• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3281

Guest
Do konce měsíce by nějak mohl přijít zimní event ne? Nebo je to brzo?

Řeším trochu zda čekat a amuni pořádně rozjet až potom, nebo rozjet a jet pomalu. Ono mě totiž asi ještě tak 14 dní bude trvat než se prokoušu výzkumem ale jestli pak třeba o týden odložit, a mít event z krku tak bych to udělal, loni to začalo 4.12. Takže předpokládám, že to bude podobné že?
 

ElfNostradamus

Veterán
...nějak mi tam chybí ještě DS, že by bylo řidčeji než nás dosud zásobili ?! :) ...pak týden ,,odfrk,, a po té někdy v prosinci vánoční Event
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2455

Guest
Zimní event dle mého začne kolem 15.12. bylo to tak každý rok a ukončí až v lednu. Aby i loudalové stihli získat VIP budovy.Ty loňské mám a jsem nadmíru spokojen
 

DeletedUser3281

Guest
Loni začal 4.12. nepamatuji si, že by začínal tak pozdě až, ten předminulý 5.12, co jako začínalo 15? :D Já osobně čekám, že zde bude první týden v prosinci. Tzn max 30 dní od teď.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no ten event po eventu mě taky trochu zmátl, abych řekl pravdu :) čekal jsem letní event / dobrodrůžo / halloween / dobrodrůžo / zimní event. tak možná to prohodili. vždycky je týden pauza, týden něco, takže nejspíš nám dají ještě jeden mini event před tím zimním.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak na to mám teď akorát po přechodu kapitoly místo... akorát se svým současným netem se na to ani trošku netěším - posbírat kupu výrob, jen abych dostal disconnect a zjistil, že jsem vlastně nic neposbíral...
 

luterina

Veterán
jupí! v obou městech právě dokončuji kapitolu, budu mít na ds volno :rolleyes: :)

jen tedy nevím jak moc se mi do ds bude chtít, jestli ty odměny za to úsilí budou stát za to...
 

DeletedUser3281

Guest
Já se na to právě netěším, počkám zítra co tam je a nechám hlasovat, zda se pojede naplno nebo ne, podle mě tam bude zase bída takže asi dáme jen dvě lážo plážo. Turnaje jsou prostě výhodnější.
 

DeletedUser341

Guest
DS? Paráááda... To zas bude jízda :))
Ještě že jsem před koncem Amuni a do DS je nestihnu, tak se mám na co vymluvit O: -)
 

DeletedUser3281

Guest
No já nevím, třetí truhlu bych chtěl, ale asi to moc nestojí za tu námahu, protože už teď vím, že dost lidí ve spolku je proti účasti a jestli těch proti bude moc, tak pro ten zbytek by to bylo zbytečně náročné. Ty první dvě truhly to snad ani nestojí za řeč. Uvidíme jak náročná bude třetí až budou známy cesty.

Já nevím, popravdě dokud neudělají rozumný systém přeblikávání tak mám tendenci tyhle dobrodružství sabotovat, minulé jsem jel jen proto že chtělo dost lidí ve spolku.
 

iDavis

Legenda
Ja už som tak dúfal, tým že bola od tých dobrodružstiev teraz taká dlhšia prestávka, že ich uvidím až niekedy v novom roku, kedy nás rovno príjemne prekvapia novým jednoduchým systémom úloh. Jediné čo teraz vidím je, že som zase len nadmerne naivný a blíži sa rovnaká otrava, ako vždy. :rolleyes: Čo narobíme..
 

DeletedUser5181

Guest
ExplorerFfff Ta třetí by šla, ale jinak mi celkem nepřipomíná odměny. A nějak to má furt tendemci se horšit, místo toho aby člověk před tim sedl na zadel, zařval "To chci !" a nadšeně se jak vyrábět 125x psí uši a 25x lopatu, si jen řeknu "No".....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru