• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

papap

Mistr slova
Tenhleten post si tu jen tak odkladam pro hrace @papap, az priste zase bude tvrdit, ze prohlizecova verze se nevyviji... :)

Nějak nevím,jestli vůbec umíte číst,podle vašich příspěvků asi ne.Má diskuze zde na fóru se nejednala o nových věcech,ale o zlepšení stávajících.Docela podstatný rozdíl.Příště než začneš machrovat tak si to lépe přečti... :D:D
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Dovolím si trošku citace:
For those who want to be prepared:
temp unit boosts = 600 shards + 4 catalysts
orcs/orcs strategists = 1200 shards + 8 catalysts
vallorian valor = 1350 shards + 9 catalysts
Tedy něco, co by už podle mne stálo za to craftit (tedy posilovače jednotek do turnajů - ale jen těch nejcennějších (pro mne asi posílení lehkooděnců na krystalové a prachové turnaje, z jejichž relikvií vyrábím magickou výrobu) a Valoriány(až budu v poslední kapitole, dříve to bez královské rekonstrukce nemá smysl)). Ale taky to záleží na tom, jak dobře se dají úlomky sehnat (bez akademie kouzel to na betě nemůžu vyzkoušet a stavět ji tam nehodlám).
 

Prealiena

Velmistr písma
@ElfNostradamus Na betě v úvodním hlášení to popisovali jako:
We do want to be transparent about the fact that Crafting is not yet 100% ready for a full release, and that some things have not been fully completed yet in its initial release on Beta.

Neočekávala bych to příliš brzy, spíš za hodně dlouho, možná za rok. To už Královská rekonstrukce přijde dřív.
 

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena Tak černě bych to zase neviděl, královská rekonstrukce byla pouze oznámena, kdežto crafting už na betě je, takže já bych to fakt viděl v řádu těch týdnů. Koneckonců i HTML5 už je na live serverech a to na betě rozhodně nebylo rok.
 

DeletedUser3281

Guest
spíše, že 14. nebo za 14 dní přijde to avizované dobrodružství nebo něco s těma medailemi :D
 

DeletedUser3281

Guest
Právě, další rasa by měla být někdy mezi únorem a dubnem. Já sám jsem se koukal jak zhruba přidávali rasy a vychází to něco mezi 5-7 měsíci.
 

Angedev

Velmistr písma
Já teď do města naházela všechny dočasné budovy s tím, že na ně mám místo, tak doufám, že nová kapitola bude nejdříve začátkem února, abych je mohla všechny zbourat, teď by se mi tam nová rasa nevešla :D
 

iDavis

Legenda
Len pripomeniem, že nie všetko uverejnené v tejto téme musí byť predmetom bezprostredne blízkej budúcnosti. ;)
 

DeletedUser3281

Guest
No jo, ale to je potom jako říkat, že další den vyjde slunce ne ? :D
 

iDavis

Legenda
@ExplorerFfff určite nie, cieľom sneak peekov nie je prezentovať nejaký termín kedy sa niečo plánuje zaviesť a podobne, ale skôr len načrtnúť že sa proste niečo v takom duchu chystá, nejak priblížiť toho charakter, grafickú stránku príp. príbeh, na čo sa asi ohľadne toho pripraviť a podobne, alebo ako v tomto prípade, kedy sa vlastne jedná o taký, zložitejší, rébus. :)
 

DeletedUser341

Guest
Když počkáme měsíc, dva, pět... Tak dostanem další kousíčky, neboj :))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru