• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zahrada královny víl

Jirinazel

Znalec fóra
Mám stejný problém. Dovídám se, že tato událost momentálně neprobíhá a že jsem dokončila všechny úkoly. Ještě že na to nejsem sama.
 

Prealiena

Velmistr písma
To samé
El chyba 2.jpg

El chyba 1.jpg
 

Ludi

Veterán
@Vicky1177 já už eventy přestala dávno řešit. Za ty roky, co to hraju... Úkoly jsou vesměs jednoduché, na betě to hraju jen tak, abych věděla o čem to je, a mám hl. budovu na 10 a ještě další placku. Sem tam je v denních odměnách něco slušného, ale myš kvůli tomu nezavařím :D.

@Reyahana - tenhle styl je nevýhodný, pokud chceš nějakou budovu z denních odměn víckrát. Ne, že by to nešlo, ale na to jsou točící truhly lepší.
 
Naposledy upraveno:

Melindra

Učedník
Vyplatí se ta dnešní budova? Jsem v dracich a da mi to 460/den, a když je dam vyrobit byť za kladiva mam 286/hodina. 460 oddílu to asi nebude ze?
 

IamDee

Pozorovatel
A jaký že smysl má to míchání ? :D já to vždycky poklikám co mne napadne, nikdy jsem to nemíchala. Má to nějakou výhodu ?
 

Ludi

Veterán
@Melindra budova dává počet jednotek. Oddíl je složen z určitého počtu jednotek. Podívej se u sebe do Tábora na jezdkyni a zjistíš v informacích, kolik jednotek máš nyní na jeden oddíl. To se v průběhu hry mění. Tak např. (jsem v 18. kapitole) mě dává tahle budova 1210 jednotek za 24 hod., ale na jeden oddíl potřebuji 3027 jednotek. Vzhledem na to, kolik místa tahle kultura zabere a jakmile jakkoli zvětšíš oddíl, tak význam budovy opět klesá. Samozřejmě použitelné to je.

@IamDee - když ti padne denní odměna, můžeš zamíchat a bojovat o novou. Ale stojí to nějaké ty lopatky.
 
Nahoru