• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.22

Iddun

Guest
Čeká nás změna v oblasti grafiky, obchodu i boje - přečetli jste si novinky? Podělte se s námi o váš názor týkající se nového fungování tržiště. Nebo vás více oslovila změna týkající se odolnosti a zdraví bojových jednotek? Anebo jste prostě jenom rádi že se vyřeší chyba v trpasličím divu? Jsme zvědavi na váš názor, tak se o něj s námi podělte :)
 

DeletedUser1930

Guest
@Nameless Without Name ano, na Wiki probíhají intenzivní práce, avšak ne všechny texty k nám na překlad dorazily a protože je třeba postupovat kontinuálně, není to úkol na krátký čas, pevně však věříme, že se i naši hráči dočkají kýžených aktualizací. Podrobnější informace lze nalézt také zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Tak tato aktualizace vypadá slušně po delší době,kdy se začalo věnovat trochu více hře jako takové a né jen bojovému systému.
A na otázku Přinese nová aktualizace to, co jste čekali? Já stále čekám na to že se vyřeší ta věc,když kliknu na další stránku ve společenství při dávání motivaci,tak že na té stránce zůstanu a né že musím pokaždé klikat,to je dost nepříjemné...
 

DeletedUser467

Guest
Mně přijde nudná :rolleyes: Ten opar (zmiňované nové vizuální efekty) ve městě je divný. Ale třeba si na něj zvyknu, uvidíme. Prozatím doufám, že zůstane volitelný. Zbylá vylepšení jsou taková že neurazí, ale ani moc nenadchnout. Obchodníka nevyužívám a chyby, které byly opraveny, tak o těch ani nevím, že tu byly :) Doufám, že příště pořeší ten vykřičník u výzkumu, strašně mě tam irituje :D
 

Santerr

Veterán
Grafickou změnu mohu posoudit, až když to uvidím ve městě, zatím nemám představu, jak to bude vypadat. Trochu mám ale obavy s tím tržištěm, jsem zvědavá, jak moc se tam vše zdraží...
 

DeletedUser2361

Guest
Tato aktualizace rozhodně nepřinesla to co jsem očekával. Stále není opravena chyba s přičítáním bodů za kulturní budovy z eventů, kdy někteří hráči takto získali i několik desítek tisíc bodů.
 

DeletedUser76

Guest
  • Odstranili jsme problém, který způsoboval, že se šermíři z trpasličího valu nepřipisovali tak, jak měli. Postiženým hráčům jsme chybějící jednotky vykompenzovali.

Tento problém mám i u divu Svatyně houbiček chytrosti, který jsem nahlásila, zajímá mne zda bude v této aktualizaci také odstraněn a chybějící jednotky vykompenzovány ?
 

paulo1414

Mistr slova
Aktualizacia zase neprinesie nic podstatne pre nas hracov. Ziadne zjednodusenie preklikavania medzi ulohami, ziadny kurzor na posuvanie sa po mestecku, aby sme si neodklikli to co nechceme. Dookola iba bojovy system , nejake nepodstatne a nepotrebne vizualne efekty. K comu to je dobre? Vy si myslite ze tymto nadchnete hracov , ktorí volaju po iných vylepšeniach? A opravuju sa chyby, ktore si vyvojari sami narobili.
 

Iddun

Guest
Ještě včera v noci bylo hlášeno, že se aktualizace odkládá, stačí si to přečíst zde :)
 

DeletedUser1148

Guest
děkuji za upozornění.Nesleduji zde ve dne v noci příspěvky ,připojila jsem se sem až před chvilenkou.Již jsem si oznámení přečetla.
 

papap

Mistr slova
No ten obchodník,to teda nevim.Podle mne opět Inno udělali z fungující věci pěknou ptákovinu.Efekt ve městě jsem radši vypnul,a jestli mi to ukáže kolik mám zboží při nákupu VB,to vim už když chci nakupovat,takže ikdyž jsem si zprvu myslel,že by po delší době mohla být v něčem prospěšná aktualizace,bohužel jsem se mýlil.A jak je vidět další příspěvek po mně,chyby už opět vylézají na povrch.Nejlepší cesta,jak zlikvidovat hru.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2097

Guest
Verze 1,22 prinesla novou chybu u kouzelnych budov, podle meho jsou preneseny staty z budov, ktere teprve prijdou s Carodeji a draky, rovnez kouzelne obytne budovy neprodukuji mince v tuto chvili, prosim o fixnuti ASAP , dik


Na obr. si lze vsimnout rozdilnych casu produkce a trvani vyroby ve statistikach budovy.
Screenshot_1.jpg
 

iDavis

Legenda
Nové vizuálne efekty som vypol (spomaľovali mi hru, navyše tá modra hmla na okolí sa mi nepáčila), nový obchodník sa mi tiež nepáči (starý bol výhodnejší) a úpravy jednotiek sú mi akosi šumafuk, celý bojový systém ide mimo mňa. Navyše mám na ploche stále ešte iba kasárne, pretože na ostatné je nedostatok miesta. Takže asi tak..
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, prozatím jsem neměla možnost vybrat jednotky z trpasličího valu a ze svatyně houbiček chytrosti, tak nemohu potvrdit zda chyba byla opravena. Psalo se zde o kompenzaci jednotek. Ano z trpasličího valu jsem jednotky obdržela do kasáren .
Co jsem neobdržela tak jednotky ze svatyně houbiček chytrosti.
Jak si vůbec můžete dovolit takové chyby ve hře. Tento div jsem vyloženě postavila ve městě za účelem výroby jednotek. Sice je hezké, že se omluvíte, ale to nic nemění na tom, že jsem přišla za celou tu dobu o hafo jednotek . Žádám o rychlou náhradu !!!
 

DeletedUser199

Guest
doufám, že ten nový efekt zůstane volitelný, jednak je to dost děs mít město pod oparem a druhak mi to tak zpomalilo hru, že to je pro mě stejně nepoužitelné, mno a obchodníka snad ani nekomentuju, pořád nějak nechápu kam ti na vývoji tou hrou cílí :D
 

Santerr

Veterán
Prosím vás, vysvětlí mi někdo, co vede vývojáře k tomu, že tu hru pomalu, ale jistě kazí a ničí? Nejdřív to byl bojový systém, teď obchodník... Čeho to jako má docílit? Příště to bude co? Budu si chtít postavit dvě budovy, koupím jednu a ta druhá bude automaticky dražší? Protože jich mám moc? "Vizuální efekty" jsem vypnula, je to asi stejně potřebné jako změna ikon u jednotek.
 
Nahoru