• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.54

Scratka

Znalec fóra
@Lovec Krys - zde nejde o to, kdy byly získány, ale kdy byly ony budovy do hry přidány. Cukrový otec pralesa byl již v prvním zimním eventu (výčet budov z Wiki - událost Sněhová záplava). Tato událost probíhala v období 5. prosince 2016 - 7. ledna 2017, viz oznámení na fóru. ;)

Vylepšovat se budou moci veškeré budovy získané z událostí, včetně těch minulých. ;)

No ale kdy to vylepšování bude možné? To už mělo být hotové s tímto snížením.....Fakt to bere chuť do hry :-/ Staré budovy z eventů si nechávám, protože se mi líbí, hraji pro zábavu a nehoním se za body......tak hold budu v mínusu, nebudu nic vylepšovat, tudíž nemusím ani hrát.....a myslím, že to odradí od hraní spoustu lidí.....

Dávám každý týden 2500+, stojí mne to 6x5minut času... To není o čase, ale o výmluvách...

@pes63 - Joo, tomu se myslím říká klamavá reklama (slíbit někomu za peníze něco super a pak dát šunt)? :D Na téhle myšlence něco je, ale obávám se, že ve sporu s Innem bys stejně neuspěl, někde ve VOP, co si pamatuji, je psáno něco "hra se stále vyvíjí a může docházet ke změnám"... V okamžiku, kdy hráč tu budovu získal, mu to ty lidi a kulturu a ještě dlouhou dobu po tom, takže nemůže úplně říci, že by "za své peníze nic nedostal", ale spíš než jako "odebrání jednoho turba po roce" (jak tu někdo psal) bych to nazval "zákeřné sebepoškození koupené věci těsně po skončení záruky" (jo, záruční doba je tu krátká :D )

Délka záruky je daná zákonem, kdyby byla u budov uvedena, tak by si každý jejich získávání rozmyslel....takže to srovnání je trochu mimo :)¨

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Dávám každý týden 2500+, stojí mne to 6x5minut času... To není o čase, ale o výmluvách...

Já dávám 2000+ jen občas a totálně mi to zdecimuje sklady, a to jsem v TOP 5 našeho společenství, to mám opustit společenství abych jako byl někde, kde mě budou honit každý den motivovat a každý turnaj si zdecimovat sklady? Přitom já motivuji skoro denně ale mě štvou povinné věci :)

My malé společenství šanci prostě nemáme, ti lidi u nás prostě nedokáží ani kdyby se rozkrájeli dosáhnout na 10 truhel, mrkni se k nám uvidíš :)

https://www.elvenstats.com/fellowship/cz1/685
 

DeletedUser341

Guest
Vidim 5 účtů co nejspíš vůbec nehraje, a ve 20 se toho dosahuje hůř, to chápu :)

Kontroval bych tímto cechem z druhého světa (v elvenstats mne zaujal hned od začátku) - mají každý týden v součtu kolem 50k bodů, tedy cca 11. truhlu (kdyby byla) :)
https://www.elvenstats.com/fellowship/cz2/6682

Jinak mne to ze skladů stálo minimum už ve vílách - rozumně použitý automat na bitvy vyřeší mnoho, ale strašně moc hráčů se bojí to i zkusit (netvrdím, že zrovna ty). A teď jediné, co mi to likviduje, jsou orci (nároky na vyjednávání v orcích(surovina) jsou totiž v poslední kapitole dost vysoké).

Délka záruky je daná zákonem, kdyby byla u budov uvedena, tak by si každý jejich získávání rozmyslel....takže to srovnání je trochu mimo :)

Délka záruky na virtuální budovu v počítačové hře? O té se zákon rozhodně nezmiňuje :)
 

DeletedUser3281

Guest
Ono jich reálně nehraje více, navíc velitelka také ne, takže bychom to museli řešit tím, že založíme nový spolek, ale to se těžko dělá, když aktivní je tak asi 5 lidí a zbytek si v turnaji vesměs dojde jen pro výhru pomocí 30 bodů :/ Jasný, pokud by každý dal aspoň těch 500 pokaždé, což opravdu není problém tak se máme lépe, ale to by vyžadovalo ty lidi řešit, navíc polovina hraje na mobilu a ti turnaje nemají.
 

DeletedUser1198

Guest
Dávám každý týden 2500+, stojí mne to 6x5minut času... To není o čase, ale o výmluvách...

@pes63 - Joo, tomu se myslím říká klamavá reklama (slíbit někomu za peníze něco super a pak dát šunt)? :D Na téhle , to by byly myšlence něco je, ale obávám se, že ve sporu s Innem bys stejně neuspěl, někde ve VOP, co si pamatuji, je psáno něco "hra se stále vyvíjí a může docházet ke změnám"... V okamžiku, kdy hráč tu budovu získal, mu to ty lidi a kulturu a ještě dlouhou dobu po tom, takže nemůže úplně říci, že by "za své peníze nic nedostal", ale spíš než jako "odebrání jednoho turba po roce" (jak tu někdo psal) bych to nazval "zákeřné sebepoškození koupené věci těsně po skončení záruky" (jo, záruční doba je tu krátká :D )
Ani jsem nemyslel na nějaký spor, smysl by to nemělo, ale také ztrácí smysl se snažit v eventech, když za pár týdnů může být vše jinak a pracně získané budovy se stanou šuntem třetího řádu. Když vezmu v úvahu, že jsem kousek před současným vrcholem hry a dobou než se spustí další doba, mohla by taková budova nějaký čas vydržet, ale protože úpravy jsou vždy v neprospěch hráčů, k čemu mi taková budova bude, když se snadno může stát, že se budu 14 dní snažit, vstávat v noci k výrobě a podobné nesmysly a nakonec INNO udělá škrt škrt a budu mít prd prd :-D. Říkám tomu ztráta důvěryhodnosti a bude sakra dlouho trvat, než zapomenu. Nebože bych třeba přikoupil nějaký ten čtverec prostoru za dia? No já nevím, aby třeba za měsíc nebylo pár budov pryč, protože se změní podmínky a čtverce fuč :)
 

DeletedUser3759

Guest
Zdravím,

zpětné snížení budov je docela prasárna (zpětně totiž např. neplatí ani zákony) a pokud už k tomu někde v jiné hře přistoupili (zažil jsem to 2x), tak to bylo silně komunikováno předem (i ve hře, diskuze předem) a kompenzace byly opravdu slušné (tady jsou v lepším případě směšné, zatím žádné) ... to, že to napoprvé někdo špatně spočítal je jen důkaz chabého plánování toho jedince to není chyba hráčů, kteří věnovali čas a přístupy jak vlastnímu eventu, tak sbírání bodů objevujících se na mapě (kdybych to věděl předem, tak bych se snažil získat jinou denní prémii).

Také nechápu proč nebyla úprava spuštěna společně s možností zisku kouzla a s informacemi jak se budou parametry budov při užití kouzla měnit ... ale to by opět chtělo přemýšlet dopředu a plánovat co? (ona by ta reakce hráčů byla možná mírnější, ale tady přeci o hráče nejde ... a nebo jo?) ... ... ... proč se ptám? No abych věděl zda má cenu vůbec si ty budovy nechávat ... většina budov pro mě nyní ztratila smysl (jsem v kapitole orků a normální budovy jsou již mnohem výhodnější) a tak se rozhoduji zda je nahradit normálními ... nicméně také jsem z malého společenství takže zisk kouzla, tak jak je zatím prezentován, je zase jen pro velká společenství, bude asi mimo mé možnosti = zbourat ... no nic no ... dnes mi hra úžasně zvedla náladu ...

Takže "děkuji" Elvenar týmu za dobrou práci (když on nám skoro sarkasticky posílá přátelský pozdrav)

Ecthelion

PS.: Chápu, že lokální tým s tím asi moc udělat nemohl ...
 

DeletedUser341

Guest
Ani jsem nemyslel na nějaký spor, smysl by to nemělo, ale také ztrácí smysl se snažit v eventech, když za pár týdnů může být vše jinak a pracně získané budovy se stanou šuntem třetího řádu. Když vezmu v úvahu, že jsem kousek před současným vrcholem hry a dobou než se spustí další doba, mohla by taková budova nějaký čas vydržet, ale protože úpravy jsou vždy v neprospěch hráčů, k čemu mi taková budova bude, když se snadno může stát, že se budu 14 dní snažit, vstávat v noci k výrobě a podobné nesmysly a nakonec INNO udělá škrt škrt a budu mít prd prd :-D. Říkám tomu ztráta důvěryhodnosti a bude sakra dlouho trvat, než zapomenu. Nebože bych třeba přikoupil nějaký ten čtverec prostoru za dia? No já nevím, aby třeba za měsíc nebylo pár budov pryč, protože se změní podmínky a čtverce fuč :)

A to si právě nemyslim... Pokud jsem dobře koukal, pořád platí, že budovy z eventů jsou lepší než běžné budovy (bez dia), takže smysl to rozhodně má... Jen ty budovy teď budou rychleji "zastarávat" což je pro ně škoda...
Dál, co jsem si všiml, tak budovy v poslední kapitole statistiky moc neměnily, a když už, tak spíše nahoru... Já na dvou malých kulturkách (2x1 a 1x1) získal 320 kultury navíc (ano, v elementálech směšné, ale pořád je to +) a další budovu (2x2) přistavěl, protože jí stoupla kultura o 200 a mně se hodila do města...

Inno nedělá škrt jen tak, co mám zkušenost z FoE, obvykle je za tím oprava vlastní chyby. A v okamžiku, když k tomu přistoupíme jako "původní stav byl chybou", což minimálně dle tvrzení Inno byl (a já osobně s tím souhlasím), pak, dle pravidel hry:
§ 6 Chyby ve hře
Je zakázáno využívat chyb ve hře, které by pro vás nebo pro ostatní představovali jakékoliv zvýhodnění.
Každý hráč je povinen ihned ohlásit jakoukoliv chybu ve hře herní podpoře.
Výhody získané při využití chyby ve hře musí být vráceny.

Chce po nás Inno vrátit suroviny, které jsme získaly z výroben co jsme postavili díky populaci získané "chybou hry"? Takže vlastně ještě můžeme být rádi :) (tohle prosím berte hodně jako nadsázku :D ).
Z relativně nedávné historie FoE si pamatuji dva případy, minimálně jeden z nich s ještě tvrdším dopadem než současná situace tady. Vždy se zpětně zjistilo, že mají vývojáři pravdu, ale v první chvíli byly ty reakce stejné jako dnes tady na Elvenaru :)

A co se týče "čtverců za dia", na to mám taky názor, ale změna ceny rozšíření přišla trochu jindy, v jiné aktualizaci (zima 2016?), takže to rozhodně nepatří do tohoto tématu :)

Ono jich reálně nehraje více, navíc velitelka také ne, takže bychom to museli řešit tím, že založíme nový spolek, ale to se těžko dělá, když aktivní je tak asi 5 lidí a zbytek si v turnaji vesměs dojde jen pro výhru pomocí 30 bodů :/ Jasný, pokud by každý dal aspoň těch 500 pokaždé, což opravdu není problém tak se máme lépe, ale to by vyžadovalo ty lidi řešit, navíc polovina hraje na mobilu a ti turnaje nemají.

Jop, nefunkční turnaje na mobilu jsou jiná kapitola a těším se na den kdy se to změní (ještě víc dávání bodů do divů protože pro nás, co máme hotový výzkum, prostě není kam jinam body dávat, a na mobilu je tudíž neudám... bez kouzla na rozšíření lišty na 20 bodů bych pravidelně o spousty přicházel)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak. teď by mě ještě zajímalo, jak přesně bude fungovat ten plánek na vylepšení eventových budov. bude to jen o 1 úroveň? nebo automaticky na tu úroveň, ve které se mé město momentálně nachází?
 

DeletedUser341

Guest
počítal jsem od začátku že "o 1 kapitolu"... ale otázka rozhodně zajímavá :) kdyby to byla ta druhá varianta, mohlo by to ještě hodně změnit :) (a přidat slušný plánovací prvek do hry :)) )
 

DeletedUser1198

Guest
třeba to udělají jako ve FoE. Malá a velká renovační sada. Malá o 1 dobu, velká odkudkoli do doby, ve které hráč je. :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Dvě různě silná kouzla? Dobrá myšlenka, můžem hodit do nápadů, až budem vědět, jak to mají v současnosti v plánu :D
Pokud by to ale bylo takto, předpokládal bych za 10. truhlu "malou renovačku", protože pořád není "tak těžké ji získat" (i když dávno vím, že ji získává jen cca 8 cechů na každém českém světě, a většina hráčů na to tedy má úplně jiný názor...)
 

papap

Mistr slova
Já už si z toho hlavu nedělám.Poslední dobou jde hra pěkně do háje,jeden nápad blbější než druhý.Páni programátoři jsou asi krapet mimo,když jim nedocvakne co těmito úpravami způsobí (jelikož upravovat něco co už hráč získal je hodně velká sviňárna),proto na to už kašlu abych to nějak vehementně řešil.Až to půjde do extrému,tak s tím prásknu a bude více času a klidu na ten zkutečný život...
Dyť je to to samé,jako kdyby jste si koupili v obchodě nějaké zboží a pak vám přišlo,že bylo zdraženo a musíte ho doplatit,to je stejná blbost...
 

DeletedUser3281

Guest
Kdyby chtěli udělat jo něco pro hráče, tak upraví truhly podle celkového skóre cechu, aby náročnost dosažení truhel byla relativní k schopnosti cechu, momentálně je to prostě bída, kdy cech plný nováčků má stejné podmínky, jako lidi, pro které je to brnkačka :(
 

PenyMarket

Znalec fóra
No tady je zase nafňukáno. Myslel jsem že se tu dozvím jak asi bude probíhat to vylepšování při další aktualizaci a zatím tu plno neschopných hráčů opět kňourá. Nechápu proč si hráč stěžuje, že u nich ve spolku jich je jen pět aktivních a tím nemají nikdy šanci dosáhnout na desátou truhlu. Co ho proboha v takovém spolku drží? Ve všech spolcích i na prvních místech dochází k neustálé obměně hráčů, takže si stačí jen zažádat a chvilku počkat, protože aktivního hráče vezmou všichni. No a pokud by byl překážkou nízký celkový počet bodů tak proč se nedomluvit a neudělat z pěti mizerných spolků jeden fungující? Ale ono je mnohem jednodušší si stěžovat a nadávat než něco udělat, ale to zrovna tento problém nevyřeší. No a co se týká těch změn na budovách tak podle mě se nic tak strašného nestalo, protože přijít podle toho co se tu píše o cca 1000 - 2000 obyvatel není žádná tragédie. Navíc jak někdo psal je v podmínkách hry napsáno, že hra se bude stále inovovat. Trochu se uspořádá jinak město a je po problému. Určitě to nedá tolik práce a přemýšlení jako když se změní kapitola a člověk musí překopat půl města. A pokud to má do budoucna přinést možnost vylepšování stávajících budov tak jen dobře že se Inno pro něco nového rozhodlo. Prostě je to jen hra. Touto změnou neztrácíte střechu nad hlavou nebo někoho blízkého, tak to tak nešlukejte.
Tímto příspěvkem nechci nikoho urážet, ale spíš donutit k zamyšlení, protože věčným stěžováním a sváděním svých neúspěchů na druhé člověk nic nedokáže nejen ve hře, ale hlavně i v životě.
 

DeletedUser2663

Guest
Od začátku čtu názory na dnešní aktualizaci , nevím kdo tady napsal že jsme si bohužel zvyli na dost vysoké počty obyvatel a kultury z denních odměn eventů . Při předposledním eventu kdy bylo možné získat cukrový otec pralesa jsem byla ve vílách a počet obyvatel v již zmíněné denní odměně bylo 460 obyvatel a kulturu si bohužel nepamatuji ,a to vám připadá jako buhvíjaké množství Končím dobu Orků a Goblinů a ještě včera jsem měla 1480 obyvatel protože jsem chtěla vylepšit manufaktury , jedno vylepšení 780 obyvatel . Dnes po aktualizaci jsem v nínusu 870 . Hraju přes rok pomalinku se hrabu nahoru a byla jsem ráda za každého obyvatele kterého jsem hraním eventů získala a hodně tvrdě zaplatila a dnes tohle .To by take za čas mohli napsat že přišli na to že obytné budovy dávají moc obyvatel při vylepšení a za tu dobu co hrajeme že kdysi ty budovy dávali víc a to teprv budeme čumět . Z našeho společenství několik hráčů vážně zvažuje že skončí a já jsem mezi nimi . Event od eventu jsou bezcenější odměny o turnajích ani nemluvím poslední dobrodružství to bylo na odměny úplné fiasco a ted se jim nelíbí že jsme něco málo získali ve starších eventech tak nám to ted seberou . No nezlobte se na mě ale to je dost špatná taktika tvúrcú hry a podpory a dost velkej podraz , těch odměn co za něco stáli za tu dobu co hraju nebylo a hodně tvrdě jsme za ně zaplatili ..Hezký večer všem Mielandriel
 

DeletedUser3281

Guest
No tady je zase nafňukáno. Myslel jsem že se tu dozvím jak asi bude probíhat to vylepšování při další aktualizaci a zatím tu plno neschopných hráčů opět kňourá. Nechápu proč si hráč stěžuje, že u nich ve spolku jich je jen pět aktivních a tím nemají nikdy šanci dosáhnout na desátou truhlu. Co ho proboha v takovém spolku drží? Ve všech spolcích i na prvních místech dochází k neustálé obměně hráčů, takže si stačí jen zažádat a chvilku počkat, protože aktivního hráče vezmou všichni. No a pokud by byl překážkou nízký celkový počet bodů tak proč se nedomluvit a neudělat z pěti mizerných spolků jeden fungující? Ale ono je mnohem jednodušší si stěžovat a nadávat než něco udělat, ale to zrovna tento problém nevyřeší. No a co se týká těch změn na budovách tak podle mě se nic tak strašného nestalo, protože přijít podle toho co se tu píše o cca 1000 - 2000 obyvatel není žádná tragédie. Navíc jak někdo psal je v podmínkách hry napsáno, že hra se bude stále inovovat. Trochu se uspořádá jinak město a je po problému. Určitě to nedá tolik práce a přemýšlení jako když se změní kapitola a člověk musí překopat půl města. A pokud to má do budoucna přinést možnost vylepšování stávajících budov tak jen dobře že se Inno pro něco nového rozhodlo. Prostě je to jen hra. Touto změnou neztrácíte střechu nad hlavou nebo někoho blízkého, tak to tak nešlukejte.
Tímto příspěvkem nechci nikoho urážet, ale spíš donutit k zamyšlení, protože věčným stěžováním a sváděním svých neúspěchů na druhé člověk nic nedokáže nejen ve hře, ale hlavně i v životě.

Víš co mě tam drží? Říká se tomu loajalita. Chápu, že se to v české společnosti, kde převládá přístup kam vítr tam plášť nenosí, ale když jsem tam přišel, byl jsem malý, oni pomáhali, ale přerostl jsem a už mě brzdí, ovšem to jako znamená, že budu měnit spolky jak lehká holka sponzory?

Proč bych navíc měl řešit aktivitu spolku? Co když je opravdu špatné pokud malé nové spolky nemají šanci dosáhnout na velké truhly? Nemyslím si, že můj názor, že truhly by měli být relativní k celkovému ranku společenství je špatný. Pro ty velké spolky je to zase příliš lehké a je to nevyvážené.

Proč musí malý hráč jít do spolku honibodů, jen aby získal plánky resp kouzla?

Tohle není fňukání, já jsem podnikatel a fňukat jsem v životě nikdy nemohl, tohle je prostě pouhé konstatování nevyvážené situace hry. Když budeme držet hubu a krok, tak se asi tohle nevyvážení nezmění.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4169

Guest
Tak teda formulace "hodně tvrdě jsme za ně zaplatili" mi přijde v souvztažnosti s hrou, rozuměj zábavní činností, hodně úsměvná, ale je fakt, že optimalizaci hry by měli řešit jinak, než zásahem do něčeho, co hráči získávali s tím, že to deklaruje trvalou úroveň navýšení kultury, populace. Nástrojů na to mají dost.

A turnaje bych radši nechal být, ještě by to mohl dostat na starosti ten samý aktivní blb jako většinu změn z poslední doby :D
 

DeletedUser341

Guest
Proč musí malý hráč jít do spolku honibodů, jen aby získal plánky resp kouzla?

Tak tohle je zas jednou naprosto mimo mísu :D
1) Hráč ve vyšší době má dražší vyjednávání a bojuje proti více jednotkám, tj. má vyšší ztráty a obnovení té armády mu zabere stejně dlouho, jako prckovi.
Mám na druhém světě malý účet a JEDINÉ v čem je rozdíl je, že nemám otevřených 50 provincií... Ale 2000 bodů se dá nahrát i s 6 provinciemi, a k těm se lze dostat velmi rychle (to jsem měl na konci 2. kapitoly).

2) Už jsem tu jednou odkazoval na cech Míšin bílý balet. Bez ohledu na to, že by spousta lidí řekla, že to není 25 lidí ale mnohem méně, že ti tři co jsou ve 12. kapitole sponzorují surovinama těch zbylých 23, co jsou v 2. - 3. kapitole, 10 truhel mají každý týden... A kdyby to šlo, měli by i 11 (nahrají 50k bodů pravidelně). Takže - zjevně to jde, stačí jen v cechu spolupracovat!

Víš co mě tam drží? Říká se tomu loajalita.

Loajalitu naprosto chápu. Ale jestli ti pomohlo 5 lidí, z nichž tři už nehrajou, a zbytek cechu na to taky kašle, ke komu si loajální.. K těm dvěma co zbyli z původních pomocníků? Fajn, tak jste tři, najděte další takové 3, spojte se a hned je vás 6 aktivních. Když to uděláte 5x, máte funkční cech který nemá problém mít 10. truhlu :)
 

PenyMarket

Znalec fóra
Proč musí malý hráč jít do spolku honibodů, jen aby získal plánky resp kouzla?
Co na tom nechápeš? Vždyť tak to funguje i v životě. Chceš se mít líp musíš máknout nebo si najít práci kde tvé kvality pokud nějaké opravdu máš dokáží dokáží ocenit. Je ale plno lidí kteří se za majetkem vůbec nehoní. Místo čučení na bednu si večer doma povídají.Nepotřebují k životu auta, dovolené, značkové oblečení, top mobily a kupodivu jsou mnohem šťastnější než ti co se honí za prachama celý život.
Musíš si to srovnat v hlavě. Chceš mít plánky, hromadu VB, kouzel a rychle rostoucí budovy divů? Musíš tedy makat a stále se něčemu přizpůsobovat a reagovat na danou situaci.
Chceš se kochat krásou budov a na bodech v žebříčku ti nezáleží? Tak potom si můžeš hrát podle svého uvážení kdy chceš a jak chceš a nějaké změny ve hře by tě neměly vůbec rozházet.
 

DeletedUser3281

Guest
Odpovím na oba souhrnně, když jsem byl menší bylo pro mě dosažení bodů v turnaji mnohem náročnější, není pravda že by mě to stálo stejné úsilí. Momentálně si vyrobím dost surovin a pokud je na trhu dost dalších, tak nemám problém s výkupem, i za cenu zdecimování skladů. Ano vše je dražší, ale ne zrovna úměrně, orky mám zdarma pomocí budov zimního eventu a 4x4x4 manufaktury mi bohatě stačí na několik desítek tisíc surovin denně, limituje mě pak aktivita trhu, stejně tak eventy, dříve pro mě byl velký problém je dokončit, dneska je beru jako budovy zadarmo. Hra opravdu vyvážená není.

A druhá věc, ne opravdu v životě nepotřebuji být zapojen do nějakého extra koloběhu, ostatně podnikám od střední školy a dostal jsem se nahoru zcela sám, a zcela v klidu, bez toho aby mi někdo pomáhal nebo abych někomu lezl zadkem do žaludku. Tohle se bohužel v této hře příliš nedá, takže jsem časem pochopil, že musím do spolku. Ale poslední dobou začínám chápat, že individualitu hra potírá a už to vyloženě chce spolek honibodů, aby člověk rostl. Jenže v tom případě už to není hra, ale spíše trest.

Dost pochybuji, že může existovat spolek, kde každý dosáhne na 10 truhlu, ale nikdo neřeší ne-aktivitu. Jsem si teď koupil chalupu, dělám rekonstrukci a tak hraji méně, nějak nikdo to neřeší, přesto jsem s prstem v nose zvládl event, kdyby existoval takový spolek, kde se všichni max snaží ale nejsou tam pravidla a když někdo měsíc nemá čas, tak ho hned nevyhodí tak to by se mi líbilo. Ovšem tak nějak ze života vím, že takový spolek by se brzo zničil sám, do našeho stavu ale mě, protože jako člověk co buduje hodnoty, kupuji majetek a zajišťuji rodinu, opravdu není příjemné, být vázán povinnostmi na denní aktivitu (byť to většinou dodržuji) v nějaké hře...

Žebříček neřeším, co řeším je růst města, tedy rád vylepšuji budovy apod. A tohle zvýhodňování velkých hráčů, je to samé jako investiční pobídky, dotace a další způsoby posvěceného tunelování které hromadně využívají jen velcí hráči na trhu, proč tyhle prasárny ze života podporovat ve hře nechápu.
 
Nahoru