• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zahrada královny víl

GorGlin

Veterán
koukal jsem, že oproti beět jsou v cenách i mana a semeno, je tam i urina?
jsem na betě v nízké kapitole, tak tam to nebylo vidět
 
proboha lidi, za co ty časovače utrácíte, že nejste schopní si kvůli eventu sem tam něco urychlit...
buďte trpěliví při stavbách domečků, neurychlujte zbytečně nesmysly, řemeslně vyrábějte a pak nebudete mít problém sem tam pár desítek nebo nižších stovek hodin urychlit ;)
PS: stačí hrát věž a časovače jen bobtnají... (a to i když ji pojedete na jeden zátah...)
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - to jako myslíš vážně, že kvůli tomuhle eventu mám vyházet všechny urychlovače na prozkoumání dostatku provincií, když mi jeden průzkum zabere 4 a půl dne? To ani náhodou :p
 

Marian24

Znalec fóra
Za mňa asi takto ...... Som rad ,že s Elvenarom som začal, keď ešte frčeli super budovy.Jak šiel čas tak sila budov sa začala vytracať a z tych komentarov ma to dosť deptalo.Každopadne teraz mam na vec taky nazor , že mi to už je jedno, pretože ruku na srdce tie mesta mame rokmy už tak velke, že ďalšie budovy už ani neni, kde stavať a nove kapitoly su žralokom na miesto a naročnosťou manifaktur , takže do inventara som musel kvoli miestu presunuť take kompletne kvalitne sety, ako boli krčma u šaška alebo ten zimny set z tych troch budov , teraz si nespomeniem na nazov.Pochopil som, že idealne je vylepšovať divy načo budem mesto zapraskavať popkamy, keď vylepšene Ruiny stražnej veže so svatostanskom hodia 80 percent požadovanej kultury v sučte a do toho truny vznešenych lidi na solidny level keď mate postavene divy a vystarano s kulturou..To plati aj o divoch na zvyšenie obyvatelstva a zboži.Takže moj nazor je, že hrači hrajuci Elvenar roky su za vodou a obrovske vystavane mesta su stejne neni vhodne kvuli malemu volnemu miestu v ňom na tieto slabe budovy z eventoch.Vylepšujte divy a vše bude v klidku , to novy hrači su ukrateny o kvalitu budov ,pretože oni divy na levly, aby ich bolo citit v mestach tak rychlo nevytiahnu bude im to chvilu trvať.Hovorim len moj skromny nazor ktory som z hry vysledoval ....Vše čo stalo za to ako Ohnivak , Hnedy medveď už v Elvenary bolo a uprimne neviem či toto niečim prekonaju.
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Za armádu a ve věži (a sem tam urychlím recept ve výrobě, když mám více dobrých). Teď, když věž musím bojovat namísto výkupu ji jedu prakticky celou najednou v neděli nebo v pátek - dle posílení pro turnaj, (vykupování se už pro mne stalo příliš drahým, zejména v maně a semenech).
A urychlení průzkumu? Pokud nepotřebuji do úkolu a náhodou nezbývá pod 20h, nepřichází v úvahu. Za těch 100+h můžu vytrénovat něco kolem 180(+-) jednotek.
 

GorGlin

Veterán
Já na něj taky zapomněl, ale naštěstí mám aktivního kolegu.
Takže jsem prosustroval jen asi prvních 6 úkolů
 

denios

Pokročilý žák
Musíš použít požehnání na jednotky.
Právě jsem mohl mít doplňující požehnání na úchvatného moždíře ze zahrady královny vil, ale do mého inventáře se to nenačetlo - asi to nefunguje a tohoto jsem si už všiml dříve. Požehnání na jednotky už nejsou od doby, co se poprvé objevil úkol na 3x doplnění jednotek - je to nesmyslný úkol, když se jednotky doplňují ihned - nikdo s tím určitě neotálí pro případ, že by se to objevilo jako úkol - stejně k získávání takové možnosti alespoň u mně nedochází - považuji to za virus !!! :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Ještě jednou se vrátím ke střetům: Na mapě mi docházejí provincie, otevření nové trvá 72 hodin! Počítala jsem, že se vytrhnu ve Věži, v závěru hry je třikrát alternativa: mapa nebo Věž. Ale ne, pokud platí seznam úkolů, pak jsou první dva od sebe v intervalu sedmi dní a vycházejí na sobotu. Tedy, je pravda, že kvůli téhle rozvinutelné budově smutná nebudu, ale přece - bylo by docela fajn, kdyby tam někdo, kdo to dělá trochu přitlačil na mozek - protože tohle žádá alternativa není - nedá se využít ;).
 

tark

Učedník
Nějak nechápu, proč dávají úkoly s bojem ve věži vždy na sobotu, což je jediný den, kdy je věž nefunkční. Má to nějaký mně skrytý smysl?
 

iDavis

Legenda
@tark nepredpokladám, že by sa niekto pri pripravovaní úloh pozeral na to, na ktorý deň tá ktorá úloha na live serveroch vyjde, takže to bude náhoda. Našou výzvou je s touto náhodou sa vysporiadať (a teda buď si zjednodušiť plnenie tým, že počkám o deň dlhšie (mínus - nastackuje sa mi viac úloh), alebo si úlohu trochu skomplikujem tým, že sa obmedzím iba na jej druhú alternatívu (plus - nenarastie mi množstvo úloh na deň)). Ak by všetko bolo podávané na zlatom podnose, asi by to človeka veľmi nebavilo..
 

luterina

Veterán
Právě jsem mohl mít doplňující požehnání na úchvatného moždíře ze zahrady královny vil, ale do mého inventáře se to nenačetlo - asi to nefunguje a tohoto jsem si už všiml dříve. Požehnání na jednotky už nejsou od doby, co se poprvé objevil úkol na 3x doplnění jednotek - je to nesmyslný úkol, když se jednotky doplňují ihned - nikdo s tím určitě neotálí pro případ, že by se to objevilo jako úkol - stejně k získávání takové možnosti alespoň u mně nedochází - považuji to za virus !!! :)

v truhličkách/okýnkách můžeš získat vojáky, co se rovnou přičítají do tábora vojáků a ta požehnání na vojáky v události tam jsou jako denní odměna, takže si je můžeš taky vylosovat a v inventáři potom nechat na splnění toho (3 x doplnění jednotek) úkolu, já už si vylosovala 5. a 10. den události požehnání na obrněné střelce a na obyčejné luky :)
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Takový postřeh: včera (?) bronzoví strážci a stříbrní strážci, dnes bronzoví strážci, předtím minimálně dvakrát zase bronzoví strážci. V Elvenaru je už teď vysloveně spousta malých budov, co takhle trochu více invence do eventu? Protože jsou lidi (jako třeba já) kterým toto pokaždé padne...
Doplnění: ano, ani dnes mne to neminulo. :)
Ale jinak všem hezký den. ;)
 
Naposledy upraveno:

Reyahana

Učedník
@Vicky1177 tak je rozčaruj, na něco se to použít dá.
Osobně mě zcela uchvátila hvězdárna, i když to není top a na lávový kodex to nemá, prostě je krásné na to koukat.
Někteří bojovníci třeba ocení i bronzové a stříbrné strážce. ;)

A hlásím eventovou budovu na maximu, takže se mi opět potvrdilo, že ač méně oblíbený styl okének, tak je nejvhodnější na dokončení všech levelů bez nutnosti DSka. :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Myslíte, že po tomto eventu bude na live serverech DS s dalšími artefakty, nebo tak jako na beta serveru bude hned další event?
 

OldMaGorr

Mistr slova
U nás ve společenství jsme se nedávno zrovna domluvili, že začneme zaplňovat prostor novými osadnickými budovami až po DS. Ale když to nebude teď, tak čekat nebudeme a na DS zase budeme několikrát .....
 
Nahoru