• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.54

PenyMarket

Znalec fóra
A co ti jako brání v tom aby jsi ze spolku třeba na dva měsíce vystoupil aby jsi je nebrzdil ve vývoji a pak se do něj zase až bude více času vrátil? Vše je jen o domluvě s ostatními hráči a jak jsem již psal i v těch nejvýše umístěných spolcích dochází velmi často k drobným obměnám právě proto, že zrovna někteří se nemůžou v danou chvíli hře věnovat nebo už je přestala bavit.
 

DeletedUser3281

Guest
Můžeš mi říct, jak brzdí ve vývoji někdo kdo odejde a pak se vrátí? Pokud totiž bude mít možnost se vrátit, tak to místo musí zůstat volné, pokud ho naplní, tak budou muset vyhodit jiného, nemá zaručenu možnost se vrátit.

Já chápu kam tím míříš, je to validní argument ale mě trochu více vyhovuje taková rodinná komunita. No a i když na hru čas nemám, tak stále jí nějak udržuji, takže odejít ze spolku si dovolit nemohu už jen kvůli trhu, na kterém jsem prostě závislý a sousedi ho ne zcela pokryjí.

To že někdo nemá čas, může klidně vypadat tak, že se přihlásí ob den, zadá výroby, vylepší budovy a nebo naplánuje event, ale stále potřebuje měnit velké množství surovin a klidně může nahrát pár set bodů v turnaji. Tady se ale rozporuje situace.

Spolky vyžadují tvrdošíjně motivace, já to tedy dělám z mobilu pravidelně, ovšem klidně se na to na jeden den vykašlu, protože mám věčně plný sklad mincí a vyjde to časově občas blbě, že vynechat a srovnat zase čas je lepší. No a ty spolky to hned řeší... Opravdu by mě nebavilo stále vstupovat a vystupovat ze spolku.
 

DeletedUser341

Guest
Odpovím na oba souhrnně, když jsem byl menší bylo pro mě dosažení bodů v turnaji mnohem náročnější, není pravda že by mě to stálo stejné úsilí. Momentálně si vyrobím dost surovin a pokud je na trhu dost dalších, tak nemám problém s výkupem, i za cenu zdecimování skladů. Ano vše je dražší, ale ne zrovna úměrně, orky mám zdarma pomocí budov zimního eventu a 4x4x4 manufaktury mi bohatě stačí na několik desítek tisíc surovin denně, limituje mě pak aktivita trhu, stejně tak eventy, dříve pro mě byl velký problém je dokončit, dneska je beru jako budovy zadarmo. Hra opravdu vyvážená není.

Ani s jedním z uvedeného nemohu souhlasit. A protože hraji na druhém světě za malý účet, mám velmi čerstvé srovnání. Turnaje jsou už od první kapitoly bojově sranda, naopak, díky malé velikosti oddílů, když pošlu jen 5x1 stroma, mám ztráty nuly... V porovnání s 15% ztrátou ve velkém městě je to po 10 bojích sakra velký rozdíl!
A vyjednávání? To už jsem probíral jinde... Všichni na to koukaj z pohledu (příklad) "v kapitole jedna vyrobím 50 surovin, turnaj mne stojí 10; v kapitole 5 vyrobím 200 surovin a turnaj mne stojí 25..." a i kdyby stál 40, budou pořád happy, jak je to málo... Ale že maj v první kapitole reálnou spotřebu (na upgrady, výzkum a vyjednávání v provinciích, nemluvě o tom, že na začátku ještě vyjednávat není potřeba) 30, takže na turnaj spotřebují 10 ze 20 a dost jim zbude, a v 5. kapitole už je reálná spotřeba 160, to už si nikdo nespočítá...

A eventy? Na svém hlavním světě jsem začal hrát (po své pauze, a hezky znovu od nuly) přesně 30.10. Kupodivu chvíli na to začal event, a pro mne můj první event... Bez problémů jsem ho dokončil (protože úkoly typu vyzkoumej, prozkoumej jsou prostě v téhle době mnohem jednodušší než později, a alternativy typu upgraduj 1x na lvl20+ jsou pořád nic moc) a získal spousta odměn které mi vydržely ještě dlouho. Že jsem během eventu ještě proběhl dvě kapitoly (ne-li víc) a poslední odměny měl tedy "hodně vyspělé" na svou aktuální kapitolu už byla jen třešnička na dortu :) (to byly ty hvězdy, z kapitoly 5, co jsem mazal na začátku elfů - už jsem o nich psal v jiném příspěvku :) )...

Takže ne, jestli je hra nevyvážená, tak ta jednodušší část je na začátku... Výrazně jednodušší!! (což je ale logické, protože Inno přeci nechce odradit hráče vysokou složitostí ještě než se pořádně rozkouká). Kdokoli to vidí jinak jen neumí strategicky uvažovat u jednoduché strategické hry (sorry, ale takhle to prostě je... tahle hra JE jednoduchá)

Tohle se bohužel v této hře příliš nedá, takže jsem časem pochopil, že musím do spolku. Ale poslední dobou začínám chápat, že individualitu hra potírá a už to vyloženě chce spolek honibodů, aby člověk rostl. Jenže v tom případě už to není hra, ale spíše trest.
Spolek ano, hra je postavená jako hra ve spolcích. Ale "honibodů"? U nás v cechu takový jsou (včetně mne, to vyvracet nemohu), ale rozhodně ne všichni. Řekl bych tak 5-8... Zbytek si hru proplouvá volně dle možností, ale protože chtějí být v aktivním spolku, tak se taky aktivně zapojí do těch turnajů... Oni dají třeba 1000 bodů, a ti "honibodové" pak 3000, a na 10. truhlu nám to vyjde. Vždycky o kousek, občas se musí trochu "pustit chlup", ale pokud VŠICHNI CHTĚJÍ, tak to jde. Pokud je ve spolku půlka neaktivní a z toho zbytku je to půlce jedno, tak ti ostatní si buď musí najít jiný spolek, a nebo se smířit s tím, že sami "v 5ti" nedokáží to, co 25 lidí.


Dost pochybuji, že může existovat spolek, kde každý dosáhne na 10 truhlu, ale nikdo neřeší ne-aktivitu. Jsem si teď koupil chalupu, dělám rekonstrukci a tak hraji méně, nějak nikdo to neřeší, přesto jsem s prstem v nose zvládl event, kdyby existoval takový spolek, kde se všichni max snaží ale nejsou tam pravidla a když někdo měsíc nemá čas, tak ho hned nevyhodí tak to by se mi líbilo. Ovšem tak nějak ze života vím, že takový spolek by se brzo zničil sám, do našeho stavu ale mě, protože jako člověk co buduje hodnoty, kupuji majetek a zajišťuji rodinu, opravdu není příjemné, být vázán povinnostmi na denní aktivitu (byť to většinou dodržuji) v nějaké hře...
A tady si vlastně sám odpovídáš. U nás není problém, když někdo na nějaký čas hru omezí (a dá o tom vědět), ostatní zaberou za něj, nebo prostě ta 10. truhla jednou nevyjde a je jich 9 - svět se nezboří. Ale i tak, ti lidi co "omezí hru", se jednou za den připojí, daj přes apku packy (2 minuty času, to zvládnu když sedim na záchodě, navíc u nás se vyžaduje 4x týdně, a co jsem koukal do profilů TOP cechů, není to jinde jinak), a třeba jednou, nebo dvakrát se v týdnu připojí na turnaj. Za 5 minut max dám 15 provincií na 1 hvězdu (450 bodů), když to zvládnou dvakrát, tak dalších 5 minut a přidám druhou hvězdu pro 10 z těch 15 provincií (360 bodů). 800 bodů je super (a ano, u nás v cechu minimum). Na 10. trhlu je potřeba od každého v průměru 1600, ale těhle 800 vyrovnaj ti "honibodové", a ten člověk, co nějakou dobu nemohl, to taky jednou dožene a zas si odpočine někdo jinej... Kooperace je základ - i v reálném životě dosáhneš víc, když budeš s někým spolupracovat, než když budeš všechno honit sám...

Žebříček neřeším, co řeším je růst města, tedy rád vylepšuji budovy apod. A tohle zvýhodňování velkých hráčů, je to samé jako investiční pobídky, dotace a další způsoby posvěceného tunelování které hromadně využívají jen velcí hráči na trhu, proč tyhle prasárny ze života podporovat ve hře nechápu.

Jaké zvýhodňování velkých hráčů? Že je stojí jeden level manufaktury 1000 lidí a tebe 500? Že jejich obytka dává 2800 lidí a tvoje 1800? A u toho by tedy měli dostávat stejně
 

DeletedUser341

Guest
Zdravím,

zpětné snížení budov je docela prasárna (zpětně totiž např. neplatí ani zákony) a pokud už k tomu někde v jiné hře přistoupili (zažil jsem to 2x), tak to bylo silně komunikováno předem (i ve hře, diskuze předem) a kompenzace byly opravdu slušné (tady jsou v lepším případě směšné, zatím žádné) ... to, že to napoprvé někdo špatně spočítal je jen důkaz chabého plánování toho jedince to není chyba hráčů, kteří věnovali čas a přístupy jak vlastnímu eventu, tak sbírání bodů objevujících se na mapě (kdybych to věděl předem, tak bych se snažil získat jinou denní prémii).

Také nechápu proč nebyla úprava spuštěna společně s možností zisku kouzla a s informacemi jak se budou parametry budov při užití kouzla měnit ... ale to by opět chtělo přemýšlet dopředu a plánovat co? (ona by ta reakce hráčů byla možná mírnější, ale tady přeci o hráče nejde ... a nebo jo?) ... ... ... proč se ptám? No abych věděl zda má cenu vůbec si ty budovy nechávat ... většina budov pro mě nyní ztratila smysl (jsem v kapitole orků a normální budovy jsou již mnohem výhodnější) a tak se rozhoduji zda je nahradit normálními ... nicméně také jsem z malého společenství takže zisk kouzla, tak jak je zatím prezentován, je zase jen pro velká společenství, bude asi mimo mé možnosti = zbourat ... no nic no ... dnes mi hra úžasně zvedla náladu ...

Takže "děkuji" Elvenar týmu za dobrou práci (když on nám skoro sarkasticky posílá přátelský pozdrav)

Ecthelion

PS.: Chápu, že lokální tým s tím asi moc udělat nemohl ...

Zpětné snížení ale nebylo - nikdo ti nesebral lidi "před rokem", nesebral ti produkci z manufaktur, které jsi díky těm lidem získal... Snížení je od teď :)
Že to bylo špatně naplánováno dříve, je věc jiná, ale je potřeba vzít v potaz, že plánování proběhlo podle tehdejšího stavu hry. Hra od té doby trochu postoupila, změnila se, a některé prvky je tedy občas potřeba upravit "dle aktuálního stavu". Připomíná mi to můj oblíbený zákon z britského zákoníků, kde se praví, že "je zákaz vjezdu na koních do budovy parlamentu"... Kolik lidí teď jezdí po Londýně na koních? :)) Nepotřeboval by i tenhle zákon trochu revidovat? :)

"většina budov pro mě nyní ztratila smysl (jsem v kapitole orků a normální budovy jsou již mnohem výhodnější)" - Tahle konkrétní věta přesně vystihuje tu situaci. Eventové budovy by neměli být něco, co získám, a ještě za rok, a 5 věků dál mi to bude ve městě hezky sloužit, ale něco, co mi "pomůže v mé aktuální kapitole, ale v té další už to nejspíš budu moci nahradit, a o ještě jednu kapitolu dál už budu muset"...
 

DeletedUser341

Guest
Od začátku čtu názory na dnešní aktualizaci , nevím kdo tady napsal že jsme si bohužel zvyli na dost vysoké počty obyvatel a kultury z denních odměn eventů . Při předposledním eventu kdy bylo možné získat cukrový otec pralesa jsem byla ve vílách a počet obyvatel v již zmíněné denní odměně bylo 460 obyvatel a kulturu si bohužel nepamatuji ,a to vám připadá jako buhvíjaké množství Končím dobu Orků a Goblinů a ještě včera jsem měla 1480 obyvatel protože jsem chtěla vylepšit manufaktury , jedno vylepšení 780 obyvatel . Dnes po aktualizaci jsem v nínusu 870 . Hraju přes rok pomalinku se hrabu nahoru a byla jsem ráda za každého obyvatele kterého jsem hraním eventů získala a hodně tvrdě zaplatila a dnes tohle .To by take za čas mohli napsat že přišli na to že obytné budovy dávají moc obyvatel při vylepšení a za tu dobu co hrajeme že kdysi ty budovy dávali víc a to teprv budeme čumět . Z našeho společenství několik hráčů vážně zvažuje že skončí a já jsem mezi nimi . Event od eventu jsou bezcenější odměny o turnajích ani nemluvím poslední dobrodružství to bylo na odměny úplné fiasco a ted se jim nelíbí že jsme něco málo získali ve starších eventech tak nám to ted seberou . No nezlobte se na mě ale to je dost špatná taktika tvúrcú hry a podpory a dost velkej podraz , těch odměn co za něco stáli za tu dobu co hraju nebylo a hodně tvrdě jsme za ně zaplatili ..Hezký večer všem Mielandriel

Tak konkrétně cukrový otec pralesa byla hodně přemrštěná budova... Pokud koukám do správných tabulek, cukrový otec měl ve vílám 890 kultury i lidí, nyní má 670 lidí a 150 kultury (3x3 velikost). Jo, brutální skok dolů... A teď to porovnáme s budovami z té doby... Obytná budova elfů (lvl19 - vílí max) má velikost 2x4 - dává 550 lidí a stojí 210 kultury (tj. 68,75 člověka na políčko, a cca 0,382 kultury na jednoho panáčka); obytná budova lidí má velikost 5x2 - dává 680 lidí a stojí 265 kultury (tj. 68 člověka na políčko, a cca 0,389 kultury na jednoho panáčka).
Cukrouš dával 99 človíčka na políčko, k tomu nepotřeboval žádnou kulturu a ještě dalších 890 přidával zdarma... Plus ještě tu kulturu co jsem nazaplatil za obytky, tj. 890 lidí krát 0,38 = 338, takže celkem 1228 kultury zadarmo při výrazně více lidech!!
Dnes dává cukrouš 74,4 človíčka na políčko, tedy stále více, než obytka ze srovnatelné doby, k tomu 150 kutlury plus opět kultura za nepostavené obytky (670*0,38=254, takže skoro 400 kultury zadarmo).

Sorry, ta budova je stále VÝRAZNĚ výhodnější, než srovnatelné stavby ze stejné doby!

Když bych si ještě troufl skočit o kapitolu dál - do orků, tam už jsou obytky lidí a elfů stejně veliké, jen pootočené (4x3 a 3x4), dávají shodně 900 lidí a stojí shodně 384 kultury. Tj. 75 človíčka na políčko a cca 0,426 kultury na panáčka. Jestliže strom z víl dává 74,4 človíčka na políčko, tak s přihlédnutím k faktu, že nepotřebuje cestu dá stejně lidí jako obytka o dobu vyšší, a pořád k tomu tu kulturu zdarma navíc.
Tohle Vám přijde, že není v pořádku? Ta budova je pořád silná, vyplatí se i o kapitolu výš, ale jupí, není přemrštěná!! (původních 99 lidí dostane obytka na max až v elfech, a pořád je tam ta kultura navíc, takže starý strom, který se podařilo získat na začátku víl, vydržel až do konce elfů, tj. cca 7 měsíců hry - a tohle, to je tedy těžká nevyváženost hry!)
 

DeletedUser3759

Guest
Zpětné snížení ale nebylo - nikdo ti nesebral lidi "před rokem", nesebral ti produkci z manufaktur, které jsi díky těm lidem získal... Snížení je od teď :)
Že to bylo špatně naplánováno dříve, je věc jiná, ale je potřeba vzít v potaz, že plánování proběhlo podle tehdejšího stavu hry. Hra od té doby trochu postoupila, změnila se, a některé prvky je tedy občas potřeba upravit "dle aktuálního stavu". Připomíná mi to můj oblíbený zákon z britského zákoníků, kde se praví, že "je zákaz vjezdu na koních do budovy parlamentu"... Kolik lidí teď jezdí po Londýně na koních? :)) Nepotřeboval by i tenhle zákon trochu revidovat? :)

"většina budov pro mě nyní ztratila smysl (jsem v kapitole orků a normální budovy jsou již mnohem výhodnější)" - Tahle konkrétní věta přesně vystihuje tu situaci. Eventové budovy by neměli být něco, co získám, a ještě za rok, a 5 věků dál mi to bude ve městě hezky sloužit, ale něco, co mi "pomůže v mé aktuální kapitole, ale v té další už to nejspíš budu moci nahradit, a o ještě jednu kapitolu dál už budu muset"...

Ahoj remaloke,

omlouvám se, ale podle mě pleteš hrušky s jablkama ... minulost (nákup jakékoliv služby) s přítomností (aktuální zákaz) ... když si koupíš PC s 3TB harddiskem a 4GB RAMkou a někdo za měsíc přijde a řekne, že se spletl, že za tu cenu měl být pouze 2TB disk a 1GB pamět a přemontuje ti to, jak se budeš tvářit? A jak se budeš tvářit, když ti nabídne kompenzaci? ... a na to jsem poukazoval ... chápu, že se někdo může splést, ale podle mě to bylo špatně komunikované, nebylo vůbec kompenzované (není moje chyba, že se spletli) a ani načasované (jak jsem uvedl, proč změnu neudělali až ve chvíli, kdy bude kouzlo na vylepšování existovat?)

Tu druhou větu jsi mi trochu vytrhl z kontextu(nebo já to blbě napsal ;-) ) ... vím, že eventové budovy vydrží jen chvíli (již jsem ty z prvních věků zboural), ale já se v této části ptám na podrobnosti ohledně nového kouzla/možnosti upgradu, abych mohl posoudit zda má pro mě smysl si teď ty budovy nechávat či je nahradit.

E.
 

DeletedUser341

Guest
A tady je otázka, kdo si co plete... Když si koupíš 3TB, doma ho zapojíš, a on bude mít 6TB, budeš mít jistě radost. Ale když pak někdo přijde ti ho vyměnit, protože jsi si koupit 3TB a oni ti jen dali špatný disk, protože byl zabalený v balíčku s nápisem "3TB" budeš chtít kompenzaci?
A to je to, k čemu tady došlo. Dostal jsi eventovou budovu, která se jmenovala "eventová budova", měla mít vlastnosti budovy "o kousek lepší než běžná budova z aktuální éry", ale neměla... Měla ty vlastnosti výrazně větší, protože do toho balíčku "eventová budova" někdo zabalil něco, co tam být nemělo...

To, že by bylo výrazně lepší, kdyby úprava přišla ve stejnou chvíli co kouzlo nerozporuji, a v zásadě s tím souhlasím, ale... Je celkem možné, že pak by byl efekt ten, že by najednou všichni vyplácali kouzla co mají/dostanou za budovy, které jsou "jen hezké" (ale ne efektivní), a za chvíli by byla situace stejná... Místo "proč nepřišla změna spolu s kouzlem" bychom tu měli "a proč jsem dostal jen jedno kouzlo, když mi to ovlivnilo 10 budov, neměl by každý dostat tolik kouzel, kolik budov mu to ovlivnilo?" :)
A byly bychom tamtéž, takže to že kouzla ještě nejsou je sice nevítané, ale nikoli vyloženě špatné.

Druhá část - podrobnosti o kouzle ještě nikdo neví. Ani na betě ještě není ani náznak, pochybuji, že budou moderátoři vědět více :)
 

Angedev

Velmistr písma
Když si koupíš 3TB, doma ho zapojíš, a on bude mít 6TB, budeš mít jistě radost. Ale když pak někdo přijde ti ho vyměnit, protože jsi si koupit 3TB a oni ti jen dali špatný disk, protože byl zabalený v balíčku s nápisem "3TB" budeš chtít kompenzaci?


@ramaloke : Sleduji tady diskuzi a většinou rozumím oběma stranám - těm co si stěžují i tvým argumentům. Tady ti ale musím oponovat. Když si koupím disk 3TB a získám 6, budu mít samozřejmě radost, ale když mi ho pak přijdou vyměnit, hádat se s nimi nebudu, protože na krabičce psali 3TB a ty jsem si také původně chtěla koupit.

Tady ale došlo k tomu, že jsem si pořídila budovu, která má stejné hodnoty, které byly uvedené "na krabičce", ale teď se rozhodli, že ty hodnoty sníží. Takže bych to přirovnávala spíš k tomu, že na krabičce píší 3TB, uvnitř jsou 3TB, ale po nějaké době mi to vymění za 2TB :)

Nicméně se nepřikláním ani k jednomu z táborů. Ztráta populace mě mrzí, měli to pustit alespoň zároveň s kouzly, ale chápu i to, že budovy byly nadhodnocené. Není to první a jistě ani poslední změna, která se nám v danou chvíli nelíbí, ale nakonec se s tím smíříme a zvykneme si na to, případně upravíme strategii průchodu hrou :)
 

DeletedUser341

Guest
Vím že to není šťastná formulace a přiznám se, že to neumím napsat lépe, takže úplně ti oponovat nemohu. Jde mi prostě o to, že hráč vynaloží úsilí odpovídající "3TB" disku (tedy zaplatil 3TB), a dostane "6TB" disk. Ne díky "slevě", ale díky "chybě". Akceptuji, že to bylo na začátku "špatně popsané", chceme-li to tak nazývat.

Nic to ale nemění na tom, že budovy byly nadhodnocené, a že změna je správná. Tak že změna byla oznámena dopředu a hráči se mohli zařídit (i když to mohlo být oznámeno přinejmenším o něco více dopředu a třeba s trochu více detaily - když na FoE podobně "ničily" jednotky z nejvyšší doby, taky přesně napsaly, jak se hodnoty změní, ale šlo o cca 10 jednotek, a ne o 50 budov)...
 

DeletedUser3759

Guest
A tady je otázka, kdo si co plete... Když si koupíš 3TB, doma ho zapojíš, a on bude mít 6TB, budeš mít jistě radost. Ale když pak někdo přijde ti ho vyměnit, protože jsi si koupit 3TB a oni ti jen dali špatný disk, protože byl zabalený v balíčku s nápisem "3TB" budeš chtít kompenzaci?
A to je to, k čemu tady došlo. Dostal jsi eventovou budovu, která se jmenovala "eventová budova", měla mít vlastnosti budovy "o kousek lepší než běžná budova z aktuální éry", ale neměla... Měla ty vlastnosti výrazně větší, protože do toho balíčku "eventová budova" někdo zabalil něco, co tam být nemělo...

To, že by bylo výrazně lepší, kdyby úprava přišla ve stejnou chvíli co kouzlo nerozporuji, a v zásadě s tím souhlasím, ale... Je celkem možné, že pak by byl efekt ten, že by najednou všichni vyplácali kouzla co mají/dostanou za budovy, které jsou "jen hezké" (ale ne efektivní), a za chvíli by byla situace stejná... Místo "proč nepřišla změna spolu s kouzlem" bychom tu měli "a proč jsem dostal jen jedno kouzlo, když mi to ovlivnilo 10 budov, neměl by každý dostat tolik kouzel, kolik budov mu to ovlivnilo?" :)
A byly bychom tamtéž, takže to že kouzla ještě nejsou je sice nevítané, ale nikoli vyloženě špatné.

Druhá část - podrobnosti o kouzle ještě nikdo neví. Ani na betě ještě není ani náznak, pochybuji, že budou moderátoři vědět více :)

Ahojky,

no spíše není, neboť ty jsi moji poznámku ohledně minulost/budoucnost nerozporoval ... pouze jsi mi osvětlil jak to myslíš ohledně té změny minulosti, to přirovnání k 6TB disku tj. že se nejedná o retroaktivitu, že už od začátku bylo zřejmé, že jde o chybu ... ale to právě podle mě není pravda neboť výrobce mi řekl jaké má věc vlastnosti 3TB, na krabici napsal 3TB a v krabici byly 3TB ... v tu chvíli tam nebylo 6TB a já nemohl jednoduše odhalit, že jde o chybu, ale získával ho v dobré víře že jde o 3TB ... to až nyní mi říká, že to vlastně bylo 6TB a že to musí změnit, takže v principu mě výrobce uvedl v omyl a nyní mě svým jednáním poškozuje ...

No já si myslím, že korektnější by bylo obojí (tj. úpravu vlastností eventových budov a možnost jejich upgradu) spustit v jednu chvíli, ale určitě souhlasím, že by to mohlo vyvolat jinou diskuzi, kterou jsi naznačil ...

E.
 

DeletedUser341

Guest
Technicky vzato ano, poškozuje tě, ale tím se vracíme k již dříve zmíněným VOP a "hra je pod stálým vývojem"... Mě poškodili jinými věcmi, ale akceptuji je, protože vím že jsou pro dobro hry, pro její rozvoj, a nejinak je to s touto změnou...

Já zas souhlasím s tím, že by to bylo korektnější :)
 

DeletedUser3003

Guest
zcela nové kouzlo Královská rekonstrukce vám umožní vylepšovat i kouzelné dílny a kouzelné obytné budovy. Toto kouzlo nahradí plánky, které můžete získat v turnajích. V budoucích turnajích budete tedy nově moci získat místo plánku kouzlo Královská rekonstrukce. Plánky, které jste již získali, se přemění na toto nové kouzlo, které bude mít stejnou funkci.

Znamená to, že nové kouzlo získám pouze při turnaji a pouze při získání všech deseti truhel?
 

DeletedUser341

Guest
Podle informací z bety by těch možností mělo být více, ale nikde to zatím přesně není uvedené... Určitě to ale nebude "standardně vyrobitelné" kouzlo - tipuji, že půjde získat třeba ve větších událostech, v dobrodružstvích, atd.
Ale určitě se to dozvíme, až bude reálně implementováno do hry :)
 

DeletedUser4336

Guest
Tady se neustále někdo baví o chybě, ale chybu bych bral, kdyby se někam dostala třeba budova s bonusem o řád vyšší, a po zjištění by se vše opravilo, ale tady byly čísla daná dlouhodobě od návrhu, po realizaci, až po dost dlouhou jejich funkci. Tohle není chyba. Když autoři napíšou proběhne rebalc budov kvůli neuváženým hodnotám, beru, ale chyba to prostě není, takže kdo vynaložil čas nebo jakékoliv prostředky na jejich získání (na některé budovy se muselo téměř až čekat a ještě mít štěstí), tak byl ošizen. Pouze můj názor, řešit to ani moc nechci, moc mě to nepostihlo, razantně snížené budovy jako cukráky jsem hned odstranil, a na tom co mi šlo do mínusu už usilovně pracuji. Pokud bude nějaká ta kompenzace, beru jí jako přínos a dobré vyrovnání.
 

DeletedUser3759

Guest
Ahoj ramaloke,

Technicky vzato ano, poškozuje tě, ale tím se vracíme k již dříve zmíněným VOP a "hra je pod stálým vývojem"... Mě poškodili jinými věcmi, ale akceptuji je, protože vím že jsou pro dobro hry, pro její rozvoj, a nejinak je to s touto změnou...

Já zas souhlasím s tím, že by to bylo korektnější :)

i já tu už zažil několik věcí co se mi né úplně "líbily" a většinou nereaguji, ale život mě naučil, že není dobré "nechat na sobě štípat dříví" do nekonečna ... a tady už můj pohár přetekl ... nicméně podle posledních zpráv se k tomu tvůrci hry nějak postavili (za což bych jim chtěl poděkovat) a tím považuji situaci za vyřešenou ;-)

Podle informací z bety by těch možností mělo být více, ale nikde to zatím přesně není uvedené... Určitě to ale nebude "standardně vyrobitelné" kouzlo - tipuji, že půjde získat třeba ve větších událostech, v dobrodružstvích, atd.
Ale určitě se to dozvíme, až bude reálně implementováno do hry :)

doufám, jsem na to celkem zvědavý ;-)

Hezký den všem

E.
 
Nahoru