• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

DeletedUser4169

Guest
Tak a po skončení eventu se přímo nabízí nová kapitola, třebas obrů :D
 

DeletedUser4169

Guest
Líbí se mi, že u ikony události je místo času počet klíčů.
Trochu méně se mi pak líbí neviditelnost klíčů okolo města :)

(jinak většina úkolů je zatím v angličtině, ale to asi nebude nikomu příliš vadit)
 

DeletedUser2933

Guest
Event vypadá pěkně,úkoly bude asi mazec stihnout,denní odměna už je doma,zatím není místo a stavím vše s rozmyslem.Nevidím problém v chybce zobrazení v ang.,když díky iDavisovi máme přehled,který zkopíruju a pošlu do zpráv všem ve spolku.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
já si té angličtiny všiml až v úkolu 16, kde jsem začal přemýšlet, který ty nástroje jsou "advanced tools" :-D
 

DeletedUser3382

Guest
CO TA ANGLICKÁ VERZE PROBOHA?
PROPOJENÉ budovy jsou i ve FoE dělám jen něco hrozně to zabírá místo

// Sloučen doublepost. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4720

Guest
Dobré odpoledne,

tuto je moje první veřejné vystoupení na foru, tak snad ze sebe úplně neudělám úplné "trdlo"

1a. rád bych se zeptal - dají se otevřít tři truhly za 50, 90 a 140 klíčů - na první pohled se zdá nejlepší otevírat jen zlatou truhlu. Na druhý, ale zjistím, že tam je jen 20% na 170 klíčů, kdežto v bedýnce je 30% na 70 klíčů (sečteno a vyděleno). - co je tedy v konečném součtu lepší otvírat?

1b. nikde jsem se nedočetl, zda dvě stejné setové budovy boudou set, či musí být rozdílné všeci.

2. mám problém se "Zzz" ve sněhu se snadno přehlédne - mohl by s tím někdo nějak něco udělat, popřípadě poradit co s tím?

3. nepochopil jsem, proč lidi nadávají na Aj, je tu přece seznam úkolů - popřípadě google (dříve si to v překladači přeložím, než sem napíšu do fora, že je to v Aj, :D

4. domečky jsou všechny opět krásné a naše městečka ozdobí - sice nejsou všechny bodově de luxe - ale alespoň naše městečka nebudou vypadat jak dlaždice v OBI :D (omlouvám se za reklamu)

Děkuji předem za odpověď viz 1.


S pozdravem
Šedivka

PS: přeji všem co rádi hrají mnoho klíčů a toho co si přejí - těm co držkují na měsíc výpadek netu :D
 

DeletedUser4169

Guest
Sedivka, ad 1a., zleží, zda ti jde o hlavní denní odměnu, budovu. Pokud ano, je matematicky výhodnější 3. bedna.
 

DeletedUser3382

Guest
to je celý nějaký divný - mám dát dva chleby, ale když to udělám nepřičte se to a chce to nápoje :((((
 

DeletedUser4169

Guest
špatně sis to přečetla, chtělo to nápoje od začátku (beverages)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Sedivka :

1a) jdeš-li po hlavních odměnách, pak zlaté truhly, ideálně ve dny, kdy je dvojnásobný bonus. první má být myslím příští pondělí, někde to tu psal medvěd.

někde jsem četl pojednání o tom, proč je bronzová truhla nejvýhodnější, jdeš-li po denních odměnách. (asi proto, že je tam největší šance, že se ti vrátí investice klíčů nebo tak). nicméně praxe z minulé události mi ukázala pravý opak. ze zlatých truhel padaly denní odměny jak na běžícím páse, zhruba v každé druhé se poštěstilo (v průměru na událost, ne na den). a poslední den jsem se rozhodl vypatlat zbylé ořechy na bronzové truhly, měl jsem na otevření 3. investice se vracely poctivě, celkem jsem těch bronzových truhel dal asi 10 po sobě. denní odměna 0x :)

navíc otvíráním bronzových truhel si zbytečně oddaluješ získání těch hlavních odměn, tedy za mě jednoznačně pouze zlaté, ať budu chtít cokoli.

1b) set jsou 4 různé budovy :) co se ale stane, když vezmeš 1x budovu A, na ni napojíš 2x budovu B, to je zatím tajemstvím.

2) postavit manufaktury a dílny na opačnou stranu města :D ať se tam necítí odstrčení na kraji.

3) to jsme 2. událost je super, přesto první reakce jsou nadávající lidé. událost je těžší, než byl eldrasil. ale je to výzva. máme opět nové mechaniky (na podzim urychlovače částic, teď zase sety). prostě tvůrci odvedli dobrou práci a přesto lidi brblají, místo toho aby pochválili... omg no. hlavně, že si založím účet jen pro to, abych mohl na fóru s caps lockem vyřvat svoji frustraci :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3079

Guest
Týjo čtu to tu dlouho, a vidím protivné lidi kteří si jen každou akci stěžují ať Elveran vymyslí sebelepší možnosti. Dali nám sem už i manu to dříve nebylo, teď udělali kolekce k sobě jak to mívají osadníci, a furt jsou tu takoví lidé kteří si umí jen stěžovat. Slabím a malým hráčům to pomůže orpavdu hodně, a těm kteří si dělají město krásné a nejedou jen na surky a jednu věc, tak ti to ocení také.

Chválím vás Týme Elveran ♥ =) Toto je nejkrásnější soutěž jakou jste kdy udělali, je to jako osadníci a udělám si z nich lestní zemní osídliště někde na kraji městečka i za cenu toho že mi třeba nebudou dávat takové fůry =) Ale tak niha +1 ;) tak ta s divem ještě je orpavdu ZLATÁ ♥ Klobouk dolů, to je skoro už jako by jste nám sem dávali Diamanty třeba po 5ti za týden z nějaké budovy :D Navíc Kniha stojí 45Diamantů 1x a roste to, tak tato budova je s dovolením: Sakra Dobrá ♥ Skoro jako Diamantová, třeba i tu sem nám jednou dáte =)




•••
Chtěl jsem se i Zeptat, bude zde doplňeno i to kdy jsou 2x Bonusové Dny jak to bylo v podzimní Události ? ;) =)))

. ♦ .
Jinak koho by zajímal malinký hráč který má už v malé době 20x velké doly na Drahokamy :D a Město tak veliké že musí čekat na orskou dobu pro další rozmach, tak se mrknite na server cz1 ARRENDYL, hráč: ANCARY (Máme největší klan na světě, je nás skoro 100 lidí, pod jedním jménem, kdo jste na serveru cz1 Arendyl, tak zadejte ve vyhledávání společenství tento název: Cech Fairy Tail

A uvidíte co se nám velitelům společně povedlo :)
Dali jsme první Světový Rekord za velikost Klanů ♥ =)



•••
Děkuji za všechny odpovědi =) .... ANCARY a Cech Fairy Tail ♥

O=)
 

DeletedUser1844

Guest
Jaka je prosim vas ta adresa na anglickou stranku kde jsou vypsane odmeny dopredu? Dekuju za odpoved.
 
Nahoru