• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Nový počátek

Chtěli by jste obsazovat provincie ?

  • ano

    Hlasy: 4 100,0%
  • ne

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    4

Zharthuru

Mistr slova
Několikrát už jsem si zde na fóru přečetl že hráči na vysokém postu v žebříčku už dále nemohou dále rozšiřovat své město pomocí standardního rozšíření z provincií . To mne přivedlo na myšlenku možnosti obsadit jednu již prozkoumanou provincii dalším městem , ale bez hlavní budovy . Pouze s dělnickou chatrčí.
 

DeletedUser34

Guest
nie o ale V provinciách tam samotny suboj ako taky nebude bojovat sa bude akurat v rebričku výtazov to kto nazbiera viac bodov :) provincie su uz ziskane uz sa len vnich trocha nanovo vymlatime teda minieme surky a vojsko a niekto aj dia :)
 

DeletedUser34

Guest
no ved to prví ošial uz opadol z subojov v provinciach a teras tam nastalo viacmenej útlm nakolko len pár jedincov postrehlo ze to treba najskorej vyskumat a az potom ich pusti do turnaja ale je to zaberák na vojsko čas a surky riaden teras treba uvažovat co je viac potrebne :) ale bez spoluprace susedov to nepojde :D
 

Deleted User - 42211

Guest
a znovu nastává problém. já se 3 sousedy nemám nárok něco takovýho hrát.... ta mapa se už musí vyřešit, je to pěkně nahouby
 

DeletedUser34

Guest
no ono nejde len o susedov v bliskosti ale aj o tich co budu mat tu provinciu dobytu ale aj o to kolko x ju dobyju je 5 urovni a za kazdu dostavas rôzne pocty bodov je sice pravda ze sa nadrie clovek ale aj vyhoda ked mas menej susedov budes vzdy prva v danej provincii :)
 

DeletedUser34

Guest
hmmmm turnaj skoncil a odmena ?
no dostal som 12 relikvii kamena az nato ze mam iny bonus ale v pohode a tosom vyhral 5 provincii z 8
cakali sme viac padla asi 1/5 armády a pár tisic suriek a odmena 12 relikvii hmmm no co už
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Dostal jsi 12 relikvií mramoru, neboť se turnaj konal pouze v provinciích s mramorem ;) Takže je úplně jedno, co máš za zvýšenou výrobu, ale jde o to, ve kterých provinciích se turnaj o 6kolech koná. ;)
 

DeletedUser34

Guest
len som celkom nepochopil odmenovanie nakolko v niektorich provinciach sme mali rovnake pocta bodov a tak neviem ako potom to bolo vyhodnotene ale asi dosiahnute hviezdy rozhodovali
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Sčítají se Ti všechny body, ze všech bojů v turnaji, mrkni na žebříček, máš tam novou záložku ;)
 

DeletedUser34

Guest
no viem ze vrebricku je tabulka prvich 100 dostava body ale ide o odmenu za provincie masl som ucast v 6 ale odmenu som dostal len za 5 na konci to vypisalo ta 6 som mal menej bodov alebo asi nedosiahla pozadovany pocet bodov na truhlicu
 
Nahoru