• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.54

maxbloom

Guest
město (2).JPG
......aktualizace na verzi 1.54. Jak se Vám líbí, co na ni říkáte? Dejte nám vědět! :)
Ze strany InnoGames GmbH toto "vylepšení" budov považuji za podvod.Zatím nenacházím ve svém slovníku slušných slov, které bych mohl v této diskuzi použít.Pořád se cítím jako padouch a podvodník, který zneužíval a podváděl hráče kteří nehrají event a proto nevlastní podvodné budovy v eventu získané.
Velevážená společnosti InnoGames GmbH, je v podstatě úplně jedno jak snadné je doplnit populaci a kulturu, která mnohým hráčům chybí, po vašem citlivém zásahu , ale šrám v důvěře férové hry nejde smazat ani příslibem kouzelné budovy (po dvou dnech)
Drazí soudruzi s InnoGames GmbH nebudu plýtvat energií na obnovu škod, které jste "vyvážením" budov způsobili.Použiji veškeré internetové kanály apod. , abych se podělil o své zkušenosti s vaší společností.(no co, prý i negativní reklama je reklama ...bude to zadarmo)
Neuvažuji ani nevyhrožuji ... já jsem skončil.
 

PenyMarket

Znalec fóra
http://www.elvenarchitect.com/city/planner/2a7b94f595a040a6b8bab5c29a49bafb/
Vidím tam dost málo místa, mě by to prostě nestačilo, ale je možné že máš dost pozemku nevykoupených... to ano.

Mrkni na moje, kolik místa mi zabere rasa, všechno tohle místo mi před tím zabírali elfové http://www.elvenarchitect.com/city/planner/abfad5ead9dc4738ab1a8c94167bcb05/
Čoveče jak jsi dokázal dostat do cityplanneru město Donutky? Nevěřím že jsi ho tam naklikal :)
Já když příjde nová rasa opravdu každou budovu po budově vkládám. Pokud to jde takhle rychle tak by mi to ušetřilo dost práce. Možná to tam je někde napsané, ale já vyrostl na ruštině takže tyhle věci ovládám spíš intuaktivně.
 

DeletedUser341

Guest
Ano, překládal jsem to :D To, k čemu mi dal autor přístup... Až budu mít přístupy k dalšímu, dopřeložím zas další, slibuji :)
 

DeletedUser2988

Guest
Zobrazit přílohu uživatele 2406
Ze strany InnoGames GmbH toto "vylepšení" budov považuji za podvod.Zatím nenacházím ve svém slovníku slušných slov, které bych mohl v této diskuzi použít.Pořád se cítím jako padouch a podvodník, který zneužíval a podváděl hráče kteří nehrají event a proto nevlastní podvodné budovy v eventu získané.
Velevážená společnosti InnoGames GmbH, je v podstatě úplně jedno jak snadné je doplnit populaci a kulturu, která mnohým hráčům chybí, po vašem citlivém zásahu , ale šrám v důvěře férové hry nejde smazat ani příslibem kouzelné budovy (po dvou dnech)
Drazí soudruzi s InnoGames GmbH nebudu plýtvat energií na obnovu škod, které jste "vyvážením" budov způsobili.Použiji veškeré internetové kanály apod. , abych se podělil o své zkušenosti s vaší společností.(no co, prý i negativní reklama je reklama ...bude to zadarmo)
Neuvažuji ani nevyhrožuji ... já jsem skončil.
kdyz jsi skoncil, tak tu nedělej srdceryvne vystupy a proste jdi xD
 

Lovec Krys

Legenda
@donutka maxbloom za sebou prostě práskl dveřmi, já ho chápu. U nás taky jeden silně poškozený hráč málem skončil.

Vzkaz pro Inno (prosím o předání hráčského názoru směrem k velení/vývoji): Kdybyste vyhlásili kompenzaci ve finální podobě ještě před nasazením 1.54 a dali ji současně s nasazením verze 1.54, mohli jste si ušetřit 90% zuřivých reakcí na live fórech. Pro příště tedy radím brát více v úvahu feedback hráčů bety a adekvátně reagovat ještě před nasazením na live servery.
 

DeletedUser3079

Guest
Tak moc moc děkuji za Diamantovou budovu =)
Je to skvělý dárek, dává mi opravdu hodně lidí v Době Elfů a je skvělé, že jste nám sem dali něco takového =)
Děkuji Děkuji, a za Dobrodružství také ♥ ^^)
 

Deleted User - 254234

Guest
Co se vlastně stane, když se hráč dostane s populací do mínusu? U nás ve společenství s tím nikdo nemáme zkušenosti...
 

iDavis

Legenda
Ten stav je už aj s tou prémiovou budovou.. Ale tak beriem to pozitívne, už sa na tie niektoré budovy pozerám vyše roka, tak teraz keď už za nič nestoja ich aspoň môžem konečne bez ľútosti vyhodiť. Navyše čoskoro vstúpim do kapitoly čarodejníkov, tam získam dosť veľký prísun obyvateľov z obytných budov, tak to pôjde hore.

@Saux nič zvláštne, iba nemôžeš takmer nič vylepšovať a dostávaš depresie zo škaredého červeného čísla.. :rolleyes:
 

DeletedUser5544

Guest
Ve čtvrtek 17. května 2018 nás čeká aktualizace na verzi 1.54. Jak se Vám líbí, co na ni říkáte? Dejte nám vědět! :)
Ahoj, mám problém a nevím si s ním rady. Od aktualizace Windows se mnou hra spolupracuje tak na půl. Mohu sbírat peníze a zboží, navštěvovat sousedy, bojovat, ukládat vědomostní body, ale nejde mi dát zboží vyrábět a ani neotevřu tržiště. Přesto mi jdou otevřít všechny divy. Nevím co mám dělat. Hraji na obou portálech a na obou je to stejné. Pomůžete mi?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
@Magicno - psát nemusíš, neboť problém je znám. Jistě používáš MS Edge v poslední verzi. Bohužel od té doby se hra nechová tak, jak má. Proto doporučujeme přejít na jiný prohlížeče (Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, atp.). Situace je hlášena technikům. Příště prosíme takovéto dotazy do správného tématu. Děkujeme! :)
 
Nahoru