• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zahrada královny víl

Reyahana

Učedník
Anebo, když vybereš všechna pole zamíchá se ti to bez poplatku za lopatky znovu. :)

Vyplatí se ta dnešní budova? Jsem v dracich a da mi to 460/den, a když je dam vyrobit byť za kladiva mam 286/hodina. 460 oddílu to asi nebude ze?

Já váhala, jestli to stavět nebo ne, protože jsem z města dávno vyhodila vše "nepotřebné" a nemám tam ani budovy Valoriánů a orků od doby, co je mohu vyrábět ve cvičišti a táboře, ale protože to dává v Pulčících 4100 kultury a u mne cca 1 oddíl jednotek včel (mám oddíl 585 včel a budova dává 570), tak jsem nakonec obě dvě získané postavila.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Marian24

Znalec fóra
Asi to tak bude , ale nechce sa mi tomu uveriť , že denna odmena je taka mala .5 deň ma byť odmena
Orc Strategists Instant to jako dostaneme 10 orkov jako dennu odmenu ? Važne ?
 

Marian24

Znalec fóra
Aha , Diky takže keď mam odil ve vycviku 5125 orkov a dostanem 10 oddilu tak je to okolo 51250 orkov ju ? To neni špatne tak to par krat otočim tuhle odmenu

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pardiac

Znalec fóra
Anebo, když vybereš všechna pole zamíchá se ti to bez poplatku za lopatky znovu. :)


Ne, usetris lopatky za odmeny, ktere nechces, treba relikvie nebo standartni zbozi. Michani je od toho, aby se Ti otevrela nova sada a mohla si vyhrat na co si zamerena. Proc davat 25x XXXX lopat za neco co nechces, to je lepsi zamichat za 45 a snazit se ziskat denni odmenu, PV nebo vojaky a pak michat dal
 

vodicak.k

Kolemjdoucí
Ahoj nechci někoho otravoval,ale chci se vyjádřit k událostmi poslední dobou je každý úkol jen o tom vyřešit střet nebo získejte relikvije ale každé otevření nové provincie trvá alespoň 2 a půl dne tím chci říct že veškeré dění je jen pro začínající hráče.Hraji to již dost dlouho pro zábavu ale tohle je mvážně dost diskriminační měli by se se vývojáři zamyslet toť vše omlouvám se že otravují a Ahoj
 

hrac552

Znalec fóra
Úkoly jsou vesměs alternativní (NEBO-NEBO) a podle mě na hratelnosti Událostí vývojáři hodně zapracovali. Palec nahoru. Co se týká odměn ty jsou nově zaměřeny spíše na podporu výroby (suroviny, vojáci) a vytratily se budovy s lepšími parametry, než nabízí "standardní výstavba". Pro mě to je poněkud ztráta motivace věnovat čas Události a hraju spíš ze setrvačnosti.
 

Lovec Krys

Legenda
@vodicak.k Kdyby jenom 2,5 dne. Já už se blížím k 5. Bohužel my pokročilí nemáme jinou možnost, než většinu úkolů typu relikvie a střety řešit přes turnaj.
Tedy alespoň do doby, než vývojáři dostanou rozum a zase nám začnou dávat technologie lepších průzkumníků (alespoň složku zkrácení času, když už ne ulehčení).

Poslední průzkumníci jsou v Elementálech a Elvenarech, tedy mezi Elementály a Elvenary jsou 2 kapitoly bez průzkumníků a teď po Elvenarech rovnou 3!
A ty časy začínají být už pěkně neúnosné (100h+ je již běžný standard).
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
A pokud nehraji turnaje, mám možnost otevírat provincie mezi dvěma eventy - teď už nestíhám otevřít dostatečné množství - tak tedy cpát urychlovače do provincií jen proto, abych splnila úkoly na střety a lepidla do výroby jen proto, abych splnila úkoly na relikvie. Až nestíhám ani toto, mám ještě možnost hru zabalit. Ale nemá cenu si stěžovat na nějakou diskriminaci, je to prostě celkový trend této hry, je třeba oddělit zrno od plev. Eventy přece nikdo hrát nemusí, atd....
 

Reyahana

Učedník
Já jsem asi v takové fázi hry, kde je to vše akorát. Úkoly jdou jak na běžícím pásu. Budovu už mám na 8lvl (6 postaveno, 2 artefakty v inventáři, vylepšuji po sběru), takže opět se mi potvrzuje, že stylem přihrádek se budova nejsnáze dostane na maximum a to bez DSka, což třeba u točení truhel problém bývá, kdy na DSko odkázaná jsem. Za mne spokojenost...ale za pár měsíců budu třeba mluvit jinak. :rolleyes:
 

Ludi

Veterán
@Jirinazel - potíž je v tom, že interval mezi jednotlivými eventy se poslední dobou hodně zkrátil, kdežto čas na průzkum provincie se neúnosně prodlužuje, takže je těžké mezi dvěma eventy vyzkoumat potřebný počet provincií. Střety jsou sice hratelné, ale vyzkoumaných provincií je málo. Jistě, eventy nikdo hrát nemusí, ale to má být volba hráče a ne donucení ze strany hry.
S časem průzkumu provincie jsem na tom podobně jako Lovec Krys. Chápu, že na pokročilé hráče se kladou vyšší nároky, ale je třeba, aby to bylo stále hratelné, jinak je to nesmysl. Na to by měli vývojáři víc pamatovat.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Ludi "Jistě, eventy nikdo hrát nemusí, ale to má být volba hráče a ne donucení ze strany hry."
Tak přesně to jsem měla na mysli. :) Jde taky o to, že tímhle způsobem musím nadbytečně rozšiřovat hrací plochu, a tím se mi hra posouvá někam, kam možná ani nechci. Toho času mám navíc 115 provincií, převážně díky eventům. Nakonec se můžu divit, že to neuhraju. ;)
 
Nahoru