• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Suroviny osadníků

Angedev

Velmistr písma
Nejsem vývojář, takže ti nemohu dát odpověď s absolutní jistotou, ale osobně si nemyslím, že se této funkce někdy dočkáme.

Obchodovatelné jsou suroviny, u kterých nemají všichni stejné výchozí podmínky, čímž myslím, že bonusových surovin vyrobím při stejných nákladech cca 10x více, než nebonusových, vyplatí se mi tedy vyrábět pouze bonusové a s těmi pak obchodovat.

U surovin osadníků mají všichni stejné výchozí podmínky a je na každém, jakou zvolí strategii a kolik budov na výrobu postaví. Takže si nemyslím, že by toto bylo do hry zavedeno :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
pochybuji, to by bylo totiž proti základnímu principu hry - osadníci jsou k tomu, aby člověku zdrželi postup kapitolou a hra mohla být každou kapitolu těžší.

navíc jak přesně by to fungovalo? pouze v rámci jedné rasy? nebo bych si na konci trpaslíků nakoupil suroviny do víl, abych měl pohodlnější start? opět proti základnímu principu, kterým to celé funguje.
 

Zharthuru

Mistr slova
Osobně bych rád tuto možnost měl u obchodníka na tržnici , podobně jak tam jsou suroviny na které nemám bonus a samozřejmě až po odemčení příslušné kapitoly .
 

DeletedUser341

Guest
Já souhlasim s Corwinem, i když by se mi to taky líbilo, nedává to moc smysl...
Obchod je kvuli bonusům na suroviny - na zboží osadníků nikdo bonusy nemá a obchod tedy nemá opodstatnění
 
Nahoru