• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@papap : ta zmrzlá loď špatná není, ale úplně nejlepší taky ne. a teď jaká je šance, že tam budou lepší budovy. a jaké lepší budovy by tam mohly být?

jak koukám na zimní událost z minulého roku, tak zimní zahrada přepychu je jasná, ale pak je tam ještě iglů festval, zimní hvězda, cukrový otec pralesa. většina z nich jsou menší, ale zase skladnejší. no z těchto 4 budov by tam fakt nějaké mohly být. uvidíme no. odměny víme na týden dopředu, tak třeba se neco zajímavějšího objeví :)
 

DeletedUser1198

Guest
Jak se také někdo může pěkně vytrestat jsem se přesvědčil sám. Vcelku normální rychlostí jsem si rozjel event a měl z něho radost. Na pátý pokus mi padla první setová budova a tak jsem zobal klíče z plochy a těšil se na další. Tedy až do okamžiku, než přišel úkol úkol: Proveď výzkum jedné technologie nebo vylepši 1 budovu na level 20 nebo vyšší. Jelikož již nemám co zkoumat, hra zatím pokračování nemá, musel bych postavit budovu na L19 a protože jsem nic nižšího v záloze neměl, mohu event klidně ukončit. Než budovu vylevelím na požadovaný stupeň uteče příliš mnoho času, abych dosáhl na druhý stupeň hlavní budovy eventu. No, než stavět chcípáčka, to raději nic.:) Příště se tedy musím více věnovat dopředu známým úkolům anebo eventy vypustit. Přeji všem hoooodně štěstí, ať vám to lidičky padá :)
 

ElfNostradamus

Veterán
iDavis...díky za ,,nápovědu,, ...již mám vše splněno 108 úkolů, ted jen vyčkat a správně vybrat odměny...hezké předvánoční dny všem
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@pes63

Pokud máš místo a dáš se do levelování zbrojnice, do 3.dnů máš hotovo..z lv.19 na lv. 20 je doba 6:30 h a pokud použiješ v průběho ár urychlovačů..:) Zbude Ti dalších minimálně 20 dní na event. A to se dá v pohodě zvládnout. Záleží jen, pokud chceš pokračovat :)
 

DeletedUser3966

Guest
a rovnou si to připravit 2x, bude to tam ještě jednou

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

PallandoCZ

Učedník
Chápu správně, že když postavím osvícenou střelnici, tak po těch 5 dnech bude dávat už jenom kulturu a jinak, nic, ano?
 

ElfNostradamus

Veterán
ano a bude tam spíše jen zabírat místo, vhodné na jednorázové pětidenní použití

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
@pes63 Plně souhlasím, že pro hráče na takto vysokých levlech je to frustrující, to co je pro jiné hráče běžné v souladu s jejich vývojem města, je pro jiné krutě omezující, např, zmíněná stavba budovy 0-19lvl kvůli upgrade. Toto je velká chyba vývojářů, stejně tak jako úkol "pouze zkoumání provincie bez alternativy. Na High levlech 50hodin a více....Prostě nejsou to rovné podmínky pro všechny....

iDavis...díky za ,,nápovědu,, ...již mám vše splněno 108 úkolů, ted jen vyčkat a správně vybrat odměny...hezké předvánoční dny všem

//SLoučen doublepost, Iddun
Kolik tě to stálo diamantů? Takhle brzy skončit a na ploše máš všechny 3 hlavní budovy. Další budovy v Eventu tě asi už nezajímají......?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Silversnake : proč zrovna diamantů :) já jsem událost dokončil v neděli a diamantů 0. celkově padlo asi 5 urychlovačů 14 hod, hromada těch kratších + pár požehnání na zásoby a mince.
 

Silversnake

Mistr slova
@CorwinOfAmber ...nejde o ukončení, jde o to že ElfNostradamovi již v tomto okamžiku stojí na place všechny tři budovy....což je vzhledem k pravděpodobnosti ukončit Event bez investic skoro nemožné. viz např. zde: https://www.gamersgemsofknowledge.com/winter-event-grand-prizes v jeho případě, na tak nízkém levelu nemají budovy celkem žádnou hodnotu, za chvíli je předčí zcela obyčejné budovy které bude moci postavit....chraň bůh nezávidím mu, mne čeká 11lvl a šetřím na individuální budovy z Eventu, ani mne "setové" a hlavní nezajímají...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
už chápu, co si chtěl říct. no včera byly double koruny, a to by teoreticky mohlo vyjít, pokud jich většinu vyplácáš v den s dvojnásobkem. ale přepočítávát se mi to nechce :)

s výdrží budov bych to zase tak špatně neviděl. ještě do teď mi stálo shromáždění stád z léta, o 4 kapitoly slabší, než jsem teď. chrám ohně z trpaslíků ho sice překonal, ale proč vyhazovat takové hromady peněz a zásob kvůli pár jednotkám kultury. prostě jsem počkal na event a nahradil další eventovou budovou "zadarmo".

ale je pravda, že je škoda vyhodit všechny koruny teď, když je ještě tolik do konce a nikdo neví, jaké pěkné budovy se tam můžou objevit.
 

ElfNostradamus

Veterán
|Ahoj, já jsem nyní velmi spokojen, budovy mi v této fázi dodávají tolik kultury a lidí co potřebuji aktuálně k dalšímu budování...jistě je bude nutné postupně vyměnit, ale v současné kategorii jsem vzal za povděk tím, co je a nemohu si dovolit čekat a pouze ,,stát,, potřebuji budovat...další osobní pohled: mám dvě budovy ze zimního setu, Troll velmi kvalitní co kultury i bonusů, ale další/nyní ruka/ mi nepřipadají až tak zajímavé a bonusově, co dávají, jsou velmi nízko, že zvažuji jestli je vůbec získávat a zabírat místo, protože na trhu získáš daleko snadněji a více...v pondělí bylo dvojnásobné ohodnocení a tak jsem toho plně využil a vše již zhodnotil a postavil i vzhledem k tomu, že jsem byl v neděli hotov = skoro celý týden jsem na tom dřel a strávil spoustu času, nebylo to jednoduché...nej dík pak idavis za včasné napsání rozpisu, potom již jen jednoduše přijmout plán co a jak stavět s dostatkem místa jak pro budování, tak idkládání v neposlaední řadě využití urychlovačů nasbíraných na podzim + štěstí...vše kvůli klidu na Vánoce, i vám to přeji! Hezký event. PS. další dvojnásobek bude v pondělí tak ho nepromarněte. GL ElfNostra
 

papap

Mistr slova
Tak u mě v Arendylu spokojenost za 2000 klíčů sedm lodí,do toho třikrát 140 klíčů,dvakrát 200 klíčů,4 urychlovače,4 zásoby,3 mince.Nějaké VB,runy a 800 klíčů mi ještě zbylo...:)
 

DeletedUser1711

Guest
No za mně mohu říci, že zimní event není tak úplně super. Hlavní ceny nejsou bůhví co a hlavně já nekombinuji kulturu s obyvatelstvem. Z mého pohledu je to problém, protože pak když je kultura nedostačující, se jí těžko zbavíš, když je vázána na obyvatele. Uvidíme co ještě nabídnou v denních odměnách ;)
 

DeletedUser4169

Guest
Tak ty hlavní budovy mě netrápí, postavím jen tu první. Jinak zatím 6 stromů a 6 lodí. Zbývá něco přes 1100 klíčů a pár stovek jich ještě bude z denních úkolů, tak uvidíme co přijde dál. Zatím se ty denní odměny docela opakují.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak loď zatím jedna (ze 4. truhel 2x další koruny, 1x urychlovač a 1x loď, takže super)

ale teď vážně přemýšlím, jestli opravdu není šance, že tam ještě bude něco lepšího... jak tad čtu, kolik lodí tu kdo má, tak asi taky půjdu s davem a naberu si jich víc.
 

papap

Mistr slova
Ve středu bude denní odměna 3x urychlovač 20 hodin.Tak možná do toho dne se také budu orientovat...:)
 

DeletedUser2739

Guest
tak po půlnoci padlo přes 4300 klíčů a zisk je 8 lodí, jinak spousta urychlovačů a požehnání. Zajímavé bylo, že runy je jednou a VB 2x...
 
Nahoru