• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.54

DeletedUser341

Guest
3000 lidí je nepříjemných, o tom se nepřu :D
Ale ne neřešitelné...

Nicméně systém "dát ikonku s vykřičníkem nad každou budovu, které se bude úprava týkat" a info o nových hodnotách, řekněme 14 dní dopředu... To by byla jiná "komunikace" :))
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak kouzelná obytná budova je fajn :) vylepšení 320 dia, za novou kapitolu mám 400, takže super :)

ale měl bych k tomu jednu otázku - dostaneme jednu na účet nebo jednu na svět? protože jestli jen na účet, tak bych ji rád měl v tom městě, kde ji potřebuji.

tak teoreticky se v úterý vůbec nemusím přihlásit do jednoho ze světů, ale je to věc, na kterou se musí myslet.
 

DeletedUser4336

Guest
Souhlasím s tím, že to šlo daleko lépe zpracovat, vždyť ono ani nějak nebylo patrné co se vlastně všechno změnilo, jen tu na fóru jsem zaregistroval nějaký seznam s anglickými názvy budov, který zpracoval ani netuším kdo. Já si pamatuji budovy hlavně podle vzhledu.
 

DeletedUser3281

Guest
Jako kouzelná budova je fajn, uznávám. Mrzí mě, že na to společenství jsme se tentokrát vyprdli, nebyli zajímavé ceny ani čas.

Ale jinak musím konstatovat, že lidí mi to přidá tak nulu k nule, sebere to hodně kultury a dá to nějaké ty lidi, nevadí mi to jen proto že lidí mám málo a kultury dost. Aspoň budu mít za co utratit ty diamanty co jsem nasbíral, protože na pozemek už mi to nestačí a dělníky mám na max.
 

DeletedUser2988

Guest
ja hraji bez eventovych budov, jsem v lesních elfech a mam populaci +3000 a ve hre absolutne nestradam. to ze nemate dost obytek neni problem inna, ale vasi herní strategie. to same kultura, prestante tu fnukat a zacnete hrát strategickou hru bez spolehani se na event budovy.

více me stve, ze v appce stale nejdou divy, turnaje a soukrome zprávy
 

DeletedUser3281

Guest
No mrkl jsem na tvoje město a pokud tě baví klikat a hrát pomalu, tak chápu ale jak vidím moc místa na rasy tam nemáš.

Víš o čem je strategie? To není o tom, používat pouze základní věci, jako to děláš ty, ale strategie je o tom, použít všechno co je dostupné zdarma k tomu, abychom mohli co nejdříve pokročit, tomu říkám strategie, rozhodnout se do kterého eventu vložit kolik úsilí, do které denní budovy. Ne pouze s prominutím přihlouple stavět budovy, dílnu a pak díky nedostatku místa každou rasu hrát dlouhé měsíce, zatím co já díky plánování hraji rasu měsíc až dva...

Každopádně každý volíme jinou strategii, ale kdybych takovouhle strategii zvolil v životě, tak jsem neměl v 24 letech vlastní bydlení v hlavním městě bez hypotéky, ale splácím 30 let hypotéku a žiji z ruky do huby, protože přesně to jsi popsala - nebudu přece přemýšlet o tom, jak za stejný čas mít více, ale půjdu prostě někam k pásu, kde vím, že dostanu 18 čistého a nemusím vůbec uvažovat, tomu ale já neříkám strategie...
 

DeletedUser341

Guest
strategie je o tom, použít všechno co je dostupné zdarma k tomu,
Tady bych si troufl s jedním slůvkem nesouhlasit... Je tam takové navíc - schválně jestli uhodneš jaké? :)

S donutkou před prohlédnutím města souhlasím, problém je v tom, jak většina chápe "strategii", ale... Tak každý má možnost se tím nějak probít, a každému se to nějak více či méně daří :)
 

DeletedUser3281

Guest
No řekl bych, že narážíš na slovo zdarma, protože ono popravdě zdarma to není a ten čas mě stál reálně hromadu peněz, jenže já jak něco začnu tak skončím až to dodělám bohužel :D Jenže furt je pro mě levnější to proběhnout rychle, jak za roky. Za ten necelý rok co hraji jsem v polovině 10 kapitoly, což podle mě není špatné na to, že celková investice do hry byla myslím 2x 500 Kč a opět jsem si dost rozmyslel, počkal si na bonus +100%, zda se mi to vyplatí ale ano,, je to naštěstí jediná hra co hraji :D Následně jsem si počkal na slevu 10% za pozemky :D
 

DeletedUser341

Guest
Tak já mám investici asi o trochu větší, ale už nevím kolik protože nějaké diamanty jsem i vyhrál. Utrácím je za rozšiřka primárně (těch mám 8 myslím?) a jsem po 1,5 roce "hotov". Přesněji - začal jsem hrát 30.10.2016 a dokončil elementály začátkem května... Tvůj výsledek je myslím dost podobný :)

Ale ano, ani tolik neřeším to, jestli hra reálně je nebo není zdarma, ale skutečnost, že strategie je o využití veškerých dostupných prostředků... To že některé nejsou zdarma, a já nemůžu do nich investovat pak znamená, že nejsou dostupné :))
 

DeletedUser2988

Guest
ja jsem s mestem spokojena a srovnavat hru s realem mi přijde ujety, nebo sis chtel honit triko? mista mam dost, ale pole jsou prazdne tak nejsou logicky videt xD
 

DeletedUser3281

Guest
Vidět jsou, jen se musíš umět podívat :) Viz http://www.elvenarchitect.com/city/planner/2a7b94f595a040a6b8bab5c29a49bafb/
Vidím tam dost málo místa, mě by to prostě nestačilo, ale je možné že máš dost pozemku nevykoupených... to ano.

Mrkni na moje, kolik místa mi zabere rasa, všechno tohle místo mi před tím zabírali elfové http://www.elvenarchitect.com/city/planner/abfad5ead9dc4738ab1a8c94167bcb05/

O honění trika to není, protože ten byt není všechno - teď to můžeš považovat za honění :D
 

DeletedUser2988

Guest
vim kolik zaberou elfové, klikala jsem je na pritelovo uctu a mel je za mesic a půl hotove, ja se nikam nezenu a hru hraju pro zabavu bez jedine investice v kc... ja zase absolutne nechápu ty, kteri narvou tisíce dia jen aby udělali elementary za 3 tydny. o cem ta hra pak je?
 

DeletedUser3281

Guest
Víš ono, reálně jsem totiž ušetřil. Pokud můj čas stojí nějaké peníze a ty investované peníze mě hodně času ušetřili, hra mě baví ale ne tolik, abych jako ztrácel čas extrémně, tak malou investicí jsem reálně získal zpět mnohem větší částku. Souhlasím s tebou, že tisíce korun se lidem asi nevrátí, ale pokud investuješ pár korun a tím ušetříš čas, který můžeš vydělávat, tak reálně to není útrata ale úspora. A stavitel, pozemky apod to nejsou kraviny, jako budovy co budou za dvě etapy na smazání.

Tak já mám investici asi o trochu větší, ale už nevím kolik protože nějaké diamanty jsem i vyhrál. Utrácím je za rozšiřka primárně (těch mám 8 myslím?) a jsem po 1,5 roce "hotov". Přesněji - začal jsem hrát 30.10.2016 a dokončil elementály začátkem května... Tvůj výsledek je myslím dost podobný :)

Ale ano, ani tolik neřeším to, jestli hra reálně je nebo není zdarma, ale skutečnost, že strategie je o využití veškerých dostupných prostředků... To že některé nejsou zdarma, a já nemůžu do nich investovat pak znamená, že nejsou dostupné :))

Já si také jistý nejsem, ale více jak 1500 Kč to být asi nemohlo, spíše těch 2x500Kč (to si pamatuji) ale i tak, nakoupil jsem za to myslím celkem 5 políček za diamanty, plus vylepšil stavitele a akademii, protože potřebuji kouzla na dílny a manufaktury. Vyhrál jsem za celou dobu snad něco přes 1000 dia, nakupoval jen při 100% + a slevách. Prostě za málo co nejvíce muziky ale vyplatilo se mi to, stavitel hodně pomáhá v eventech i běžném fungování. I akademie. Díky ní jsem táhle skoro sám kouzla v dobrodružství, protože jsem to vyráběl na běžícím pásu než mi došli relikvie.

// Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Taky mám akademii na 5ce, a v dobrodružství je to hodně znát (ostatně, ze 4 na 5 jsem ji zvedal v březnu právě kvuli tehdejšímu dobrodružu...) Takže chápu a souhlas :)
 

DeletedUser3966

Guest
@ramaloke má 5 vliv na rychlost výroby kouzel? Mám akademii na 4 a co jsem koukala tak jsem nenašla že by zvednutí na 5 ovlivnilo rychlost výroby kouzla?
 

DeletedUser341

Guest
hodně... dělám 4 hodiny kladívková/kulturní kouzla, 6 hodin to na body a 8 hodin na zboží... co si pamatuji, 4lvl má 7 hodin na kladívka/kulturu, víc nevim :D
 

DeletedUser3966

Guest
No na zboží 14 hodin a na body 10,30, teď jsem se koukla, díky, tak to by se vyplatilo :)

ještě k těm nákupům, pokud něco chci a je to za diamanty, je jen moje rozhodnutí jestli koupím nebo ne a každému je do toho houby ;)
moje peníze = moje rozhodnutí :)
 

DeletedUser341

Guest
Nákupy tu ale nikdo neřeší, a určitě tě do nich nikdo nenutíme :)
 

DeletedUser4336

Guest
donutka >> Jak může někdo napsat nespoléhejte na zakomponovaný prvek do hry. To je jako nějaký nestandardní postup využívat toho co hra nabízí? To by se pak mohlo zakázat úplně všechno, aby to náhodou autoři nevyresetovali a někdo kvůli tomu nebrečel, když nebudeme stavět, tak nám nemůžou nic zbourat. Jen mi to přijde jako celkem prapodivná úvaha.
 
Nahoru