• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

DeletedUser4169

Guest
Ne. První odměna stojí 250 korun. Druhá odměna stojí 400 korun, Třetí odměna stojí 800 korun.
 

Silversnake

Mistr slova
To by jsi pak na celý Q (3 hl. budovy ) potřeboval 250+400+800= 1450 Korun. Při otevření truhly za 140 klíčů (a zisku 20 korun) je to 1450:20 = 72,5 otevření x 140 klíčů = potřeba 10 150 klíčů. Za 108 questů dostaneš 4449 klíčů + za denní quest x 35 = 1260, celkem tedy 5709 klíčú z questů. Musel by jsi tedy nasbírat kolem budov a z loterie (pravděpodobnost, že ti padnou klíče při otevření truhly) dalších 4 441 klíčů…..

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4169

Guest
Ano, zhruba tak. Musíš použít double, nebo si to koupit.
 

DeletedUser273

Guest
Stále mě nebylo jasný,jestli by šly spojit dvě stejné budovy se sponkou.Tak jsem riskovala a měla hodně štěstí,ze 4 pokusů za 140 klíčů,jsem si vytáhla dnešní denní odměnu 2x ,,OBROVA RUKA " :p :D Dvě stejné propojené budovy nefungují na druhou odměnu,zřejmě musí být opravdu každá jiná :) Nevadí,zboží se bude hodit.Neměla by jedna budova dávat jen těch 613 ks prken ?

Budova je nádherná :D

JxMwBTU.jpg
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Nikoli, takto je to v pořádku, neboť máš pořád jednu budovu ze 4dílné sady, leč 2x. :)
 

DeletedUser3343

Guest
Potřebovala jsem ráno rychle jeden urychlovač, tak jsem klinkla na bednu za 50 a dostala hned denní odměnu, na podruhé 50 klíčů, za ně zas denní odměnu. Na potřetí 90 klíčů a za ně zas denní odměnu. Pak jsem zbaběle odešla, kdybych to chtěla obráceně tak by to ani z poloviny nepřišlo.:)
 

DeletedUser4756

Guest
@iDavis Ahoj, v pondělí lze získat dvojnásobný počet klíčů. Týká se tento dvojnásobek i ze splněných úkolů? :)
 

DeletedUser2560

Guest
ahojda, chci se zeptat, kfe vezmu zmrzlý portál orků? Respektive mám z normálního portálu orků udělat nějak zimní? Zatím jsem k němu připojila jednu zimni budovu ze setu a nic se neděje, takže prosím, kde vezmu zmrzlý portál orků? Díky za odpověď.
 

DeletedUser4236

Guest
Měl bych dotaz:
1. Vztahuje se na budovy i bonus s relikvií ?? a to samé na ostatní setové budovy (zdroje mince).
2. Ice mountain dává pri setu knížku 1x za den a nebo to je jednorázová akce??
3. Nevím jestli to je chyba ale mi se u dneši denní odměny ukazuje že dostanu suroviny jednou za 12 hod a ne za 24 hod.

Zdá se mi, že setové budovy dohromady zabírají strašně hodně místa na to co dávají za bonusy i v setu. Není lepší se zaměřit jen na top denní odměny a k tomu získat 2 hlavní ceny (automaticky) než se snažit dokončit set za každou cenu, který dohromady tolik nedává,? A nebo je někde zakopaný pes o kterém nevím a opravdu se set vyplatí ???
PS: dokončuji IV kapitolu
 

DeletedUser3396

Guest
Takže tahle událost mně akorát pěkně namíchla! Spřažené budovi které padají náhodně sou hovadina 10 truhel a nic to neni budovatelská strategie ale hospodskej automat kde buď máte štěstí nebo tam sypete dokud nepříde . Absolutně mně to demotivuje když někdo ze 3 pokusů dostane 2 a jinej z 10 nemá nic. Sem zklamán a zbytek eventu už mně nezajímá.
 

Prealiena

Velmistr písma
Nebuď zklamaný/á, já zas nemam otce pralesa.
Aspoň si můžeš šetřit klíče na jiné denní odměny, přes polovinu eventu jsou ještě neznámé.
Kdo ví, co se může vyloupnout. :)

A když tak urychlovače a VB vždycky potěší. (zvláště, když stojíš na přelomu kapitol a potřebuješ vyzkoumat pokročilé průzkumníky):)
 

DeletedUser3520

Guest
Pracku jsem dostal, až z osmé 140kové bedny. Dlouho jsem neměl takovou smůlu. iDavisovi velký dík za tutoriál, moc pomáhá
 

DeletedUser4682

Guest
Zimní událost Tří ledovcových obrů, provázané budovy a eventové budovy... Je to opět zde! Šetřete si místo a suroviny, ať projdete celou událostí včas. Těšíte se? Sdělte nám své názory!
Zimní událost mě naštvala a docela váhám, jestli budu tuhle hru hrát dál. Můžu plnit úkoly jak chci, sbírat klíče, otevírat truhly, ale stejně nepřichází odměna....teda pokud nepočítám urychlovač času, VB,procenta peněz a zásob v různých podobách. Tyhle odměny jsou mi celkem k ničemu. Na začátku události psali všichni, že dostali bonus přes e-mail....já ne. Bylo mi to celkem jedno,jelikož jsem si řekl, že když se člověk snaží, získá si to sám a těší ho to o to víc. Teď, už mě to nebaví, jelikož odměny se nezískají pomocí toho co uhraješ, ale pomoci náhody. Takže docela ztráta času.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4289

Guest
Jo také jsem na tom stejně. prvně jsem měnil 4x a ani 1x hlavní odměna. Včera jsem měnil 1x a hnedka hlavní odměna. Tak jsem měl radost. Dneska jsem zase měnil 5x a žádná z hlavních odměn. Pouze 3x výzkumné body, pak ještě urychlovač (což se hodí) a k tomu ještě déšť mincí. Takže předpokládám že až budu měnit 14. tak dostanu hlavní odměnu hned na poprvé. A jestli ne budu dost naštvaný jelikož z tolika sebraných klíčů nic nedostat je dost žalostné. Výzkumné body mě tolik nezajímají když jich mám plno z turnajů. A ještě k tomu jsem na začátku kapitoly takže nepostoupím během akce do další v žádném případě.

Jinak úkoly dle mého dost v pohodě, není to nic hrozného pro větší města. :) Jen vývojáři do toho mohli zavést i úkoly se sousedskou výpomocí aby se okolní města naučili také jí poskytovat. :)
 

DeletedUser3514

Guest
Tak já pořád nevím jak je to s propojenejma budovama má smysl pokoušet se o zbylé 3 když se mi včera nepodařilo ani na pátej pokus získat první ?
 

papap

Mistr slova
Také jsem napjatý jak dopadnu.Zatím mám kolem 2000 klíčů a chystám se myslím že ve čtvrtek na budovu 5x3,do té doby ještě nějaké klíče přibudou,no jsem zvědav.Rád bych aspoň 6 kousků na výměnu za budovy 5x4 z dřívějšího eventu (tyto mají dvakrát tak větší kulturu a více lidí).Jen zatím nevím jaké truhly otevírat,ale asi za 140.K tomu získat ještě nějaké urychlovače,zásoby a mince a jsem spokojený.o hlavní budovy mi nejde a o spojené už vůbec ne... :)
 
Nahoru