• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

DeletedUser1844

Guest
Jeste jedna otazka. Nevi prosim nekdo jestli bude v ramci dennich odmen i naka nahrada za ledovcove zahrady (5x3), kult+pop. Dekuji za odpoved
 

DeletedUser2333

Guest
má být ta zmrzlá loď, ale co jsem koukal, tak zahrady nepřekoná, od eventu se zahradami jsem udělal minimálně 2 věky a zatím tu nebyla žádná budova, která by se tomu lidmi přiblížila, bo dokonce byla lepší :D

Odstaněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

leongeon

Pokročilý žák
ahoj lidi. měl bych jednu dolnujici otazku. U tech bonusu je vzdy rimske cislo. Naadlo me ze je to kaitola. Myslím si to srávně? A říadně, zvíší se ten bonus okud rojdu do jin kaitoly? Nebo je to lně jinak? díky
 

Lukula

Velmistr písma
Ahoj, římské číslo opravdu symbolizuje kapitolu.
Co se týče bonusů budov získané v eventech, vždy získáš bonus odpovídající kapitole, ve které se nacházíš. V praxi to znamená, že ikdyž během eventu projdeš do následující kapitoly, získané budovy, které máš již postavené a ty, které si případně "neseš" v inventáři, stále dávají bonus s předchozí kapitoly. Aby jsi získal bonus pro novou kapitolu, musíš mít dokončený výzkum Průzkumníka v dané kapitole.
 

leongeon

Pokročilý žák
ok díky moc. jen ro uřesnění abych si byl jist. Mám sfrický ařez ostavený a ten mi dává 1220 kultury. Když vyzkoumám další rzkumníky, zvíší se? (.S. mohl bych očkat, ale ocením rychlou odověd)

dík moc

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Následným vyzkoumáním,se ti kultura na budově získané v eventu už nezvýší.Výše kultury záleží,v jaké kapitole budovu získáš a pak je pevná.
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Já bych se chtěl zeptat jen na jednu záležitost nevím jestli u předchozích takových akcích se již na to někdo ptal tak pardon. Když se podaří získat denní odměnu tak jak dlouho vydrží v inventáři budov nebo neomezenou dobu pokud budovu nepostavím cca za půl roku? Děkuji za odpovědi

ještě menší úprava a dodatek ... bylo by možno nastavit míru dle kapitol? Myslím tím že některé úkoly jsou pro někoho málo a pro někoho cesta na den na splnění.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Tak 14.12 jest Frozen Shipwreck (5x3).... očekávaná to budova..... docela brzy,,, nebude ještě tolik klíčů v zásobě na opakované otevření...
 

papap

Mistr slova
Hmm,to je opravdu brzo.Každý jí bude chtít víckrát získat,jelikož je skvělá na výměnu budov ze staršího eventu,kterou mají hráči několikrát,aspoň u mne to tak je...
A teď babo raď jaké bedny použít jestli za 90 nebo za 140.Střední bedna-více otevření,ale menší procenta a velká bedna zase naopak.Kdyby k tomu padli další klíče navíc bylo by to fajn,ale stejně když chci budovu získat aspoň 4x je to málo...
 
Naposledy upraveno:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
čistě teoreticky by tam ta zahrada přepychu mohla být. když tam hned ze začátku být 3x podobná budova (3x3 kultura, různé hodnoty). navíc event je delší než obvykle, moc nových budov zatím zmíněno nebylo, tedy dá se předpokládat častější opakování těch předchozích, než třeba na podzim :)
 

Deleted User - 200201

Guest
Zdravím a mám dotaz.
Pokud odemknu první hlavní cenu a vezmu si ji, musím pak začít sbírat klíče znovu od začátku nebo dál pokračuji sbíráním pro otevření druhé ceny?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Ty myslíš asi Koruny. Jakmile otevřeš první hlavní odměnu, začínáš sbírat Koruny od nuly. Tzn, že na druhou hlavní odměnu budeš potřebovat dohromady zmiňovaných 400 Korun.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Za sebe mohu říct, že se mi událost líbí. Díky zkušenostem, které jsem již stíhla pobrat a samozřejmě i díky @iDavis, se úkoly prokousám klidně a vše, co jsem zatím získat chtěla, jsem získala. Doufám, že tomu tak bude nadále a když ne, tak požehnání a vědomostní body, které rovněž hodně padají, jsou skvělé.
 

papap

Mistr slova
To už si otvírala truhly,jo.Já ještě né,čekám na tu budovy co bude 5x3 nebo jak to je.Zatím mám 1100 klíčů a blížím se k 50 úkolu.Jsem zvědav jestli se pak podaří aspoň čtyři ty budovy získat...
 

DeletedUser1851

Guest
Událost věru krásná,jen pro ty co mají málo místa bohužel nic moc :)))
 

Silversnake

Mistr slova
Vždy to navazuje.... první odměna je za 250 druhá za 400 čili po první odměně potřebuješ dalších 150 na druhou a následně dalších 400 na třetí

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru