• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zahrada královny víl

nedá mi to a musím si postěžovat. Ještě to tu myslím nezaznělo, ale opět došlo k brutálnímu osekání odměn. Všechno jsem to dneska "protočil" a získal zpět jen 89 VB (včetně hlavní odměny) a 280 Vb v desítkových instantech (vyšší se v rotaci neobjevily...).

Opravdu mizerná bilance a pokles snad o 50 % oproti už osekaným eventům. Dřív byla klasika, že i když ceny byly slabé, tak se dalo získat kolem 150 Vb a kolem dalších 400 v instantech. Fakt velký špatný :(

ty eventy už nepřinášejí opravdu skoro nic... kdyby k tomu byla liga a dostal bych se mezi to první procento, tak možná jakž takž, ale celkově fakt bída. a to všechno říkám jako hráč, který se spokojí i s málem, nicméně tohle už mi připadá bohužel opravdu směšné
 

OldMaGorr

Mistr slova
Musím se, bohužel, přidat. Bývaly časy, kdy jsem sháněl seznam úkolů a snažil se je udělat co nejdřív, abych si mohl vyhrat nějakou užitečnou bodovu/odměnu. Teď už to tak není. Znát úkoly není ani potřeba, v poklidu se všechno zvládne (dokonce i pro začátečníky), z denních odměn nic neláká, hlavní rozvinutelná budova k ničemu, celkový přínos taky mizivý. Sice klid ale N U D A.
 

Martelan

Znalec fóra
Asi tak. Ceny o ničem, hlavní cena srandovní, svitky vážně nepotřebuju, sice stojí ale až nebude místo místo tak jí s klidem smažu. Poslední cena v řadě přihlouplej avatar :eek:, kdyby aspoň tam dali studánku přání když už je tak drasticky omezili. Super "akční" nabídky využije s těmahle "odměnama" snad jen magor, miliony nepotřebných úlomků kouzel ve věži a brutálně předražený rozšíření už ani nezmiňuju.
 

pavelb

Učedník
@OldMaGorr - tak plný souhlas, taky jsem se vybodl na seznam úkolů a protáhlo se mi jejich splnění ( tedy těch základních ) o dva dny, místo v pátek, jsem je měl hotové až v neděli ( 5. den eventu). Vyzvedl jsem pak asi 160 oddílů orků stratégů a dnes nějaké ty VB. A také mám hrozně rád ty lumpárny s kozama :p.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Jinak INNO si na nás dnes - 19.dne eventu - připravilo taškaři v podobě úkolu vyřešit 10 střetů a/nebo 10 střetů ve věži, Přitom i oni musí mít spočítáno, že dnes bude sobota a teda žádná věž :). No což, kdo nemá otevřené provincie, tak si počká do zítřka. Nic tragického se neděje. Stejný úkol je ještě i v poslední den a tak se tentokrát věž uplatní asi trochu víc než bývá v kraji zvykem.
 

Lovec Krys

Legenda
Jo, myslím, že minulý event to bylo to samé.
Holt buď to někdo dělá schválně anebo to prostě kopíruje a kontrola, zda náhodou je věž/turnaj aktivní je už moc práce (což nemusí být chyba toho, kdo to dělal, třeba dostal na přípravu všech úkolů 1 nepřekročitelnou hodinu, tak to prostě rychle pokopíroval a pokombinoval).
 

pavelb

Učedník
No pravda tyto úkoly jsou dobře načasované;). Nicméně už mám, a jistě nejen já, 9 artefaktů doma, takže zbytek eventu už nijak moc neřeším.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Já budu vybírat až zítra - bude vojsko a o to stojím víc než o nějaké budovy, které by stejně šly do šmelcu
 

Vicky1177

Mistr slova
@Emhyr var Emreis II, @OldMaGorr: zbytečně si třepíte ústa a otloukáte klávesnici. ;) Přes všechny proklamace názory hráčů zajímají tak leda jiné hráče... "Tam výše" je možná čtou a tím to končí. Problém snad všech her a jejich supportů / podpor... :rolleyes:
 

luterina

Veterán
mně zas přijde logické, jestli DS a v něm ty 2 další artefakty nebudou, jako prioritní dát takový typ události, kde je získání všech 9 artefaktů snad úplně jisté při splnění všech úkolů, někdo to tu myslím psal, že vybírání přihrádek/okének je v podstatě rostoucí budova na lvl10 jistá, mně to alespoň v obou světech na desítku na pohodu vychází, takže v tom jsem spokojená, ale stejně bych raději pokud by byly události méně častěji s lepšími cenami, tedy raději bych kvalitu než kvantitu
 

Reyahana

Učedník
Někdo tu psal, že DSko bylo po eventu na betě vynecháno, tak možná nebude ani tady.
Já mám budovu už na max na obou světech, na W i další základnu a 1 artefakt navíc ... za mne opravdu okénka nejlepší způsob eventu.
 

OldMaGorr

Mistr slova
DS ani není potřeba. Dosáhnout na 9 arterfaktů není v tomto eventu vůbec žádný problém, dokonce je mám bez většího úsilí i ve městě ve 4. kapitole.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tak dneska bych dala za pravdu Luterině. Nestěžujme si, že je snadné vytáhnout hlavní cenu na max. bez DS, to je snad normální. Stejně Vás ty DSka moc nebaví - alespoň podle zdejších ohlasů. Ale líbilo by se mi, kdyby ta hlavní cena za něco stála. Stejně jí nepostavím: hezké to není, užitečné taky ne, a navíc by byla z předchozí kapitoly, protože základ dostanu na začátku eventu a dostavět ji můžu o několik týdnů později, a v tu chvíli už je spíše brzdou než přínosem. O tomhle zádrhelu rozvinutelných budov už jsem tu psala, ale nedoufám, že by se nad tím někdo zamyslel. A denní ceny, to je jedna velká "lumpárna" (už jich mám šest). Co je mi platné, že si v systému krabiček můžu zvolit cenu, kterou chci, když není z čeho vybírat? :(
 

VStanikV

Znalec fóra
A to ja útočiště postavil. Na pole 4×4 dává 140 semen za hodinu což je o dvě semena na políčko vic než obchodník 4×3 kterej je podle mě možná nejlepší, taky dává napořád denně 3 prastaré vedomosti, monument prastarých vědomostí dával na 4 pole to samé ale jednou za dva dny a vydrzel tuším jen 50dni. T2 sice moc nepotřebuju ale dava mi dvě tříhodinový výroby, dává mi taky 5890lidi což je zhruba půlka obytné budovy na 40lv a taky mi dávat 7030 kultury. Podle mě tohle vsechno na 4×4 políčkách není vůbec špatný.
 
@VStanikV přesně to popisuješ. Tyhle baráky jsou slušné, ale dávají moc velkou všehochuť. NIcméně pokud už jich máš třeba deset a ty bonusy posčítáš, vychází to dobře. Nicméně pravdou je, že ty dřívější byly lepší...
 

Reyahana

Učedník
Mně se také budova líbí. Oproti těm Trvalkovým saním je lepší, takže když bych musela náhodou nějakou eventovku rušit z nedostatku místa, tak tuhle si nechám.
Na druhou stranu chápu, že kdo má zrovna bonusové svitky, tak o budovu asi zájem nemá. Já mám výhodu, že jedu :crystal: a toho není nikdy dost. ;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Lovec Krys
No to máš pravdu, na to jsem nepřišla. Ještě, že Tě mám - ale vážně! :)
S tím "Útočištěm" si to ještě rozmyslím, možná, že jsem špatně počítala. Ale mám svitky, a to se tedy nevytrhnu. Proč pořád svitky? Proč ne, třeba hedvábí? To už tedy neprodáme ani s 20% slevou!
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Jirinazel Jen se na to nesmí zapomenout.
T2 mě celkem nezajímají, já si ji nakonec postavil kvůli kombinaci semena+požehnání VB, a nejraději bych viděl produkci T2 pryč a posílenou produkci semen.

@voyager-1 Ano, to je důsledek, tím pádem může těch 250 měny chybět v okamžiku, kdy si hráč bude vybírat denní odměnu, ale na druhou stranu 250 není zase tak moc a artefakty se stejně vyplatí použít spíše najednou.
To už si hráč musí vyhodnotit sám, zda se mu vyplatí čekat nebo ne. Vybrat to může vždycky, vrátit zpátky ne.
 
Nahoru