• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.22

Santerr

Veterán
@Radagast V těch praporech máš na mysli tohle?
2ivch9s.jpg

Nebo ještě navíc k těm praporům přidat nějaký další symbol?

Jinak ty souboje mezi hráči se mi stejně nelíbí, no...
 

PenyMarket

Znalec fóra
Na trhu by jsi měl vidět nabídky od lidí, které jsi již objevil (s těmi můžeš obchodovat bez poplatků), a od lidí, kteří již objevili tebe, ale ty je ještě ne (u těch je ti účtován poplatek 50% - ty surky navíc oni nedostanou) + nabídky lidí ze spolku.

Tak tohle je fakt nesmysl a divím se že ti to moderátoři nesmázli.
Pro jistotu jsem se šel před napsáním tohoto příspěvku ještě přesvědčit a tak píšu konkrétní data. V nabídce mám poptávku od luckav81 (50 elixíru za 300 svitků u poptávky je vykřičník že tam bude 100 svitků poplatek za obchod) ta hráčka si stojí v žebříčku na 5 796 místě já na 241. Já jí objevenou ještě nemám a je asi tak dvě řady od mé poslední objevené provincie a opravdu vážně pochybuji, že by hráč který hraje na poli maximálně o rozměru 6x6 čtverců už měl objeveného mě:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Co ty víš, třeba lezla jen jedním směrem při prozkoumávání mapy a vykupovala a vykupovala :D Kdysi se to tu řešilo a tahle informace tu byla řečena. Chtěla jsem to dohledat, ale je to jak hledat jehlu v kupce sena :( Pokud je to mylná informace, tak se omlouvám, a za uvedení informací jak to tedy skutečně je, budu ráda určitě nejen já, ale i ostatní tady.
 

DeletedUser1930

Guest
@Modrovous lucka81 poptává 50 elixírů za 300 svitků, takže její původní poptávka byla 50 za 200, systém připočetl 50 procent, proto je tam poptávka 50:300. Jinak by takovou poptávku nemohla učinit, protože maximální poměr zboží je 1:4. Poplatek přihodil do nabídky systém. Na Wiki to lze najít zde. Takže co je špatného na tom, co napsala @Thespia? A nebo jsem neporozumněl, oč jde, v tom případě se omlouvám.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Co ty víš, třeba lezla jen jedním směrem při prozkoumávání mapy a vykupovala a vykupovala :D Kdysi se to tu řešilo a tahle informace tu byla řečena. Chtěla jsem to dohledat, ale je to jak hledat jehlu v kupce sena :( Pokud je to mylná informace, tak se omlouvám, a za uvedení informací jak to tedy skutečně je, budu ráda určitě nejen já, ale i ostatní tady.
No já to mám k ní asi dvě pole a to první stojí ve výzkumu 4 700mil to druhé bude už asi přes 5M. Když se kouknu na její vesnici, pochybuji jestli je její hl.budova vůbec schopná tolik zlaťáků pojmout.
No a i kdyby asi by mě musela hóódně milovat aby se ke mě takto vydala :p:p:p.


I když to co jsi napsala má svojí logiku a pravděpodobně to tak asi má i být a to, že to je tak jak to je, je asi důsledek nějaké povedené aktualizace. :)

@Modrovous lucka81 poptává 50 elixírů za 300 svitků, takže její původní poptávka byla 50 za 200, systém připočetl 50 procent, proto je tam poptávka 50:300. Jinak by takovou poptávku nemohla učinit, protože maximální poměr zboží je 1:4. Poplatek přihodil do nabídky systém. Na Wiki to lze najít zde. Takže co je špatného na tom, co napsala @Thespia? A nebo jsem neporozumněl, oč jde, v tom případě se omlouvám.
Tady nejde o to co a za kolik poptává, ale o to, že já vůbec vidím, že něco poptává. Přečti si znovu co Thespia napsala. :rolleyes:

//sloučen double post. Vidar.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1930

Guest
@Modrovous aha, tak tedy takto. Systém umožňuje i obchod hráčům v případě, že nejsou objeveni jeden druhým a naopak, ovšem princip fungování nebo vzdálenost, na kterou lze tyto obchody uskutečňovat mi známa není.
 

Deleted User - 42211

Guest
Jen dnes jsem nakoupil 10 VB (cena začínala na cca 200K) a 4 x u obchodníka a to jsem neoběhl spolek... Takže by mě vážně zajímalo jaké máte ceny VB nebo co děláte že nemáte mince.
Při změně obchodníka mě jeden VB stál nějakých 197K teď už mě stojí 214K tímhle tempem budu na takových částkách, že mince nebudu ani sbírat.
Čtu tvé příspěvky a říkala jsem si, v jakém pokroku výzkumu musíš být, že mince směňuješ za zboží, místo abys je dával jinam... Schválně jsem se podívala, jak na tom jsi...a myslím, že mince bys mohl využít na vylepšování budov. Na to, že jsi u lesních elfů, tak máš manufaktury na 15. levelu, dílny u víl teprv...možná, kdybys mince dával do vylepšení místo směny zboží, bylo by to lepší a pak bys tolik nenadával... Osobně raději vylepším všechno co nejrychleji na max, než abych získala (i u starého obchodníka) za příšerný kurz něco málo zboží
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak za prvé - dílny na železo jsem výš nemohl, odmekl jsem je před dvěma dny, na křišťál mi stačí to co mám, stavím teď důležitější věci, a na elixíry mám na max a stavím další.

Jinak pokud jde o výzkum jsem v poslední kapitole 3 výzkumy od Hl. sídla.

Jo a propo na 15 jsou jen teda 3 manufaktury protože jich teď víc nepotřebuji, a dílny to samé v bledě modrém a dvě už jsou v Lesním stylu :D :cool: ale i snaha se počítá takže díky za rady ;)

A než vytáhneš průzkum tak ten od změny trhu jede nonstop a i tak denně kupu 6 VB a víc
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2070

Guest
No super ne? To máš denně 6 a více VB, což je denně ušetřených (nebo navíc jak to vezmeš) 6 hodin čekání na stejný počet VB co můžeš narvat třeba do divů, jelikož ty jich spolykají hromady. Není to lepší než kupovat předražené zboží u obchodníka? Dělám to tak pomalu od začátku a když si spočítám kolik jsem za tu dobu už nakoupil VB, tak mi vychází, že jsem s jejich příjmem 45 dní popředu. Jinak za 1 VB platím 540 000 mincí a klidně budu platit i 6 mega když budu mít dosaženou maximální kapacitu mincí. Vždyť každý koupený VB je hodina denně navíc.
PS2: Už tu někdo zpozoroval oživení trhu? :D :D :D :D :D
Buď mám opravdu štěstí na sousedy nebo nevím čím to je, ale nikdy jsem neměl problém vyměnit zboží na trhu. Třeba včera jsem nahodil 5 stran nabídek (po 2000) a za 2 hoďky nezbyla ani jedna. A to kšeftuji pomalu každý den a každý den je to skoro stejné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2216

Guest
Tohle je takové všeobecné téma tak jsem se chtěl zeptat dneska mě rozesmála nabídka koupit si balíček jednotek :D a moje otázka je jestli ty jednotky jsou aspoň 3krát odolnější než obyčejné vyrobené made in hráči? Pokud né tak nevidím vůbec žádný důvod proč si je kupovat když všichni spíše vyjednávají a vyjde je to několikrát levněji :) Já něco málo psal i o jednotkách na forum nápady ale že inno z toho udělá nabídky ještě k tomu za peníze bych nečekal :D:D:D vtipné to ale je. Jedná se totiž o to že jednotky o které není zájem ani je vyrábět nebude logicky zájem si je kupovat.
 

DeletedUser2070

Guest
To mě dostalo taky, čuměl jsem 5 minut na monitor a uvažoval, jestli si náhodou nedělají srandu :D Jinak jednotky vyrábím jak na běžícím pásu, kasárna se místy nezastaví, jak chceš jinak dávat ty turnaje? Výkupem? Jako zboží mám dost, ale ne zas tak dost. Si nějak nedokážu představit, jak někdo může tuhle hru hrát bez toho, aniž by rekrutoval armádu. To prostě nejde. A nebo jde, ale jak děláš turnaje? To je všechny vykupuješ? Teda alespoň z tvého příspěvku mi připadá, že armádu vůbec nestavíš. Jestli jo omlouvám se za nedorozumění :)

PS: tak po přečtení pár tvých příspěvků jsem došel k názoru, že armádu nestavíš. Beru tedy svou omluvu zpět.
ale většina nebo všeci hráči zjistí a shodnou se že investice do vojáků je zcela zbytečná

No dobře, tato dle tvých slov zcela zbytečná investice mi po asi 8 měsících hraní pomohla dostat se k tomuto.
upload_2017-2-7_13-29-17.jpeg
Vidíš tam ty bonusy?
Takže pokud se ti zdá zbytečné investovat do armády, nedokážeš získat ani těch pár relikvií z turnajů. Tím pádem máš slabou výrobu zboží čímž ho máš nedostatek. Tím pádem používáš obchodníka a jeho změna tě nadzvedla ze židle. A tím pádem nadáváš, že to se hrou jde z kopce. Začni stavět armádu, účastnit se turnajů, získávej relikvie, zvedne se ti výroba zboží. A nepiš prosím, že armáda je zbytečná, pak se toho nějaký člověk co neví chytne a díky tvé domněnce si pokazí vlastní hru.
Lidi investujte do armády už jen kvůli těm turnajům (které osobně jedu pouze na automat). Jo ze začátku to dře, ale od toho jsou přece začátky :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2216

Guest
Já na jednotky už fakt nejedu radši si koupím i zásoby u obchodníka na kterého se nadavá než abych si týden budoval armádu která teprve za týden má sílu možná na necelou provincii. Jako nikoho nekritizuji za to že si buduje armádu jako ze začátku to jde a smysl to má ušetříš za vyjednávání ale jak jsem psal hodně trpělivosti a možná uděláš 3 až 4 vlny budování a bojování pak zjistíš že četnost ztrát je tak velká že opravdu se ti vyplatí investovat část zásob kterou za nedlouho doplníš je pravda že s novým obchodníkem trochu déle a nebo štěstí v trhu. Turnaj jsem udělal jednou a když jsem viděl odměny říkám si že většinu odměn mám i za podporu. Jinak vzkaz pro inno :D možná bych uvažoval si koupit tu budovu co vyrábí a přidává obyvatelstvo prosím prosím smutně koukám :( :D jako do 600 kč bych si to fakt koupil ;) a ještě budovu na co tak stejně vyrábí a produkuje kulturu ... prosííím fakt by byl o to zájem. Děkuji

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
1) tak na trhu jsem zaznamenal velmi silne oslabení a nikoli zvysene nabidky
2) do dnes jsem turnaje pouze vyjednaval. 6-8 turnaju do 5-6 hvezdy. da se to uplne v pohode.
3) nakup armady za penize je fakt bomba. nejmene za 500 asi koupim a tento turnaj s temi jednotky rozpraším alespon 10 provincii na full a jeste usetrim nejmene pul hodiny vycvikem vlastních jednotek :D:D:D:cool:
 

DeletedUser160

Guest
@Maxa ale vůbec ne, nemyslím si to vůbec. Ale prostě změna u obchodníka byla v plánu a byla provedena. A protože je její dopad téměř mizivý, nevidím důvod proč by se na tom něco změnilo. Ve hře jsou chyby, kterým je třeba se věnovat a pracuje se na jejich odstranění, ale do koncepce hry si jistě vývojáři mluvit nenechají. Nu a jestliže někdo vyhrožuje ukončením hry z tohoto důvodu (a nebo i jiného), tak ať to tedy učiní, nebylo by snad ani rozumné se pokoušet kohokoli přemlouvat, každý v tomto případě rozhoduje sám za sebe. Ale neuškodí to nikomu, když denně přibývá více hráčů než ubývá. A to, že chyby nakonec odstraněny budou je velmi pravděpodobné a ti hráči, co přijdou po nás budou hru vnímat jinýma očima. Každý rozumný "boss" si připomínky svých lidí (hráčů) vyslechne, ale jen on rozhodne o tom, které se realizovat budou a které ne - normální a zcela běžný mechanizmus. A má-li někdo pocit, že když napíše, že pro tu či onu chybu/y končí, že to k něčemu povede, nemám k tomu co dodat.
Nemusíš k tomu nic dodávat a jestli si myslíš, že to je jen vyhrůžka, tak se pleteš. Dost lidí z okolí se rozloučilo a ukončilo, právě proto účast. Ty to hned tak nepoznáš, protože jen kvůli tomu, že se pár dní někdo nepřihlásil, u tebe neznamená, že skončil... a věř tomu, že jich je dost.
Dále tvůj názor- " denně víc přibývá, než ubývá", mi připomíná jeden postoj!! Tak běžte!!!! za bránou je jich dost a budou ještě vděční!
 

papap

Mistr slova
jak chceš jinak dávat ty turnaje? Výkupem? Jako zboží mám dost, ale ne zas tak dost. Si nějak nedokážu představit, jak někdo může tuhle hru hrát bez toho, aniž by rekrutoval armádu. To prostě nejde.
Tak já vyjednávám vše od dob nového pochybného boj. systému.Turnaje hraji pokaždé,když je bonusový,tak otevřu okolo 9 provincií a skoro všechny udělám do předposledního kola.A když není bonusový,tak otevírám pět,šest provincií a ty udělám až do posledního.Ale i když mám na jednom účtě už všechno bonusové zboží na max tak otevřu 8 provincií a jedu všechny kola,za které se dostávají VB.A to začínám s množstvím zbožím okolo 250K,na cenějším zboží méně takže to jde bez vojska.Jen si to musíš rozložit a nevyplácat všechno zboží...:)
 

DeletedUser2070

Guest
Jo to je dobrý způsob, vidím že sis našel svou cestu. Tak to má být :D Já otevírám 5 provincií a jedu je na automat většinou do 4 kola. Někdy se podaří i 5 a sem tam něco ze šestého (hlavně když člověk může použít žulové golemy;)). Na co můžu používám vojáky, co nejde prostě vykoupím :) Ale tak málo kdy je dělám až do posledního kola, podle chuti a nálady :) Radši na turnajích plácám kladívka než zboží, to mám na výkup provincií a machinace na trhu :D Jinak, můžu se zeptat kolik máš manufaktur?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Tak si mě můžeš najít,ale v Arendylu mám 5 x křišťál,5 x mramor a 4 x elixír.Ale až bude místo chci zvýšit všechny na šest.A ve winyandoru 5x ocel,5 x elixír a 6 x svitky a také chci mít později všechny na šesti...
 

DeletedUser2070

Guest
Tak to jo, se nedivím, že zvládáš vykupovat v takovém množství :) Snad si taky časem najdu místo na rozšíření výroby.
 
Nahoru