• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přepracování bojového systému

DeletedUser592

Guest
Máš pravdu, teď pro ty provinčně napřed, platí, že budou muset počkat a rozšíření navíc zakoupit diamanty, jo není to fér, nebo jak už napsal mirael skončit, když se jim to nelíbí a zanechat veškerých snah. Aspoň tak to díky nim teď vypadá.
 

DeletedUser494

Guest
Mám pocit, že se tu říkalo, že pokud někdo musí na vykupování provincií používat orky a nemá je, tak je dost napřed a měl by zvládnout pokračovat ve výzkumu s těmi rozšířeními, které má... Pořád může bojovat - i když, ve chvíli, kdy nemá orky a potřebuje je, tak ten boj je tak obtížný, že by to asi nevyhrál, mno...
Ale tak co naděláš. Víš, že jsi napřed, můžeš zdroje investovat jinam a pokud fakt nutně rozšíření potřebuješ, můžeš zainvestovat do diamantů...
Koneckonců, průzkum provincií můžeš dělat i nadále, takže až orky mít budeš, můžeš to dohnat později. Tahle hra není o tom, kdo je první nebo nejdál...
 

DeletedUser592

Guest
Já to taky proto nedělám, al ve výsledku to pro ně končí sebráním zboží, surovin a zadáním další výroby, sbíráním VB a nic víc, zahrají si možná trochu těch pět necelých dnů turnaje, takový člověk se bude chvíli nudit. Nic proti.
 

DeletedUser2265

Guest
Mám pocit, že se tu říkalo, že pokud někdo musí na vykupování provincií používat orky a nemá je, tak je dost napřed a měl by zvládnout pokračovat ve výzkumu s těmi rozšířeními, které má... Pořád může bojovat - i když, ve chvíli, kdy nemá orky a potřebuje je, tak ten boj je tak obtížný, že by to asi nevyhrál, mno...
Ale tak co naděláš. Víš, že jsi napřed, můžeš zdroje investovat jinam a pokud fakt nutně rozšíření potřebuješ, můžeš zainvestovat do diamantů...
Koneckonců, průzkum provincií můžeš dělat i nadále, takže až orky mít budeš, můžeš to dohnat později. Tahle hra není o tom, kdo je první nebo nejdál...
Tahle hra je pro kazdèho o necem jinèm a jà osobne po zdrazenì, do toho vràzet penìze nebudu, pred tìm se to dalo, ale tet je to fakt prehnanè. Faktem zustane ze kdo hràl dobre a byl napred, je tet nahranej

Máš pravdu, teď pro ty provinčně napřed, platí, že budou muset počkat a rozšíření navíc zakoupit diamanty, jo není to fér, nebo jak už napsal mirael skončit, když se jim to nelíbí a zanechat veškerých snah. Aspoň tak to díky nim teď vypadá.
Samozrejme komu to vadì lze poradit skoncit se hrou, ale pokud se podle tèhle rady budou rììdit vsichni co se jim to nelìbì, tak kolic ji tu zustane a jak dlouho pak tahle hra bude jeste ekzistovat...

Boje určite hratelné sú.Ano,je to oveľa ťažšie,ale pri správnej voľbe vojska a aspoň približnej veľkosti oddielu,je to stále hratelné.Nevravím,že je to dobré,určite to veľa hráčom robí problémy,mohli bi trochu ubrať.Ale IDE TO.Nedávam rozumy,ani nejdem nikoho napádať,nie som riťolezec ani nemám kámošov vo vedení tejto hry.Len vravím,dá sa to.Pravda majú jedny aj druhý,pre niekoho je to väčšia zábava,pre niekoho neprekonatelná prekážka.Netuším,či to niekoho z vedenia tejto hry zaujíma.Ale asi bi malo,lebo ak už niekto odchádza kvôli obtiažnosti,tak to nebude dobré.Mne to síce ide,dajme tomu polovičke hráčov tiež,ale aj tá druhá polovica bi mala mať šancu.Nechcem,aby nás tu ostalo málo a táto hra skončila kvôli nezáujmu hráčov
Boje se dajì hràt jen v prìpade pokud jsou sìly vyrovnanè, coz pro ty co byli na mape v predu nehrozì

Proč je nezbytné zde titulovat nevlídně lidi, kteří záměr Tvůrců hry pochopili, proč se raději nezamyslet nad tím, jak je hra skutečně postavena a nepřiznat si to už KONEČNĚ? Dokud nezačneš Ty a Tobě podobní hledat chybu v sobě, budeš tady jen zbytečně psát o tom, jak něco nejde, když to jde v pohodě objektivně...

Elve byla a je BUDOVATELSKÁ FANTASY, když už od jejího spuštění je možné budovat město jen na Rozšířeních, která je možné 1. VYBOJOVAT (vojsko je třetí základní komoditou zde, vedle mincí a zásob, stačí k jeho zajištění jen kasárna a zásoby a je k dispozici od samého začátku hry) - nejlevnější varianta, 2. NAKOUPIT (buď za zboží, nebo za diamanty). Tohle se nezměnilo a nezmění, přibyly jen Turnaje, kde je za úzkoprofilové komodity možno platit vojskem a časem, nebo diamanty a zbožím.

Co je proboha na tomto nepochopitelné? Spolehni se na to, že se stávající TREND už nezmění a buď se s tím srovnáš a bude Tě hra bavit, nebo ne a nebudeš zde už vůbec.

Ovšem být zde a nebavit se hrou je dokonale iracionální a už Ti to někdo napsat musel!

Takže se prosím zamysli sama nad sebou, nad ostatními nemusíš, jak je vidno, zorientovali jsme se mnozí už dávno a to včetně těch, co brečeli o pár stránek dříve...

A domnívat se, že Tvé hořekování zde změní nový Trend vývoje hry je směšné. Tahle hra už se dá totiž pouze HRÁT, už se nedá výhradně flinkat, šulit a dokonce ani bezbřehá možnost nákupu už není možná. Tyto novinky prostě vítají skuteční Hráči a pláčou zde titíž, jen začínají na "S".

P.S. HRÁČI si to aktuálně částečně vybojují a částečně nakoupí, OSTATNÍ jen nakupují, přičemž aktuálně (po zlevnění bojů ve zboží) v provinciích nestojí za to ztrácet jednotky a je rozumné buď koupit hned, nebo odložit získání provincií (pokud nemáme zboží dost) na dobu, kdy bude možné bojovat, tedy poté, kdy schopnosti našich bojových jednotek budou k úspěšnému boji dostatečné, vlivem dalšího posílení (zvětšení oddílů, nové účinnější jednotky - obojí technologicky).
Promin ale nesouhlasìm s tebou. Za prvè nesouhlasìm s tònem jakym odpovìdàs a zachàzìs az do uràzek a za druhè, nejvìce postizenì hràci jsou ti co byli na mape hodne ve predu, coz je ti co umeli nejlìp vyuzìt stary systèm, takze urcite ne flàkaci.


// sloučení několika příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Prostě jednoduše by s tím chtělo něco udělat, co se ale udělá je na vývojářích a jejich ochotě vyslyšet nás, bohužel. Přispěla jsem i konstruktivním nápadem pro remcálky, tak nevím, proč nevyslyšet.
 

DeletedUser494

Guest
Mourimka: Protože oni musí vyslyšet všechny, nejen Tebe, nebo tuhletu danou skupinu. A jak vidíš, jsou lidé, kterým se tento systém líbí - a těm musí naslouchat taktéž. Především jsem ale přesvědčený, že oni plánují tenhle systém dál upravovat... Proč by chtěli, aby hráči přestali hrát, to by byli sami proti sobě...
 

DeletedUser818

Guest
Já vám teda nevím, ale proč by měla jít hra do kelu jen kvůli stížené možnosti bojů, to nechápu. Hra je budovatelská, tj primární je budovat, ne bojovat. Do bojů tě nikdo nenutí. Jistě, je třeba rozšíření, o tom není pochyb. Ale můžeš si je koupit. Popravdě, když nevylepšíš kasárny na max. velikost, nebudeš mít zbytečně moc zbrojnic (kdo už potřebuje orky na průzkum, tak pro toho zbrojnice samozřejmě neplatí), vykašleš se na cvičiště a tábor žoldáků, ušetříš trochu místa. Když dobře zorganizuješ budovy, mělo by ti vyjít místa dost na dostatečný počet manufaktur, které ti budou zásobovat dostatečně vykupování.

Nechci se nad nikoho povyšovat a tvrdit, že je někdo neschopný, to, prosímvás, v žádném případě. Jen uvedu příklad u sebe. Mám také názor, že boje jsou momentálně poměrně dost těžké. Jak moc, to záleží na kapitole. Já se aktuálně nacházím na začátku lesních elfů. Od aktualizace 1.15, tj začátku změny bojového systému, jsem toho moc nevybojoval. Něco se ale dalo. Pravda, ne celá provincie, ale obvykle se několik bojů vybojovat dalo, byť se ztrátami (především tam, kde jsou jen dva druhy jednotek). Zbytek jsem vykupoval. A vykupuju doteď. Se zbožím problém nemám - mám od každé manufaktury čtyři kousky a s přehledem mi to stačí. Turnaje dělám jen na bonusované zboží a obvykle jen pár kol, víc nestíhám. (Btw turnaje vybojvoat jdou, alespon ty úvodní tři kola, ale chápu časovou náročnost, sám je občas vykupuju).
Jinak, mám tři orčí zbrojnice, orčí kasárnu a tábor žoldáků, a několik divů, včetně toho trpasličího, co přidává jednotky a zrychluje výrobu v kasárnách.
Teď si představte, kdybych prodal jednu zbrojnici (a jelikož jsem za orky, tak bych si dost možná mohl i dovolit prodat dvě), třeba ten tábor žoldáků, možná i ten div - dost pravděpodobně by mi to dovolilo postavit další manufaktury. Když už teď si můžu dovolit vykupovat provincie za zboží a nestrádám, další manufaktura by mi výrobu ještě zvedla a bylo by to úplně na pohodu.

Osobně si myslím, že pokud opravdu nechcete bojovat, tak vás hra nenutí. Je to jen jiná cesta, jak přijít k něčemu, co si můžete pořídit za herní měnu (zboží). A je-li cesta bojem momentálně obtížná až znemožněná, tak se soustřeďte na tu druhou cestu, na zboží. Prodejte zbytečné válečné budovy a postavte manufaktury, vyrábějte kouzla, zúčastněte se v turnajích pro získání potřebných relikvií... A kdo chce, může si to usnadnit diamanty.

A neztrácejme naději v ulehčení bojového systému. Nevím, kdo z vás třeba viděl ten živý přenos před pár týdny, kde Riko a Timon odpovídali na otázky ohledně bojového systému - nicméně tam nás ujištovali, že tyhle změny nejsou konečné. Nahrály se a teď se prostě testují ve všech zemích. Vývojáři potřebují nějaký feedback, ale zjevně ne jen "je to k ničemu, vratte to zpátky" - zjevně je lepší dobře a s klidem popsat, co vám přijde špatně. Neříkám, že to mnozí z vás nepíšou. Nicméně, vemte si, kolik má Elvenar hráčů všude po světě. už jen zpracovat všechna ta data zabere spoustu práce... Nevím, kolik je v týmu vývojářů lidí a popravdě nemám ani páru o tom, jak dlouho trvá udělat nějaké změny ve hře, ale asi to prostě nejde ze dne na den, mno... Já budu optimistický a budu věřit, že se to časem zlepší. (a popravdě je mi dost líto přestat hrát hru, které se věnuju už rok...)

Kdo to dočetl až sem, všechna čest :-D A optimismus!
Stačí si přečíst pár vět a je mi zle.
Podle tebe je primární budovat!!!!!! Jak mohu budovat, když nebudu bojovat, tj. bez boje neni území a bez území nemohu budovat své "město".

Tak nepiš takové kraviny!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser494

Guest
jordy278: Doporučuji, aby ses uklidnil. Ano, podle mně je primární budovat, neboť tato hra je budovatelská. Území můžeš získat i bez boje. Buduj manufaktury, získáš zboží, za to vykoupíš provincie, získáš území, vybuduješ další manufaktury atd. Co je na tom podle tebe "kravina" ?
 

DeletedUser1198

Guest
@Nannare Tak když tedy dle Tvého příspěvku mnoho států řeklo, že je to přehnané, tak nám laskavě ukaž, kde jsi tuto informaci získal, jestli to není jen nějaká "jedna paní povídala" a jestli toho nejsi schopný, tak raději svůj příspěvek smaž, nebo uprav. Jinak souhlasím s tím, že bojovat se dá, pokud jsi na odpovídající úrovni ve výzkumu a provinciích. Pokud nejsi a chceš bojovat, je to daleko těžší, ale logické. Co asi dokáže družstvo samopalníků proti motorizovanému pluku? Nic, takže jedině to, co se dělá v reálu: získat více a lepší vojsko a až pak zaútočit :) Samozřejmě, že je to nepříjemné pro všechny hráče (včetně mé maličkosti), protože jejich styl hry a až příliš snadný postup byl přibrzděn velkou razancí. Také bych bral, kdybych alespoň sem tam v provincii mohl bojovat, ale vzhledem k tomu, že mám provincií silně nad stav - odkupuji je. Uvidíme, třeba středeční update přinese jakési ulehčení boje. :) A nepřinese-li, tak prostě jen počkám, až na to budu mít - čímž myslím, až mé možnosti budou alespoň trochu odpovídat úrovni a síle protivníka.
 

DeletedUser76

Guest
Nezlobte se na mne , ale každý zde se může vyjádřit ve hře zda se mu bojový systém líbí či ne. Od toho zde vlákno je. Nevidím důvod proč bych se měla navážet do někoho komu se bojový systém v této hře nezamlouvá a má jinou představu . Nutit mu názor jak je vynikající, protože mě se líbí a baví mne a mám čas a ještě ho nemístně shazovat , povyšovat se na něj atd...
To samozřejmě platí i v opačném případě.
Každému z nás vyhovuje zcela něco jiného .
Zatím co jsem četla i na jiných jazykových mutacích této hry nadšenců je menšina, asi tak .
Jinak stále apeluji na inteligentní automat !!!!!
 

DeletedUser592

Guest
Woody moje řeč, je to diskuze, jsme tady lidé s různými názory a touhle diskuzí se má najít řešení vyhovující majoritě hráčů a ne menšině, tudíž bych nezatracovala a neurážela jakýkoliv názor zde sdělený. Pro Ashena: myslela jsem vyslyšet většinový názor a něco s tím konstruktivního dělat, pokud chtějí uchovat změny jednotek, tak vymyslet něco, kde by to prostě šlo ubojovat i automatem za cenu vysokých ztrát na životě při navolení správných jednotek. Nezatracuji nový systém, ale potřebuje skutečně pořádně doladit. Nelíbí se Vám tohle, tak nevím, co by jste tedy chtěli od lidí, co se snaží najít řešení problémů a nejen peskovat.
 

DeletedUser273

Guest
Už se mě sem skoro nechce ani psát,když čtu kritiku na názory hráčů tady.nepřijde mě,že je tato hra pouze budovatelská,když tu máme Turnaj pro posun v žebříčku.Přijde vám snad normální,když mám hotový výzkum Orků a Goblinů,vojen.oddíly na 27,že nejsem schopna vybojovat skrz právě nepoměr odílů Turnaj ? Dostanu se max. ke 4 -té hvězdičce.myslíte si,někdo tu psal,postavte si manufaktury a provincie vyjednejte) asi těžko bych pokryla zbožím vyjednávání v Turnaji.jsme moc napřed co se týče průzkumu provincií ?Proto nemáme nárok žádnou vybojovat? To mě přijde fakt ujetý(nikde ve hře jsem se s tím nesetkala).Neměla bych si dát 1/2 pauzu,abych držela krok ?Nemůžu jít kupředu,protože mám moc nízké oddíly.Pokud se v Turnaji dostanu jen do 50 %,skončím za 100.pozicí a nedostanu do žebříčku žádný body,to mě má těšit ?Jasně,kdo si nakoupí hafo rozšíření za DIA,tak si postaví hodně manufaktur,možná pak vyjedná všechno.Vylepší knihovnu na max.,pak má rychlejší výrobu atd. Investovat do hry ano,ale v rozumné míře,tohle je fakt přehnaný,asi je to jen hra pro lidi co do hry sypou 10 - ti tisíce....

Paradox na konec,má nás těšit,když vývojáři hry dělají změny k horšímu ??? To jsem taky nikde neviděla a her jsem hrála spoustu.zajímavé je,že v hrách DK nebo FoE běží vše bezvadně,přitom od stejných tvůrců...Tahle jejich hra má asi jen ,,těžit peníze" :(
 

DeletedUser2116

Guest
Woody, bezesporu s Tebou souhlasím, vlákno na to je, ale proč hned nadávat. Většina hráčů chce změnu, o tom žádná, ale skoro nikdo nenapsal v čem to změnit. Vrátit se k původní verzi bojového systému? Proč? Inno vložilo mnoho úsilí do nového systému, tak proč jej jen nevyladit? Proč nenapsat něco, co by se dalo změnit? :)

jesterka74 - madam se nelíbí kritika a sama jen kritizuje? :D Paradox je hlavně to, že srovnáváš Elv s FoE, ba dokonce s DK! Každá hra si prošla podobnými problémy, neboť každá se musela určitým způsobem vyvinout. ;)
 

DeletedUser273

Guest
chacker nesouhlasím

Hru FoE hraju od začátku vzniku,ale nezaznamenala jsem,že by tvůrci měnili něco k horšímu,stěžovali nebo zpomalovali hru,zvedali ceny DIA a pod.Většinou jsou v hrách změny k lepšímu ,tady bohužel ne :( Nemožnost se posouvat vpřed na mapě jen proto,že si to vývojáři nepřejí ? To opravdu není normální...Velikost oddílů je nedostačující v Turnaji,kde není daný směr,když teda na mapě jsem moc ve předu.Tak kde je teda problém ?
 

DeletedUser238

Guest
Od začátku přepracování bojového systému pročítám tohle vlákno a nijak se nezúčastňuji, protože jsem si říkala, že mě se to vlastně netýká. Ale možná by stálo za to tady říci, že hru hraji od srpna 2015 a vlastně skoro od začátku nebojuji, protože mi to nešlo a nebavilo mě koukat se, jak mi tam na tom bojišti padají moji vojáci. Jsem v kapitole Lesních elfů, a všechny provincie vykupuji za suroviny. Od začátku turnajů jsem začala občas bojovat, samozřejmě na automat, protože tam mi to přinese vědomostní body a relikvie a občas i nějakou tu runu. Já jsem tenkrát přišla hrát fantasy budovatelskou hru a tak ji taky hraji a vážně s bojovým systémem nemám nejmenší problém.
 

DeletedUser592

Guest
Znovu, je tady zdůrazněn nepoměr bojových oddílů mých a soupeře, jak v turnaji od 4. úrovně výše, tak v provinciích dále. Jediné, co by tomu prospělo, by bylo, aby dali dohromady poměr sil, aby to ten člověk mohl ubojovat. By to mohli pak rovnou předělat na čistě budovatelskou, tudíž zrušit boje jakékoli celkově, nebo prostě umožnit e používat, na začátku bylo řečeno, že možnost, zda-li člověk chce obchodovat, nebo bojovat záleží na hráči a že mu nebude odebrána, takhle mi přijde, že ti, co hrají hru skrz ubojování provincií, od určité úrovně výzkumu tuto možnost ztrácí.
 

DeletedUser1964

Guest
Tak po dlouhé době jsem sem nakoukla a nestačím se divit.Všici víme ,že boje jsou nehratelné.Ať zvolíme jakoukoliv kombinaci ,tak selže protože protivník má neskutečnou početní převahu.Bonusama na tom můžeme být stejně nebo lépe ,ale početní převaha protivníka nás totálně převálcuje a to mám vyzkoumané to nejvyšší možné zvětšení oddílu ,jaké právě mohu a věřte ,že v bojích daleko nejsem.Nejsem nikde v předstihu ,protože bojuji přiměřeně.Stále mám v okolí provincie kdy orky k výkupu nepotřebuji ,takže vykupuji.Bohužel.Boje se uhrát nedají ,ať se snažíme sebelíp.Miluju ,jak se tu najednou někdo zjeví a sáhodlouhým příspěvkem nás tu všechny nazve pomalu fňukaly apd. a jak si stěžujeme a jak máme vymyslet konstruktivní řešení.My ho máme vymyslet.Legrační.Od toho nemusím být hráč.Pokud budeme vymýšlet konstruktivní řešení ,jak tu pár jedinců požaduje,tak to už se rovnou můžeme zařadit do týmu vývojářů a nemusíme to zde řešit voláním o pomoc.Můj názor je ten ,že krásná hra ,která mně velice zaujala nejen grafikou ,ale i příběhem a dobrou hratelností,ztratila svůj půvab a je totálně zkažená. Boje pro mně byly nutné zlo a hru jsem považovala za tu ,jak byla prezentováno ,tj fantasy budovatelská!!!....no je z toho něco ,co nejde zařadit do nějaké existující kategorie.Vy ,co jste tady napadali hráče ,kteří si tu chodí postěžovat a že jich je hodně a chodí si stěžovat právem,vy jistě ,když to požadujete po nás ,máte to konstruktivní řešení.Nemohu se ubránit dojmu ,že někteří z nich jsou buď řiťolezové a nebo snad nějací dobří kamarádi vedení této hry.Jinak nechápu ,jak někdo na tom ,co právě se hrou je a co se s ní stalo ,může vidět něco pozitivního. Věřím ,že pokud se s bojovým systémem co nejdříve něco nestane a boje nebudou co nejdříve hratelné ,tak tato hra asi bude končit.Ze spolku mi už odešli dva hráči.A to byli hráči ,kteří hráli rádi.A pár dalších o tom uvažuje.Nevím kam vývojáři směřují ,ale vypadá to zatím ,že ke konci této původně nádherné hry.
Naprosto s tebou souhlasím, kdybych chtěla bojovat, tak si najdu nějakou bojovou hru a ne tohle.
 

DeletedUser273

Guest
Tady je příklad a ukázka faktu,že nemám nárok vybojovat žádnou prozkoumanou provincii na mapě .Jedině vyjednat,což o to,Orků mám hafo -jsou nevyužití,moc velká produkce),ale toho zboží co spotřebuju vyjednáváním.neměla bych mít možnost volby? Boj nebo vyjednávat? Bohužel nemám,jsem moc ve předu,přičemž průzkum provincie už trvá dlouho cca 2 a půl dne...
Hold budem vyjednávat,místo bojovat i v Turnajích asi ...Zbouráme nezbouratelné voj.budovy,který máme hned 3 a přitom jednotný sloty pro výcvik,zbouráme zbrojnice,postačí jedna na Orky a budem mít místo na více manufaktur :D
Co se týče vybojování provincie na mapě,asi bych si měla dát min. 1/2 roční pauzu ve hře,jinak budu stále napřed. Přátelé někde se stala asi chyba,nemyslíte ? Svou pílí se totiž v téhle hře do předu asi nedostanu :D Není to paradox ??? :D

https://postimage.org/
 

fosilka70

Pokročilý žák
Ano ještěrko v tom máš naprostou pravdu..mě chodí také naprosté hlouposti.
Je to úplně jednoduché..buď se to zlepší nebo spousta hráčů odejde a to nejen Ti co do hry odmítají dát korunu ale i Ti co do toho investují peníze a už je to přestává bavit,protože stejně nemůžou nic dělat..
 

DeletedUser2265

Guest
@Nannare Tak když tedy dle Tvého příspěvku mnoho států řeklo, že je to přehnané, tak nám laskavě ukaž, kde jsi tuto informaci získal, jestli to není jen nějaká "jedna paní povídala" a jestli toho nejsi schopný, tak raději svůj příspěvek smaž, nebo uprav. Jinak souhlasím s tím, že bojovat se dá, pokud jsi na odpovídající úrovni ve výzkumu a provinciích. Pokud nejsi a chceš bojovat, je to daleko těžší, ale logické. Co asi dokáže družstvo samopalníků proti motorizovanému pluku? Nic, takže jedině to, co se dělá v reálu: získat více a lepší vojsko a až pak zaútočit :) Samozřejmě, že je to nepříjemné pro všechny hráče (včetně mé maličkosti), protože jejich styl hry a až příliš snadný postup byl přibrzděn velkou razancí. Také bych bral, kdybych alespoň sem tam v provincii mohl bojovat, ale vzhledem k tomu, že mám provincií silně nad stav - odkupuji je. Uvidíme, třeba středeční update přinese jakési ulehčení boje. :) A nepřinese-li, tak prostě jen počkám, až na to budu mít - čímž myslím, až mé možnosti budou alespoň trochu odpovídat úrovni a síle protivníka.
Stacì se podìvat na fora jinych stàtu, naprìklad na tom italskèm jsem zrovna vcera cetla nàvrh znovu stàvkovat akoràt ze vìc sjednocene, jestli ovlàdàs italstinu nebo màs nekoho kdo ti to prelozì tak si to klidne over, stacì na google napsat Elvenar forum italia a v uplne stejnè sekci jako tady, tedy ùprava boju to najdes lehce. Jinak samozrejme ze muzes odkupovat, ale tìm i odalujes moznost bojovat a na rozdìl od tebe jà asi nemàm tolik trpelivosti abych si pockala, riskuji ze se zacnu nudit a navìc mi prijde nefèr ze ti co zacali hràt prede mnou meli jìnè podmìnky nez jà a i to ze kdyz jsem pred tìm umela lèpe vyuzìt byvalì system boje tak tet za to musìm platit dlouhym cekànìm na buhvì kolik vylepsenì. Jinak na tu stredecnì aktualizaci jsem taky zvedavà.
 
Nahoru