• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5469

Guest
iDavisi, děkuji ti za obrázky nadcházející rasy. Nemohu si pomoci, ale ten paňáca mi připomíná mimozemšťany z 5. elementu
PatyElement.PNG
 

Lovec Krys

Legenda
Tak na ty divy jsem opravdu zvědav, jako velký turnajový hráč určitě. Ale ještě si budu muset počkat - ještě tak min. 2 měsíce než dokončím Mončičáky(Amuni). Ještě mám to 25% portálové požehnání, tak ho možná využiju, jestli se před jarním eventem budu blížit k borgům, abych to stihl a měl budovy už z nové kapitoly.

ps:
Zatímco jeden úmorných 16 hodín výrazně sníží,
druhý nám počet jednotek při každé produkci o něco zvýší!
Chápu to správně, že jeden div nám bude snižovat prodlevu mezi turnajovými koly (tzn. na lv1 namísto 16h třeba 15 a něco a na dalších levelech postupně méně?)
Ten druhý pak bude zvyšovat množství produkovaných jednotek? Pokud ano, bude se to týkat jen těch zadaných nebo i produkovaných ostatními divy?


ps2:To by mohlo znamenat, že při neustálém rychlejším zdražování výkupů než produkce surovin bude turnajový výsledek záviset čím dál tím více na bojích (a podpoře vojenských divů) - v budoucnu ještě mnohem více než teď.

ps3: Konečně budou moje drahokamárny vypadat zase líp po té půlčíkovské hrůze.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5469

Guest
¨Tak nějaké podoba tam je,ale minimální.mě se líbí... :)
Také se mi líbí. :)

Lovec krys: já to tak chápu, že se sníží doba mezi jednotlivými koly turnaje, třeba po čtvrthodinách. A ano, druhý bude zvyšovat množství jednotek. Jaký ale bude mechanismus u toho druhého divu ještě nevím. Ale už se na ně těším.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4530

Guest
Jestli tohle má být to narovnání obtížnosti turnaje; pokročilý vs. začátečníci. Tak to raději ani nekomentuji..:confused:
 

DeletedUser1198

Guest
Jsem rád, že se něco děje, hra jde kupředu a to se mi líbí.Nové divy bývají zpravidla až na konci kapitoly a jistě tomu bude tak i v kapitole 14. A tak bude spousta času si vše promyslet, obzvláště, co se prostoru týká. Možná nastane doba, kdy budu muset zbourat méně úžasné divy a toho okamžiku se tak trochu děsím. Novou grafiku ve hře vždy oceňuji, na nějaký čas se stane ten můj shluk budov trochu méně okoukaným, na což se neskutečně těším. :)
 

papap

Mistr slova
Jsem turnajový nadšenec a většinu bojuji,takže každé zvýšení produkce vojska je pro mne plus,kor jestli to nebude stát zásoby.Snížení času nepotřebuji,takže u mne je to jasné...:)
 

Angedev

Velmistr písma
@iDavis : Ta drahokamová manufaktura je super :) Nemáš tam obrázek i prachové? Ta aktuální se mi vůbec nelíbí, tak doufám, že si v nové kapitole trochu polepším :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
však v každé kapitole co se zvedají manufaktury dostane jenom jedna spešl vzhled dané rasy. orčí prach, tradiční elixíry, takže zbývají konsruktoidní drahokamy :)

jinak nebyl by screenshot zbrojnice? s těma elementálskýma se budu těžko loučit, jsou hrozně povedené. snad dostaneme něco aspoň podobně hezkého.
 

Angedev

Velmistr písma
Jojo, vím, že prach musel zůstat orčí, ale i orkové můžou občas postavit něco hezkého :D A řekla bych, že to vypadá lépe, než doposud :) Jinak zbrojnice také super, řekla bych, že vzhled nové rasy se mi bude líbit :)

PS: @iDavis jsi poklad :)
 

DeletedUser3281

Guest
A ty divy budou mít jen jednu věc? Nebo co bude ta druhá, většinou div dává nějak dvě věci.
 

iDavis

Legenda
@CorwinOfAmber áno, vyzerá to tak že 33 je max. Možno chcú zjednotiť číslo posledného levelu s číslom hlavných budov (obytné, dielne..).

@ExplorerFfff budú samozrejme 2 bonusy v každom, tie druhé sa budú viazať na živoucí zboží (všetky druhy, jeden zvyšovať jeho produkciu (podobne ako Horské sídlo produkciu standardního zboží) a druhý znižovať jeho rozpad (podobne ako Bludiště manu)).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru