• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Samorosti

Zharthuru

Mistr slova
Tak tohle je téma pro hráče , kteří nechtějí jakékoli herní společenství . Najdou se tu vůbec ? Samozřejmě kromě mě :D Jak se vám hraje o_O Můžu napsat že mě celkem dobře .
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1936

Guest
Já jsem hrála nějakou dobu sama a taky to šlo v pohodě, pak si mě odlovilo jedno společenství a musím říct, že když mám dalších 25 lidí na motivaci, tak je hra o dost lepší. Momentálně mám z jedné motivace společenství 250 tisíc mincí a 10000 kladívek a to jde poznat. Jinak si vzájemně pomáháme a zároveň tam není žádný tlak na postup. Mám výhody obojího, hraní sólo z hlediska klidu k hraní a zároveň pomoci či rady, když potřebuji.

Ono některá společenství co jsem četla mají dost ,,zvláštní´´ podmínky. Já motivuji každodenně, protože chci a ne, že musím páč by mě jinak vyhodili nebo jsem tu i někde četla, že hráčům ,,nadiktovali´´ jakou produkci mají mít, i když ji zrovna neměli bonusovou atd. Chci si hru užít a svéprávná jsem už hodně let :)

Prostě to chce najít společenství, které ti bude vyhovovat. Ale proti gustu... :)
 
Nahoru