• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3281

Guest
No já jen doufám, že to nebude znamenat, že vždy přijdeme o jeden turnaj. Protože tuhle výzvu zfouknu mezi rasou na pohodu za jeden den a jako mít za ní jen 100VB na sto dní třeba, je bída, když z turnaje mám skoro 200VB na týden, plánek a hromadu dalšího.

Pokud to bude navíc tak super, parádní způsob jak sehnat scripty, ale jak přijdeme o turnaj tak jako WTF?
 

iDavis

Legenda
Dal som už na túto vec pripomienku, uvidíme ako sa prípadne vyjadria. Ja sa ale snažím veriť tomu, že to ako doplnok k turnajom bude, čo mi zároveň podkladá fakt, že sa to technicky podobá na akcie a dobrodružstvá, ktoré sa bežne s turnajmi kombinujú.
 

DeletedUser4169

Guest
turnaj je na 5dní, tohle na dva, to je celkem týden.. mohlo by se to doplňovat xD
 

DeletedUser4169

Guest
Ne tak zhurta, na betě se to současně pustit zatím nepovedlo, když včera zkoušeli turnaj zapnout, tak mě to vyhazovalo ze hry. Navíc jsou s tím spojené chyby s připojením setu, takže v klidu, nejdříve doladit.
 

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Lidé a elfové #1

Na počátku Elvenaru kdysi dávno,
jen o dvoch rasách bylo známo.
Lidmi a elfy se celý příběh začal,
s mnoha návštěvníky se v městech setkal.


EL-sneak-peek-4-1-2019-1.png
EL-sneak-peek-4-1-2019-2.png


>>>
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Sebedestruktivní rasa, kterou jsme přivedli na pravou cestu byli už Amuni.
Ale je pravda, že ten člověk má jen jedno oko a elfka taky nevypadá zdravě.
Žeby nás naše vlastní chování přivedlo k apokalipse?
Doufám že ne, pořád nemám šest jednotek na třech hvězdách.
Umělé oko toho chlapíka mi asociuje již dávnou diskusi, že nás čekají roboti.
 

DeletedUser4169

Guest
Fakt to evokuje nějakej cyberpunk, což ovšem grafik zřejmě v úmyslu neměl :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Tak už máme oficiálne vyjadrenie od Marindora:

"Výzvy nie sú mienené byť náhradou za turnaje. Už čoskoro budú bežať súčasne."
Jelikož jsme dostali pár dalších dotazů ohledně turnajů, rád bych svého kolegu z Bety doplnil: turnaje neběžely na Betě pouze z důvodu technické chyby, rozhodně nešlo o náš záměr. Nemusíte se tedy bát, opravdu neplánujeme vynechávání turnajů. ;)
 

iDavis

Legenda
Na bete sa zajtra začína ďalšie kolo dobrodružstiev, teda u nás sa začne pravdepodobne 17.1. Áno správne tipujete, bez zmeny systému úloh.. :rolleyes:
 

Lovec Krys

Legenda
Jo, užiju si to 2x po sobě (beta + cz1). Alespoň, že na cz2 na to můžu kašlat.
Ale tak třeba nám jednoho krásného dne nadělí systém úkolů z výzev i do dobrodružství.
 

ElfNostradamus

Veterán
...beze změny? ...ztrácím pomalu motivaci něco pro DS/v původním znění/ dělat a vůbec kvůli tomu bourat přestavovat město! Pokud na konci nebude za odměnu Aladinova lampa /co splní každé přání :) / asi pojedu max. jen se stávajícím městem a stavem a dle chuti :) ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru