• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

královská rekonstrukce

Zharthuru

Mistr slova
Občas se mi v řemeslné výrobě oběví královská rekonstrukce za spojovací činidlo a tajemné lístky s hvězdičkou . Jak ty lístky získám ?
 

Deleted User - 500563

Guest
Tyto tajemné lístečky jsou plánky,které získáš pouze v turnaji, konkrétně v 10.truhle.Těmito plánky lepšíš i kouzelné obytné budovy,nebo kouzelné dílny.
 

Deleted User - 500563

Guest
Není žádný jiný způsob, kde se dají získat.
 

Prealiena

Velmistr písma
Leda, že by sis založil společenství pro jednoho a sám uhrál v turnaji desátou bednu.
40 000 bodů, no hodně štěstí:confused::)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jde to i bez 10. truhly. stačí si město vytapetovat studánkama a za diamanty z nich chybějící ingredience receptu zaplatit. mně už studánky přinesly několik tisíc diamantů, takže to není blábol, jde to ;-)

jen je potřeba, aby zase v nějakém eventu byly jako denní odměna, no snad nás ten velikonoční překvapí.
 

DeletedUser2988

Guest
Za x tisíc diamantů si vylepšit event budovu mi přijde úlet :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
za x tisíc? 3x3 budovu za 300 dia, to mi nezní tak hrozně.

a když tu výrobu zruším, teoreticky bych měl dostat zpátky plánek místo těch diamantů, tak v nejhorším případě ušetřím 20 dia a vylepším si kouzelnou obytku.
 

aikomi

Mistr slova
Ano jde, můžeš si založit spolek pro sebe a být v něm sám, hrát turnaj.Ale vzhledem,že turnaj je celkem náročný, tak by si sám neuhrál všech 10 truhel. Když je 25 členů, je to brnkačka.Dá se to zvládnout i když je méně hráčů ve spolku,ale o to musí vynaložit větší úsilí,aby těch 10 beden udělali.
Sám určitě nemáš šanci zvládnout 10 truhel.
 

DeletedUser4336

Guest
Dotaz pro ty, co už rekonstruovali: mě u těch budov, co se daly v předchozí kapitole svítí možnost vylepšit, ale na těch co vyžadovaly další kapitolu je, i přes to že jsou všechny podmínky již splněné, pořád výzkum, co mám jako dalšího vyzkoumat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aikomi

Mistr slova
Jelikož asi nejsi na konci všech ras a máš ještě možnost vylepšovat eventové budovy,proto ti to píše výzkum.Až vyzkoumáš další rasu, tak budeš moci vylepšit znovu eventovou budovu, dokud nedojdeš momentálně ke konstruktům.
 

DeletedUser4336

Guest
No mě to píše, že to vyžaduje půlčíky (11), a už to nesvítí ani červeně, vše je splněné, a vše co čekalo na půlčíky má stále políčko výzkum místo vylepšit, vylepšit mají jen ty, které se daly už v čarodějích, protože byly nižší úrovně.
 

DeletedUser4336

Guest
Jj, už mám vyzkoumané průzkumníky a dostal jsem "avatary", aktivoval se nákup kouzelek půlčíků.
 
Nahoru