo v nějakém pochybném termínu,to nemá žádnou logiku.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2070

Guest
Souhlasím, ty miniaturní chyby jsou přinejmenším otravné.
 

DeletedUser508

Guest
Já jsem z čarodějů a draků nadšená. Líbí se mi ten nápad. Je to jiné, jak nemusíte mi cesty a musíte mít to kolem toho kampusu. Já nevím kam to zatím dám, spočítala jsem, že potřebuji čtverec 20x20 políček. :D
Jinak musím zvednou výrobu many, protože jinak se hrozně budu zasekávat. No, bude to zajímavé, bude to masakr, ale těším se, je to výzva. :)
 

DeletedUser236

Guest
@Nibelion - tak to je paráda! Já se strašně dlouho zasekla na Orcích, ale lesní elfové zatím (ťuk ťuk) celkem šlapou. Na čaroděje a draky se těším - hlavně na ty černokněžníky (mám pro ně slabost) :-D
 

PenyMarket

Znalec fóra
Nevíte někdo z Bety jestli mi bude stačit od každé fakulty jeden kus? Jde o to že všechny tři fakulty musí být napojeny na Kampus a pokud by po jednom kusu nestačily musel bych ho umístnit někam doprostřed mapy. Teď ještě místo na přesuny mám, ale časem ho bude na šíbování málo a na Wiki samozřejmě zase nic není. :-(
 

DeletedUser494

Guest
Modrovous: určitě ti nebude stačit jedna budova od každé... Mám pocit, že na beta foru někde bylo psáno, že existuje úkol "Měj dvě budovy od každého druhu" - každopádne, čím víc budov, tím rychleji budeš získávat ty věci a postupovat. Čili v podstatě je to na Tobě.
 
Nahoru