• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Konstrukti #1

Svět po Amuni zůstal smutně pustý,
je již na čase přivítat nové hosty.


EL-sneak-peek-15-1-2019-1.png


..:: Konstrukti ::..

Závlaha půdy je nadměrně nutná,
věřím, že se zde opět najde voda pitná.
Vyrobíme elektrické šoky, dešťové medúzy,
spolu se vzduchovými filtry, zbavíme se této hrůzy.


EL-sneak-peek-15-1-2019-2.png


Schůzka lidí a elfů bude uprostřed dění,
ostrovy jsou teď připraveny na přistání.


EL-sneak-peek-15-1-2019-3.png


>>>
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
To mi připomíná film Smrtelné stroje.
ČSFD:
Za pár set let bude svět jen umírající nehostinnou pustinou, křižovanou obřími stroji na kolech, jejichž primární snahou je nacházet zbývající zdroje obživy a surovin. V tato monstra se proměnila původní města. Sídla na kolech jsou plná lidí a největším a nejmocnějším z nich je Londýn. Ten se rozrůstá i díky pohlcování menších strojů, které se objeví v jeho cestě.
 

aikomi

Mistr slova
Tak nebyla jsem daleko od pravdy, kdyz si sem tehdy @iDavis dal sneak peak s cislem 14 :D a ja jsem si myslela,ze to bude nova rasa ;) Ted to nedohledam z mobilu... :eek: Ale tesim se, vypada to zajimave:rolleyes:
 

DeletedUser4169

Guest
Fakt že jo, roboti na kouli z fable, nebo co to bylo za hru. Jen se toho nebát, patnáctka budou vampíři a šestnáctka kačer donald. Výborně! :D
 

DeletedUser2988

Guest
A 17. kapitola budou Youtubeři... děs, jakým směrem hra směřuje...
 

DeletedUser4169

Guest
Jako, podstatný že se něco děje, to je fajn, většinu onlinovek když dohraješ, ničeho novýho se nedočkáš.
 

DeletedUser3281

Guest
Děje se vždy něco, někde mají nové funkce a někde jsou majitel i vývojáři na pláži. :D
 

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Konstrukti #2

<<<

Obytné budovy na velikost 5x3 nám zmenší,
zvětšení manufaktur na 5x5 nás všechny velmi těší.


gr9-factorygems-24.png

Manufaktura na drahokamy, level 24

No efekty těch nejpokročilejších konstrukcí konstruktů,
jsou dobrou zprávou všech turnajových milovníků!


gr9-aw1.png

Prastarý div

Zatímco jeden úmorných 16 hodín výrazně sníží,
druhý nám počet jednotek při každé produkci o něco zvýší!


EL-sneak-peek-18-1-2019-1.png


>>>
 

Saux

Znalec fóra
Připadá mi to tak trochu jako "od Tolkiena k Lucasovi", aneb "z doby Elfů do doby hvězdných válek", ale pokrok holt nezastavíme... :)
Na druhou stranu by Konstrukti mohli vynalézt nějakou budovu 1x1, která dává 1000 obyvatel a 2000 kultury, což by nebylo špatný :)
 

DeletedUser2988

Guest
Takže lepší turnaje budou mít jen ti, co dokončí kapitolu 14 a postaví nové divy... tak ještě, že na turnaje už peču :D
 

DeletedUser2988

Guest
Jinak budovu 1x1 s 1000 lidma a 2000 kultury... už teď mám pořád 30k obyvatel navíc a nevím co s nima :D spíš přidat místo :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru