• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser467

Guest
Odměny v dobrodružství, které ode dneška běží na betě:
1. kolo: příděl zásob 50% , déšť mincí 50% , zesilovač 8 hod.
2. kolo: prastará vědomost 15, prastará vědomost 30, ledový drak (budova ze zimního eventu)
3. kolo: zesilovač 14 hod., zesilovač 20 hod., zimní ruské kolo (budova ze zimního eventu)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Prý je to schéma A, to znamená
upload_2019-1-9_23-16-34.png
To by znamenalo jen základních 10 odznaků (dílny a triády manufaktur) a na několika cestách navíc odevzdávání zboží. Pokud to bude takto tak to vůbec hrát nebudeme nebo jen rychle proběhneme pro odměny a sbohem a šáteček :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1198

Guest
Celkem je mi jedno, co za rasu přijde, jde pouze o to, zda bude vůbec hratelná rozumným způsobem a to hlavně vzhledem k hernímu prostoru. Náročnost na čtverce se docela zvyšuje. Jsem zvědavý a těším se na novou grafiku. Je pravda, že ty zimní sety budou působit mimo zimní období nedobře, ale snad přijdou jiné, lepší a bez zimního vzhledu.
 

DeletedUser1198

Guest
nevíme, počkáme si, až toho bude víc :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Připomínám mi to jednu diskusi o RPG hrách.
Pokud někomu chceš předat informaci rozloženou na nápovědy a narážky, tak si sepiš kolik bys jich potřeboval a jejich množství znásob deseti.
Pak to začne fungovat i pro ostatní lidi.
14 v prvním Sneak Peeku je pro mě prosté konstatování faktu, že po 13 je 14.
Ten dovětek se dá vyložit třeba tak, že to nebude jen další číslo v řadě ale poslední kapitola, nebo že nějak vybočí ze standardu.
A to může být cokoly, nepřijde předpokládané živoucí zboží, celá kapitola bude oslavou jak jsme všechny ty zbloudilé rasy přivedli na správnou cestu, nebo se skřížíme s lidmi.
Nebo, ale to už je fakt divočina, dostaneme dvě rozšíření.
A s popisem Amuni divů souvislost nevidím.
Ale pokud tedy mám předpokládat že tam nějaká je
14 je počet ras našeho světa které postupně zařazujeme do naší komunity?
Já osobně jsem tedy zvědav kdy se naše pokroková společnost stane tak morální, že přestaneme používat inteligentní bytosti jako platidlo.
Jsem jediný kdo to vnímá jako otroctví?
 

iDavis

Legenda
@GorGlin konštatovanie faktu že po 13 je 14 je síce správne, ale opravím ťa vo vykladaní si toho dodatku, neviazal sa na to číslo 14, ale ak si dotyčný pozorne prečítal celý text toho sneak peeku (a áno, ten je dôkazom že podstata môže byť skrytá aj mimo tlačítka Spoiler), tak si určite mohol všimnúť, že možno z gramatického hľadiska sa viaže k niečomu inému. A toho textu je tam tak málo úmyselne, aby sa neodpútavala pozornosť od toho podstatného, pričom to číslo malo slúžiť len na pochopenie, k čomu sa tá podstata vlastne viaže. Fakt nedám do sneak peeku jedno číslo, bez akejkoľvek výpovednej hodnoty, ale rovnako to tam mesiace vopred ani zreteľne nevysypem, aby to tu nedopadlo podobne ako pred časom na napr. nemeckom fóre.
 

Prealiena

Velmistr písma
@iDavis OK, takže buď má následující rasa něco společného se Zlatým kompasem, nebo má chlápek s páskou přes oko nějaké tzv. vševidoucí oko a je to nějaký bystrozor?
Dostaneme se snad na vyšší evoluční stupeň?
 

DeletedUser1198

Guest
Vzhledem k tomu, co všechno půjde "nahoru" bych o zmenšení místa na obytky moc neuvažoval.
 

GorGlin

Veterán
budem zvedat manufaktury na magické suroviny takže menší přírustek obyvatel může být opravdu oříšek.

iDavis:
U němců došlo k nějakému zásadnímu úniku informací?
 

Lovec Krys

Legenda
Tak jestli budeme muset přistavovat, tak osadníci budou jasné oběti - poskytnou potřebné místo (koho stejně zajímají úkoly, že).
 

DeletedUser3281

Guest
No to je konečně spoiler, co mi je k něčemu a co mě potěšil ;) Mě jsou ty hádanky k prdu :confused: Z 4 řad budov se mi tedy stanou tři řady. A hlavně mi to nenaruší situaci, kdy chci mít budovy nalevo nahoře, toho jsem se docela bál. Lidi mám sice málo i na dotažení všeho na max, resp mám to těsně, tak uvidíme jaké budou nároky. Jestli dostanu 15tis, z toho mi 3tis sežere sídlo, 25tis sežrou manufaktury, 2tis dílny tak budu 10tis v mínusu, no budu to muset řešit pop-hybrida.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru