• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

DeletedUser2333

Guest
v jakých kapitolách jste? Vždyt se ta lod vůbec nevyplatí, nebo jo?
 

papap

Mistr slova
Loď se rozhodně vyplatí za výměnu budov ať už ze starších eventů nebo i originálních a taky je ta výhoda,že teď je hráč v dalším výzkumu než byl v dřívějších eventech,takže má budova ještě víc.Já jsem v arendylu u pulčíků a ve druhém světě u čarodějů a v těchto kapitolách je to super,ale ono i třeba v osmé kapitole to neni špatné.Záleží za co je chceš vyměnit....
Já je vyměnil za kulty fénixe,kde loď měla dvakrát tak větší kulturu,o víc než tisíc lidí a místo fénixe 5x4 má loď 5x3,takže jsem jich mohl dát víc.A to se sakra vyplatí...:)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2333

Guest
už čekám rok (2 nebo 3 kapitoly dále od získání) a něco na budovu, kterou bych mohl vyměnit zahrady, ale loď tomu nesahá ani po paty :/ :/ Opět je to až od další kapitoly, do které mi chybí hodně.
 

papap

Mistr slova
Kolega vyměnil teď při čarodějích zahrady přepychu,které získal při starším eventu.Zahrada prý měla 1760 kultury i lidí a místo ní má teď ¨loď 4200 kultury a 2100 lidí.Akorát jich chtěl vyměnit více,ale podařilu se mu jen dvě asi za 1500 klíčů.Někde se zadaří a někde moc né...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
proto už jsem se tu párkrát ptal, jestli si vy ostatní myslíte, zda tam ještě bude něco lepšího nebo ne. zatím se všichni úspěšně vyhnuli odpovědi :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@papap : ten odkaz mám stále otevřený v záložce, jenže beta je jen o týden napřed, takže tam se odpověď na svou otázku opravdu nedozvím :)

ta byla spíš teoretická : jaká je šance, že tam ještě bude něco lepšího, než loď. např z loňského roku zmiňovaná zahrada, nebo třeba taky igloo festival, zimní hvězda, což jsou také v pohodě budovy.

a zrovna dnes je to aktuální, protože stále se rozmýšlím, jestli má smysl vyházet koruny za loď nebo raději čekat a doufat, že to bude mít smysl.
 

DeletedUser4169

Guest
Na odkazu se nic nedozví, je tam jen týden dopředu :)

// eh, pozdě:)
 

papap

Mistr slova
A týden dopředu jako nestačí nebo co? Tak já si splnil co chtěl i něco navíc (celkem jsem chtěl pět a mám sedm lodí) no a pak jsem se dozvěděl,že budou urychlovače,tak zbytek klíčů si nechal+ nějaké přibudou a orientuji se na ně a co bude dál je mi šumák.To víš takhle ti to asi nikdo neřekne,několik dní po zahájení co bude na konci...
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
No, 6x po sebe mi z veľkej truhle padla loď, tak myslím že to stačí (ešte stále mám nepostavené lieskové mestá) a pokúsim sa za zvyšné kľúče využiť dvojnásobné dni. Set som pôvodne mal v pláne zostaviť, ale keď som si prepočítal čo by som musel zbúrať aby sa mi celý zmestil do mesta, vyšlo mi to nevýhodne, tak mám len obrovu ruku a to asi bude stačiť.

EDIT: V mobilnej apke má prvá hlavná cena nesprávny obrázok. Link
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2333

Guest
Kolega vyměnil teď při čarodějích zahrady přepychu,které získal při starším eventu.Zahrada prý měla 1760 kultury i lidí a místo ní má teď ¨loď 4200 kultury a 2100 lidí.Akorát jich chtěl vyměnit více,ale podařilu se mu jen dvě asi za 1500 klíčů.Někde se zadaří a někde moc né...
no mě dávají zahrady 1150 už fakt dlouhou dobu a pořád nic a nic, tohle je poslední šance, pak je bourám a budu stát na místě než se dostanu k elfům a jelikož jsem otevřel orky, tak budu stát hodně dlouho :/
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@iDavis : máš štěstí, však si to zasloužíš za dobrou práci se sdílením informací na fóru :)

@papap : však já neřeším, jestli mi týden dopředu stačí nebo ne :) ale jestli i někdo další si myslí to samé, co já : že je poměrně velká šance, že se ještě dostaneme i některou ze zmíněných budov v druhé půlce události. (a myslím, že jsem zapomněl na jednu verzi otce pralesa, co dává kulturu a lidi).

to je na události právě napínavé - člověk se musí rozhodnout, jestli spotřebuje klíče při první slušné budově - nebo počká. vyplatit s to může, stejně tak nemusí.

//edit : ty loďky jsem si dal 3 nakonec. z 8 truhel mám 3x zpátky klíče, 3 loďky a 2x urychlovač, spokojenost. trochu mě mrzí, že nemám zamrzlé jezírko (fakt se mi libí), ale bylo moc brzy a já šel raději po otci pralesa.
 

Lovec Krys

Legenda
No já dal lodí 5, měl jsem připraveno přes 2100 klíčů.
Zajímavé je, že čím více pokusů mám, tím více mi budova padá (zamrzlého otce pralesa mám 1x z 5 pokusů).
Ještě mi zbylo přes 1300 klíčů a asi 20 úloh, zbytek si nechám na nějakou dobrou budovu na kulturu, kterou nahradím stávající čistě kulturní budovy.
Všechny budovy dávající mix kultury a popky z podzimního eventu, které jsem chtěl nahradit jsem nahradil. Lodičky pak nahradím budovami z jarního eventu, kdy budu u orků nebo na začátku lesních elfů (dle rychlosti výzkumu a (ne)dostatku orkogobliních surovin a termínu jarního eventu). Přechod k orkům předpokládám někdy na přelomu roku.
 

DeletedUser4169

Guest
A týden dopředu jako nestačí nebo co?
No, nestačí :)
Corwin se ptal, zda si myslíte, jestli bude nebo nebude do konce eventu něco lepšího než loď. Tys na něj spustil bandurskou, že kdyby sledoval odkaz, tak to dávno ví.. což je přece nesmysl, když event trvá ještě tři týdny a na odkazu je jen týden. Co komu stačí v tom nehraje roli :)
 

papap

Mistr slova
Špatně jsem pochopil o co tu přesně jde a hlavně takto nepřemýšlím až moc dopředu,jelikož co by to potom mělo za smysl,kdyby jsme věděli i všechny budovy až do konce.Myslím,že je až až,že víme všechny úkoly,díky iDavis a budovy na týden dopředu,co by to potom bylo za hru?Však by se z toho vytratilo to,k čemu má ten event sloužit... :)
 

Saux

Znalec fóra
Jakožto nováček mám nováčkovský dotaz :) Když postavím eventovou budovu a později ji budu chtít prodat (zbourat), vrátí se mi do inventáře k případnému pozdějšímu použití, nebo nenávratně zmizí?
 
Nahoru