• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zahrada královny víl

Marian24

Znalec fóra
Bumblebee Stables - tahle budova ma dost potešila .Použivam je v turnaji i ve veži.Mam hodne rad budovy produkujici vojsko.Škoda len že neni 3x3 nebo 2x3.

Inno by se mohlo zameřit na to že v každem Evente by mohol rozdavať neakou vojenskou budovu ,tech popek a kultury seminek a many je v pomeru k temhle vojenskym budovam strašne moc.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Reyahana

Učedník
Těším se na event, líbí se mi forma otevírání okének. Hlavní eventová budova je moc krásná, stavím tedy jen některé eventovky, ale tuhle postavím, (tedy pokud se mi ji podaří dostat na maximum), ať zdobí mé městečko. :)
 

iDavis

Legenda
S tým, že by sa mohli častejšie objavovať budovy na jednotky súhlasím. Avšak v takom prípade by si to tiež zaslúžilo aj niektoré z viac zaujímavých jednotiek - princezny by boli skvelou voľbou.
V tejto udalosti zrejme pôjdem po prastarých vedomostiach, príp. požehnaniach na orkov. Hodia sa ako backup keď dôjdu žaby / moždíri.

Zároveň len pripomínam, pre tých, ktorí využívajú nový portál denných odmien - už je možné preložiť ho aj do českého jazyka (cez glóbus v pravej hornej časti). Niektoré preklady ešte chýbajú, ale drvivá väčšina, vrátane všetkých budov udalostí, už preložená je.
 

Ludi

Veterán
Je to pohodový event, pár dobrých věcí se tam najít dá.

@iDavis tvůj nový portál se mi moc líbí, velké díky.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Marian24 Není budova jako budova. Tak třeba zrovna na manu je v tomto eventu jedna slušná budova, v minulém jedinou slušnou manovou budovu přesunuli na první den, pak už nic (pop-kulturní manovkové odpady nepovažuji za budovy na manu - obecně jakákoliv pop-kult-produkční budova má tragickou produkci čehokoliv).
Takže ono to vypadá, že tam ty budovy jsou, ale ve skutečnosti je většinou jejich produkce jedna velká tragédie.
 

Ludi

Veterán
Kvalitu budov v eventu už jsem přestala řešit. Stejně nemám ve městě místo, takže o nic nejde. Občas se něco poměrně šikovného objeví, tak to beru jako bonus. Naštěstí v Akademii se dá vyrobit pár dobrých věcí, starší kvalitní věci vylepšuju KR. Prostě event hraju v klídku, nedělám z toho vědu a následné DS jedu kvůli spolku.
 

Marian24

Znalec fóra
@Lovec Krys
Presne jak vraviš , bohužial z tych vojenskych budov ani nejde vyberať pretože žadny vyber ani neni na rozdiel od ostatnych budov o ktorych som pisal.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Jak tak pročítám úkoly zarazilo mne č. 28: 400 šrotu + průzkum provincie + 2x lepidlo + 3 střety na mapě vyřeš bojem. Zatím doufám, že je to nějaký omyl, a že tam nakonec bude NEBO, protože dosud nikdy nebyl úkol, který by sestával ze čtyř položek, ani úkol, který by předpokládal zvítězit v boji na mapě. Pro vojensky slabší hráče (orientované na obchod) by tohle byla konečná. Můžu slíbit, že budu bojovat, seč mi síly stačí, nikoli že vyhraju. Snad to nemá být vzkaz ve smyslu "tak si teda event nezahraješ". :(
 

karhol

Znalec fóra
No a co ten výzkum technologie bez alternativy?? Teď když je nová kapitola to nějak půjde, ale co když to bude příště, až budeme mít výzkum komplet hotový?
 

Jirinazel

Znalec fóra
@prchlík
Nevzpomínám si, i když jsem eventy hrála všechny, ale můžeš mít pravdu. Myslím, že tam byla možnost volby: na mapě nebo ve Věži. To je ale něco jiného. Ve věži si na to můžu ušetřit první patro, které dokáže vybojovat i takové nemehlo jako já, s tím nemám problém. Střety na mapě jsou těžší, taky se mi podařilo nějaký vyhrát, ale je to spíš o náhodě. Když nemáš ohniváka (já mám zlatého) a spoustu těch vojenských carapatiček okolo, tak nemáš prakticky šanci.

@karhol
To se mi taky líbí. Jsem na konci kapitoly, poslední průzkumy spotřebují hodně času i materiálu, takže mě to zastaví na několik dní. Taky mě potěšily provincie bez alternativy. Když jednu provincii otevíráš desítky hodin a nemáš stovky urychlovačů ;)?
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@Jinazrael - na betě byly podobné úkoly "nebo". Prostě jsou tam dvě možnosti a stačí splnit jednu. Boje v turnaji a na mapě se sčítaly.
 

Lovec Krys

Legenda
@Mescal Most okvětních lístků, je sice menší a chybí ji předčasný výběr, ale použít se dá.
Já na betě nahradil 2 kapitoly staré vejce právě těmito budovami.
Na cz1 mi to nehrozí, tam mám na manu stromečkový set. (a 15 lávových vajec z Elvenarů, když už by byla nouze a nestačily stromky a divy)

@karhol Všechny úkoly s výzkumem měly alternativu (z první ruky hráče na betě, tedy mojí)

@Jirinazel Úkol 28 mám poznámku: 400f / 1Prov / 2CC / 3 střety boj, tzn. jeden úkol se 4 alternativami, stačí tedy splnit jen jednu z nich.
 

karhol

Znalec fóra
@Lovec Krys Díky za info, to mně uklidnilo, v IDavisově seznamu je v úkolu 64 výzkum technologie bez alternativy.. Ale jak říkám, v tomto eventu je to stejně jedno, horší by bylo, kdyby se to mělo stát v době, kdy máme vše vyzkoumané.

Jinak ty průzkumy provincií bez alternativy jsou taky výživné..
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
@Jirinazel byl to vánoční event. Rozjížděl jsem město ve světě A, a pamatuji si, že jsem tam měl dvakrát úkol vyřešit vítězně 3 střety bojem. Vzhledem k tomu, že toto město hrají absolutně bez vojáků, tak to byl pro mě masakr.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Všem díky za info, už je mi lépe. Totéž, co @karhol: vycházím z iDavisova seznamu (díky i za něj) a tam se to objevilo jak u techno, tak u provincií. Nakonec snad nebude tak zle.
@prchlík... a pamatuji si, že o tom co teď píšeš psal už tenkrát někdo v diskusi a já nevěděla, vocogo. Těmi úkoly jsem prošla, ani nevím jak, ale skoro určitě ne bojem na mapě.
 

prchlik

Znalec fóra
@Jirinazel tak mi to nedalo a hledal jsem danou úlohu. Ve vánočním eventu byl úkol bojem vyřeš 3 souboje na mapě a nebo použij 1 krmení. Takže ano alternativa tam byla. Ale vzhledem k tehdejší velikosti města, bez jakéhokoliv krmení a bez jakékoli budovy ke krmení, jsem jinou alternativu neměl. Tehdy jsem psal v nějakém komentáři, že eventy pro začínající města vůbec nejsou vhodný.
PS: později jsem se dozvěděl, že jsem mohl v AK vyrobit krmení a hned ho rozebrat a úkol bych taky splnil. Ale takové řešení mi nedává smysl.
 
Nahoru