• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Mezera kapitola boje

Zrušení mezery

  • ano

    Hlasy: 2 50,0%
  • ne

    Hlasy: 2 50,0%

  • Celkový počet hlasujících
    4

Zharthuru

Mistr slova
Při střetu s nepřítelem se v pořadí jednotek oběvuje mezera kapitola boje , klidně bych ji zrušil neboť mi na nějaké kapitole nezáleží .
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Myslíš číslo kola? Ačkoliv nemá nějaký využití, nevidím jediný smysluplný důvod proč jí tam nenechat... Nepřekáží, neblbne, neotravuje... Tak ať si tam klidně je :) Netřeba měnit
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, myslím že ty čísla kol... Alespoň tak jsem to pochopil já.

nTCQojb.png
 

Sindri

Guest
AHA, ten samotný pojem „kapitola boje“ mi nedával smysl, podobně jako výhody implementace tohoto nápadu. Odstraněním této mezery by nebylo možné zjistit, které z jednotek daný tah ještě bojují, a pokud by se to zúžilo, tzn. dala jen nějaká úzká příčka oddělující ona kola, tak by to min. pro nového hráče mohlo být matoucí, nic nevypovídající. Viděl bych o jednu jednotku více, ale další informace, které si za současného stavu snadno vydedukuji, bych musel složitě zjišťovat, počítat... ano, částečně mluvím i o situacích, kdy si zalezu ke hře tak vyčerpaný, že i 2 + 2 je otázka minut vypočíst. Takto kouknu a vidím.
 

Zharthuru

Mistr slova
Jo tak jsem to myslel , bohužel u mne to není otázka minut ale občasných záseků . Mám starý počítač a doufal jsem že by souboje mohli být pak rychlejší .:(
 
Nahoru