• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.22

DeletedUser76

Guest
Ono záleží moc v jaké si pozici . Já jsem vůbec do doby trpaslíků neměla potřebu utrácet u obchodníka . Po výzkumu víl , jsem ho začala využívat právě z důvodu odčerpání mincí z radnice . Po přepracování bojového systému ho využívám častěji. Naše společenství má momentálně plně aktivních třináct členů . Bohužel :(. Nicméně jelikož jsem dál než ostatní hráči a mám tu možnost , využívala jsem ho skrze turnaje a skrze tržiště aby u nás měli vše co potřebují :). Dnes díky obchodníkovi nesbírám vůbec mince a neplním úkoly opakovací. Momentálně bych platila 516 000 mincí za 701 prken nebo železa oproti stavu před aktualizací , kde jsem platila za 800 ks 200 000 . Div mám vylepšený na úroveň deset . Takže jak vidíte velká změna pro aktivního hráče . Teď budu muset 16.hodin čekat než průzkumník vyzkoumá provincii a ihned ho poslat na další , tím se zbavím 5 200000 a budu moci vybrat domy. Až je vyberu budu na tom opět stejně , dokud se nerozjede nový výzkum. Nebo prostě se smířit, že . Body rozhodně kupovat nebudu za to :).
 

DeletedUser2216

Guest
klapa: Jak vidíš, zjevně někteří hráči obchodníka využívali, když si tu takhle enormně stěžují. Také to nechápu, za poslední rok jsem obchodníka použil snad jednou dvakrát. Mince investuji raději do průzkumu, stavby a když už, tak nákupu VB, kladívek teda nějak valně nemám, že bych je musel utrácet takhle nevýhodně (manufaktury, orkové, budovy, výzkum a jednotky ze mne ždímou kladívek až až) a zboží naprosto s klidem směňuju s hráči. Když potřebuju určitý počet a ne zrovna ty částky, které jsou od ostatních hráčů v nabídce, napíšu do společenství, nikdy to není problém. Popravdě mi dost dává zabrat, pochopit, proč si tu všichni stěžují na něco, o čem jsem přesvědčený, že to vůbec není potřeba a je to takový hodně okrajový prvek hry, který rozhodně nikoho nemůže zpomalit o_O

Podle mého odhadu máš strategii kdy pořád vylepšuješ hlavní sídlo a protože už jsi ve hře dál odhaduji cca 8 tisíc bodů a víc tak je jasné že tvoje výroba čehokoliv spolkne nemalé náklady a navíc je fajn výpomoc společenství ale myslím si že postupem času zjistíš že když začneš další vylepšování atd a nejen ty že zásoby jaksi už nebudou tak enormní i ve společenství a určitě každý v začátku využíval obchodníka a myslíš si že ti mám věřit že ne? Když by jsi jel pořád bez obchodníka kde jsi bral suroviny pro rozvoj ve hře? A protože manufaktory po vylepšení někdy produkují jen zanedbatelné množství možná si využil nákupu od hráčů ale za moc to určitě nebylo. Takže dejme do úvahy i nákup diamantů. Ale věřím že teď to zrovna pro tebe a nějaké lepší hráče problém není a jak myslíš že fungují ti prodejci myslíš že bez obchodníka? A mimochodem obchodu říkáš nikdy není problém ale vtipné nevím jestli se to někomu už stalo když ti kamarád ve společenství vytvoří nabídku tak v podmínkách jako výhoda společenství je že nakupování bez poplatků které jsou na hlavu ale jakou máš jistotu že ti tu nabídku neveme někdo jiný? Aha soudruzi inno games když chci nabídku jen pro společenství co mám dělat? Ale tak zatím jsi spokojený to je hlavní ale čas ukáže jak dlouho ...
 

GorGlin

Veterán
a s ohledem na to, že moje denní produkce je cca 7M, tak mě chytaj karpální tunely jen pomyslím na to jak to utrácím po 8k.
Takhle to bude pár kliknutí
 

DeletedUser1198

Guest
Ceny u obchodníka se resetují a tak mne jednorázový nákup rozhodně nezabije :-D Je to pravda dražší, ale v těch částkách, které se samy generují jen tím, že stojí obytné budovy mi to přijde docela legrační. Navíc ve společenství (v našem) není problém vlastně nikdy, stačí něco hodit na trh a napsat do chatu, že to tam je a po parádě. Někdy je surovin nedostatek, pravda, ale za to si mohu sám, když nechávám devítihodinovou produkci i tehdy, když bych mohl dělat tříhodinovou. No a také mám 4 stavitele a když stavím hodně, tak prostě suroviny nejsou. Ale nějak mi to nevadí. Za pár hodin zase jsou a jedu dál.
@Radagast když někdo ze společenství něco potřebuje, dá si nabídku on a ne ten, kdo mu chce pomoci. Tím je zaručeno, že není-li nabídka výhodná nebo rovnocenná, cizí ji nevezme a když i ano, ten kdo potřebuje pomoc jí dostane a je zcela jedno, od koho vlastně. A pak je tady ještě chat, kde se normálně domlouváme a obchod kvete jen tak fičí. A mimochodem, jak víš, že jsou v INNO soudruzi? S někým z nich se tak dobře znáš? Pokud ne, ...
 

Maatina

Znalec fóra
Mně přijde nudná :rolleyes: Ten opar (zmiňované nové vizuální efekty) ve městě je divný. Ale třeba si na něj zvyknu, uvidíme. Prozatím doufám, že zůstane volitelný. Zbylá vylepšení jsou taková že neurazí, ale ani moc nenadchnout. Obchodníka nevyužívám a chyby, které byly opraveny, tak o těch ani nevím, že tu byly :) Doufám, že příště pořeší ten vykřičník u výzkumu, strašně mě tam irituje :D
Jé, děkuji za info. Od včerejška nevím, zda nemám něco s monitorem. Mám citlivější oči a to zamlžení nad půlkou města mi nedělalo moc dobře. Odstraněno :)
 

nataly111

Velmistr písma
Proč mám z toho celého pocit, když nám někdo na něco sáhne, brečíme a křičíme jako malé děti.Chápu rozčilení, ale není lepší se zamyslet co tedy dál? Já to beru jako výzvu. Obchodníka jsem nevyužívala, nepotřebuji ho pro svůj elfí život. I kdybych využívala nebudu se vztekat jako malá, že mi sebrali v obchodě čokoládu.
Ve společenství kde jsem funguje spolupráce, nabídky na trh se dávají podle potřeby. Ano vím o hráčích, kteří obchodníka využívali. Ale proč? Někteří byli v nefunkčním společenství, kde spolupráce prostě stála. A neříkejte mi, že vykupování bodů je drahé, dělám to dnes, zítra a budu to dělat pořád i za milion třeba. Je to prostě hra a tak to beru, někde to utratit musím, a když nebude kde, navštívím obchodníka. Svět se nezboří.
 

DeletedUser2449

Guest
Gratuluji vývojářům. Dosáhli jste akorát toho, že jste mi hru znechutili. Dokonce se rozhoduji zda si zakoupím nějaké diamanty nebo nezakoupím, potřeboval bych něco vylepšit, ale k čemu mi to pak bude když nebudu mít suroviny kde je mám vzít? Krást se v této hře nedá.
Co mám zde jako s kým vyměňovat? 10 stránek nepotřebných surovin a požadavek na surky které ani nemám.



Dále někteří hráči vůbec asi neuvažují, že někteří jiní asi těžko budou mít např. 15k mramoru, oni mají sotva 1,5k mramoru a tak dále. Toto je také nedomyšleno.

Jak tu někdo psal o konkurenční hře, že už ji nehraje, kvůli tomu, že je to loterie, tak já ji hraju s přestávkami už 5 let a pořád mě baví, protože tam trh funguje který je rozmanitý a dá se tam hrát i bez prémiové měny a výhod. Přijdu naklikám a odejdu a tak dále. Ta hra má pořád ještě smysl i když už tam také dali různé ne moc dobré vychytávky.

Asi je tady zbytečné psát nějaký feedback co? Spíš mi to připadá jako hazet tuny hrachu na zeď až už bude úplně opadaná omítka.

Technický dotaz. Jak zde umístím spoiler? Hledal jsem ho na té liště nástrojů a není tam. Domívám se tedy správně, že zde funguje jen ve formě BB kodu? A v jakém formátu?
 

Eragon92

Znalec fóra
@katrms - BB cody najdeš dole na stránce pod kolonkou nápověda....

A já už vážně přestanu na to fórum chodit. Pokaždé se tu zničeho nic vynoří 2 - 3 lidi co hned začnou o breku a o tom, že to je hra a podobné žvásty. Asi hulíte dobrý matroš ale smiřte se už konečně s tím, že né všichni všechno mají na háku a vadí jim když se jim hází klacky pod nohy nebo se dělají zbytečné změny věcí které fungovaly místo oprav těch co nefungují!
Někdy mám vážně pocit, že Vám za to někdo platí, protože jedině těmhle sluníčkovským řečem dávají admini poděkování. I když tady zazní dobré a slušně vyjádřené argumenty.
Já mám přebytek míncí x krát za den, jen dnes jsem už nakoupil cca 6 bodů a to jsem ještě neoběhl spolek takže ještě tak 2x nakoupím. A průzkum nemůžu protože ten jsem už dával včera. U obchodníka jsem si takhle nakoupil denně slušně, ušetřil jsem si své suroviny a získal nebonusové a utratil to v turnaji.
A opravdu nehodlám za rok nebo za půl kupovat 1 VB za částky v milionech což tímhle tempem bude brzo i když mě zatím 1 VB stojí přes 200 tis.
 

DeletedUser76

Guest
Samozřejmě nemůžeš do nekonečna kupovat body , tedy můžeš, protože strop nárůstu ceny za koupení bodů neexistuje, jde o to, že pak na to nebudeš mít mince :D. Je jasné, že nejlacinější surovina je mramor, ocel a prkna. Pokud hraješ a na hraní ti záleží ke koupi bodů využíváš i bonusové suroviny. Tak proč nevyužít obchodníka z přebytku mincí a za mramor si koupit bod , že. Prostě kombinuješ . Nechápu proč bych měla jásat a podporovat to , že dám daleko více za méně než jsem dala předtím . A pokud mi vezme někdo čokoládu tak se rozhodně ozvu !!
 

DeletedUser1198

Guest
@Eragon92 no, když nehodláš, tak nehodlej, ale je to stejné. Někdo pláče, jiný jen bez mozku opisuje, co plačky píšou a jiní se s tím prostě poperou a jedou dál. Jasně, každý člověk je jiný. Já mám zase pocit, že si někteří hráči léčí svoje mindráčky odjinud a jiní zase kritizují jen z principu. (Třeba proto, že doma nesmí :-D ). Důvodů obě strany najdou, kolik jen budou chtít. Rozdíl mezi oběma skupinami pravda je. Ti co si neustále stěžují i když jde o zcela nepodstatnou, nudnou a úsměvnou věc jako je obchodník si ničí vlastní zdraví, ti druzí nikolivěk. A ti, co stále dělají narážky na to, jak s hrou seknou a že nebudou platit a že a že... jsou stále tady a stále šňafou a šnafou. Pořád to bude o tom, že se majitelé hry různými prostředky (ať už zdařilými či nepovedenými) budou snažit zvýšit svůj profit. A není na tom nic divného, je to jejich práce, jejich vlastnictví a každý chce dostat zaplaceno. Naštěstí má každý hráč několik voleb, jak se k situaci postaví a o těch už se tady psalo hodně. Jen rozdíl mezi konstruktivní kritikou a vyhrožováním ještě někteří neakceptovali nebo nepochopili.
 

DeletedUser467

Guest
Technický dotaz. Jak zde umístím spoiler? Hledal jsem ho na té liště nástrojů a není tam. Domívám se tedy správně, že zde funguje jen ve formě BB kodu? A v jakém formátu?

Na liště to je - vložit - spoiler:
Výstřižek.JPG


A já už vážně přestanu na to fórum chodit. Pokaždé se tu zničeho nic vynoří 2 - 3 lidi co hned začnou o breku a o tom, že to je hra a podobné žvásty. Asi hulíte dobrý matroš ale smiřte se už konečně s tím, že né všichni všechno mají na háku a vadí jim když se jim hází klacky pod nohy nebo se dělají zbytečné změny věcí které fungovaly místo oprav těch co nefungují!
Někdy mám vážně pocit, že Vám za to někdo platí, protože jedině těmhle sluníčkovským řečem dávají admini poděkování. I když tady zazní dobré a slušně vyjádřené argumenty.

Je potřeba začít plnit ignore list, když tě tu kecy některých lidí nebaví ;) Jen pak nesmíš číst fórum nepřihlášený :p

Samozřejmě nemůžeš do nekonečna kupovat body , tedy můžeš, protože strop nárůstu ceny za koupení bodů neexistuje, jde o to, že pak na to nebudeš mít mince :D.

Strop nárůstu ceny za koupení bodů, to je něco co by tu rozhodně být mělo (ideálně odstupňované podle lvl hlavního sídla). Už jen proto, že se v eventech objevují úkoly typu "kup x vědomostních bodů"...
 

DeletedUser199

Guest
dovolila bych si navrhnout další verzi hry, její obsah byl pouze slovní, stačila by zpráva ve hře :

Milí hráči
obsahem této aktualizace je kompletní výměna vývojářského týmu :D

Tuším, že radost by měla drtivá většina hráčů, bo je to tam samý mameluk, připomínají mi kašpary v Bruselu. Ti taky ráno při prdění do mísy dostanou nápad a po jeho aplikaci, je všechno hore haksnama :D Ostatně já to vidím kolem sebe, na míle daleko jen pustina a lány, během posledního měsíce zmizela většina sousedů a skoro se tam na té samotě už i bojím :). Jen tak dál.
 

Eragon92

Znalec fóra
@Eragon92 no, když nehodláš, tak nehodlej, ale je to stejné. Někdo pláče, jiný jen bez mozku opisuje, co plačky píšou a jiní se s tím prostě poperou a jedou dál. Jasně, každý člověk je jiný. Já mám zase pocit, že si někteří hráči léčí svoje mindráčky odjinud a jiní zase kritizují jen z principu. (Třeba proto, že doma nesmí :-D ). Důvodů obě strany najdou, kolik jen budou chtít. Rozdíl mezi oběma skupinami pravda je. Ti co si neustále stěžují i když jde o zcela nepodstatnou, nudnou a úsměvnou věc jako je obchodník si ničí vlastní zdraví, ti druzí nikolivěk. A ti, co stále dělají narážky na to, jak s hrou seknou a že nebudou platit a že a že... jsou stále tady a stále šňafou a šnafou. Pořád to bude o tom, že se majitelé hry různými prostředky (ať už zdařilými či nepovedenými) budou snažit zvýšit svůj profit. A není na tom nic divného, je to jejich práce, jejich vlastnictví a každý chce dostat zaplaceno. Naštěstí má každý hráč několik voleb, jak se k situaci postaví a o těch už se tady psalo hodně. Jen rozdíl mezi konstruktivní kritikou a vyhrožováním ještě někteří neakceptovali nebo nepochopili.

Tys mi tu stou svojí pravdou chyběl.... Pokaždé když se objeví kritika přispěcháš s urážky o breku, nepochopení a konstruktivní kritice... Když reaguješ na mé příspěvky tak do toho netahej ostatní a reaguj na to co píšu. Vážně mě baví jak jsou tady někteří tak samolibí, že si myslí, že nikdo nemá právo na kritiku a všichni jak ovce tady budeme jásat nad zbytečnou změnou a tuna problému co je třeba řešit zůstává bez povšimnutí.
Až nebudou prasit hru a za pochodu měnit její principy můžu chválit. Tak jako jsem pochválil když udělali zlaté ruce aby šlo rozeznat kdo motivoval a kdo ne. To byla snad poslední dobrá aktualizace kterou si pamatuji, od té doby to jde skopce. Krom neustálých změn boj. systému se hra vůbec nevyvíjí, teda pardon až na to, že domršili to co vůbec nepotřebovalo opravovat.

@Thespia - to bych mohl no ale zase bych si nepokecal :D a navíc někdo jim musí oponovat ne? :cool:
 

DeletedUser2216

Guest
Lidi dá se to hrát obchodník se každý den obnovuje na původní ceny jako dřív ale jen jednorázově za den nakoupíme jak dřív takže situace není zase tak moc špatná a dá se s tím něco hrát.

Každopádně ale jak tady někdo píše o hře a že to musíme brát jako výzvu ... Tak jo definice hry je že má také jisté pravidla které se nemění dle toho jak se to někomu líbí či nelíbí. Že by třeba tenise rozhodčí rozhodl že Djokovič si dá ještě jeden set protože by mohl třeba prohrát? Soupeři řeknem v poho ber to jako výzvu :D Třeba v legendární hře Age of empire se mi taky nelíbilo že stačilo jen posunout se v době a celá hra konec že jsem vyhrál ale to asi všem. Ale dalo se využívat tzv cheatů a právě takto bych pojmenoval změny ve hře elvenar. A vůbec máme brát jako výzvu i šikanu hráčů když přes noc záhadně mízí část zásob nebo když jistý čas nehraju aktivně skoro měsíc a někomu rozdají diamanty které když hned neinvestuje do stavitele tak mu je všechny ukradnou ve výzkumu tak že odečtou suroviny a plus místo tlačítka aktivovat tam máte jen diamanty. A nebo mám VBéčkama vyplněnou řadu ve výzkumu a najednou musím znovu plnit předchozí výzkum za který jsem již zaplatil a aktivoval. A taky mnozí hráči co jsou už 700 místě jen proto že záhadně když už 550 se jim vše zdražilo a tak nad 550 zase padnou na 600 i více pozic. A taky jak si každý pochvaluje obchody ve společenství super šikana nebo výzva hráčů bez společenství ten poplatek za obchod? V tom případě fér play by bylo když předloží samostatný hráč nabídku tak když je společenství tak super a je všeho dost že lidi ze společenství platí dvojnásobný poplatek ... A už vidím když by se to zavedlo jak by tady pláč chudáčků ze společenství ale tak co taky to mají brát jako výzvu no ne? :D A taky proč hrát turnaje a nebo plnit úkoly např akcí Valentýn apod? Ty odměny za tu snahu fakt spíše nic ... místo toho třeba odměny pro společenství za aktivitu podpory a aktivity v turnajích atd třeba i navýšení počtu hráčů ve společenství ...

Babiše na vás :D
 

DeletedUser2729

Guest
Děkuji týmu Elvenaru, z touto hrou končím. Nejen, že se neustále mění pravidla a hra má hodně chyb. Nový systém obchodu to definitivně pohřbil. Tento systém způsobí větší poptávku ve směnném obchodě, větší ceny. A tím větší tlak na nákup diamantů.
 

DeletedUser494

Guest
Podle mého odhadu máš strategii kdy pořád vylepšuješ hlavní sídlo a protože už jsi ve hře dál odhaduji cca 8 tisíc bodů a víc tak je jasné že tvoje výroba čehokoliv spolkne nemalé náklady a navíc je fajn výpomoc společenství ale myslím si že postupem času zjistíš že když začneš další vylepšování atd a nejen ty že zásoby jaksi už nebudou tak enormní i ve společenství a určitě každý v začátku využíval obchodníka a myslíš si že ti mám věřit že ne? Když by jsi jel pořád bez obchodníka kde jsi bral suroviny pro rozvoj ve hře? A protože manufaktory po vylepšení někdy produkují jen zanedbatelné množství možná si využil nákupu od hráčů ale za moc to určitě nebylo. Takže dejme do úvahy i nákup diamantů. Ale věřím že teď to zrovna pro tebe a nějaké lepší hráče problém není a jak myslíš že fungují ti prodejci myslíš že bez obchodníka? A mimochodem obchodu říkáš nikdy není problém ale vtipné nevím jestli se to někomu už stalo když ti kamarád ve společenství vytvoří nabídku tak v podmínkách jako výhoda společenství je že nakupování bez poplatků které jsou na hlavu ale jakou máš jistotu že ti tu nabídku neveme někdo jiný? Aha soudruzi inno games když chci nabídku jen pro společenství co mám dělat? Ale tak zatím jsi spokojený to je hlavní ale čas ukáže jak dlouho ...

Vzhledem k tomu, že nepoužíváš diakritiku a máš takový zvláštní styl psaní, který je pro mne dost obtížný na pochopení, tak se omlouvám, pokud jsem něco pochopil jinak, než jsi myslel, ale zkusím reagovat:
Nemám dle tvého odhadu 8 tisíc bodů, ale asi 170k, jsem v poslední kapitole lesních elfů. Obchodníka jsem opravdu téměř nevyužíval z jednoho prostého důvodu - už předtím mi přišel enormně nevýhodný. Poměr 1:5, co? Na trhu je nejhorší možný kurz 1:4. Nikdy mi nedělalo nějaké větší problémy najít nebo předložit nabídku, aby to do druhého dne nebylo hotové. Pokud pouze hledáš jednou za X dní, akor večer, co kdo nabízí, pak chápu, že můžeš mít problém. Ale ono je řešení jednoduché - prostě tam ty nabídky dávej sám, průběžně, ne jednou za týden hafec zboží. Při průběžných nabídkách dostaneš přesně to, co ty potřebuješ, i v jakém množství potřebuješ, z toho důvodu, že mnohem více lidí nabídky jen prohlíží a bere, místo vlastní nabídky. Možná mám jen štěstí na sousedy a společenství, ale opravdu nemám problémy prodat svoje bonusované zboží v obyčejném poměru 1:1...
Píšeš "Když by jsi jel pořád bez obchodníka kde jsi bral suroviny pro rozvoj ve hře?" - eh, sakrys, přece z manufaktur! Tam totiž technicky taky investuješ zlaťáky a kladívka, ale opravdu dostaneš lepší poměr, než u obchodníka ;) Momentálně mám 4-5 manufaktur od každého typu zboží (bonusovaného samozřejmě), většinu hraní jsem měl ale 3-4. Zbytek vyměním s hráči. Jestliže máš málo zboží, postav a vylepši více manufaktur. Občas taky můžeš používat kouzla.

woody69: Pokud každý den poctivě bonusuješ sousedy aj společenství, tak tomu přebytku zlaťáků rozumím. Přiznám se, že nejsem tak poctivý :) Pak budiž, chápu, že koupíš něco u toho obchodníka. Ale aj tak mi to nepřijde jako nějaká hrozná ztráta. V podstatě se jen zbavuješ svých přebytků, ze kterých bys jinak neměla nic... Ty částky zboží, které za to dostaneš, mi popravdě přijdou celkem.... malé... Ne úplně nepodstatné, ale v tom rozdílu hodnot nevidím něco tak hrozně zásadního, aby to mělo vliv na tvou produkci... I když, jestli máš denně 5 mega přebytku peněz, tak třeba jo. Nechci tvrdit opak, nedělám to...
 

DeletedUser1034

Guest
Ahoj, po nové atualizaci mi hra nefunguje tak jak má. Nelze sklízet z noční farmy a i další hráč měl podobný problém. Mlžný opar je divný. Jako by měl člověk zákal.
 

Maxa

Znalec fóra
Ashen: jinak řečeno...obchodník stal za prd, tak proc se rozcilujete, když tet stoji za 2 prdy :D
uplne stejne by to dopadlo, kdyby ho vyvojari zrusili uplne a jeste by tim usetrili cas i platy. Stacilo jednoduše pridat možnost palit mince a kladivka bez nahrady. Ale o tom uz jsem tu psal.
 

Eragon92

Znalec fóra
A to je přesně ono - utrácel jsem přebytky kterých nebylo málo a co se nestalo? Prej je malá aktivita na trhu tak už tak drahý nákup ještě zdraží a aby toho nebylo málo každým dalším nákupem je to ještě dražší...

Příjde mi to prostě jako podraz a další omezení co určuje hráči jak má hrát a co má dělat.
 

DeletedUser2730

Guest
Ahoj lidičkové,
zazvonil zvonec a Elvenaru je konec.....proč ? trh...když jsem neměl surku a nab. na trhu žádná..koupil jsem si ji u obchodníka ( po klikani po sousedech za zlatky ) a tet ? se nakupní cena zvyšuje jako u v. bodu....chápu že vývojáři chcou aby Společenství mělo význam....ano toho dosáhnou 10 spolek ..150 lidiček...a my ostatní si budem hledat jinou hru........
 
Nahoru