• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Zharthuru

    RPG prvek .

    Rád bych měl na mapě města možnost malé osoby , která by se pohybovala prostřednictvím kurzoru . Mohla by sbírat třeba houby v lese , stavět sněhuláka v zimě , utíkat před medvědicí chránící své medvídě .
  2. Zharthuru

    Město

    Rád bych se zeptal na okolí města nějakého odborníka na grafiku . Dalo by se zvětšit ?
  3. Zharthuru

    Příběh

    Rád bych se zeptal , jestli se neuvažuje o nějakém profesionálním spisovateli , který by trochu okořenil život prvky RP .
  4. Zharthuru

    Požehnání jednotky .

    Hezké svátky . V současné soutěži Kouzlo zimy jsem už několikrát vyhrál požehnání skupinu jednotek . Výlučně ale z kasáren . Budou dostupné jednotky i z ostatních budov ?
  5. Zharthuru

    Královská rekonstrukce

    Na wiki jsem o ní nic nenašel a tak se chci zeptat kolik členů už ji někdy použilo .
  6. Zharthuru

    Systém boje Turnaj pro jednotlivce

    Shrnutí: Trénink boje pro začátečníky . Plánky budov pro Královskou rekonstrukci . Podrobnosti:Hráč by měl ubránit statické políčko na bojové mapě a zároveň dobít políčko protistrany AI . Na začátku by hráč určil kolik jednotek , zlata a proviantu (kladívek) do turnaje investuje . AI by následně...
  7. Zharthuru

    královská rekonstrukce

    Občas se mi v řemeslné výrobě oběví královská rekonstrukce za spojovací činidlo a tajemné lístky s hvězdičkou . Jak ty lístky získám ?
  8. Zharthuru

    Kouzelný prach (zboží)

    Zajímalo by mne jestli se v událostech oběvují výherní budovy které dávají kouzelný prach .
  9. Zharthuru

    Lesní duch Zharthuru

    Já bych snad mohl , pravil starý poutník od kamen na kterých se hřálo víno . Ten les pošpinila Nekromantka Arachnie o které vypráví jiný příběh . Ten mladý jinoch v lese potkal krásnou vodní vílu jež se snažila pavoučí špínu smýt , ale křižáci byli silnější . Jinoch však věděl že se bojí ohně a...
  10. Zharthuru

    Suroviny osadníků

    Budou někdy obchodovatelné suroviny osadníků jako jsou žula a měď ?
  11. Zharthuru

    Neaktuální Nová záložka v budově Kasárny

    Tento návrh by mohl být i s jiným tématem , nechť moderátoři rozhodnou kam patří . Navrhuji aby pokud jdete v nové provincii po dohodě aby se k vám na oplátku jako bonus mohli za zlato přidat nějaké jednotky . Cenu žoldnéřů bych přizpůsobil jejich úrovni .
  12. Zharthuru

    Stavební plocha

    Velmi by mne zajímalo jaké je maximum políček pro město , počítám že elfové a lidé jsou v tomto nastejno .
  13. Zharthuru

    Nová rasa Pavouci

    Nezapřu se některé odrůdy jsou i estetické
  14. Zharthuru

    Český překlad InnoTV

    Existuje tu , prosím pěkně , někde nějaká ?
  15. Zharthuru

    Samorosti

    Tak tohle je téma pro hráče , kteří nechtějí jakékoli herní společenství . Najdou se tu vůbec ? Samozřejmě kromě mě :D Jak se vám hraje o_O Můžu napsat že mě celkem dobře .
  16. Zharthuru

    Neaktuální Nový počátek

    Několikrát už jsem si zde na fóru přečetl že hráči na vysokém postu v žebříčku už dále nemohou dále rozšiřovat své město pomocí standardního rozšíření z provincií . To mne přivedlo na myšlenku možnosti obsadit jednu již prozkoumanou provincii dalším městem , ale bez hlavní budovy . Pouze s...
  17. Zharthuru

    Neaktuální Mezera kapitola boje

    Při střetu s nepřítelem se v pořadí jednotek oběvuje mezera kapitola boje , klidně bych ji zrušil neboť mi na nějaké kapitole nezáleží .
  18. Zharthuru

    Město Spolupráce dělníků [předáno]

    Navrhuji aby na jednom projektu (stavba nebo vylepšení) mohli spolupracovat až tři dělníci s efektem snížení času stavby o 50% za dělníka . Zadáte stavbu a v nabídce budovy přidáte dělníka . Dále by nebylo špatné dělníky vyučovat na akademii kouzel:D
  19. Zharthuru

    Starobylé runy (kulturní stavba)

    Rád bych se zeptal jestli výše zmíněná budova má nějaký vliv na získávání úlomků run z bitev .
  20. Zharthuru

    Třetí kouzlo [realizováno]

    Nevím přesně ve kterém vlákně jsem četl o kouzlu na kulturní bonus , ale ve Wiki jsem nic takového neviděl tak mne napadlo , jestli by kolonka Kouzla nešla spíš zjednodušit , ta angličtina mi tam taky nesedí .
Nahoru