• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.22

DeletedUser2216

Guest
Otázka pro technickou podporu nebo inno ... Už to zde někdo psal ale řešilo se něco s tím spojené ale já bych chtěl řešit problém ohledně podpory hráčů. Otázka co se to děje u hráčů když nepřetržitě 2 dny a více jim trvá zlepšování hlavního sídla a nejedná se o nedorozumění že by jsi někdo vylepšoval a vylepšoval dál protože ani bodově není aktivní takže o další a další vylepšování fakt nejde. Spíš jsem si všimnul že u těchto případů za nějaký čas se uživatelé v provinciích smažou ale nechápu ten problém s tou podporou že i když se vylepšuje sídlo nejde podpořit nic ani dělnická chatrč. Byl bych rád když bych se dočkal odpovědi a myslím si že i ostatní to bude zajímat. Děkuji
 

DeletedUser2070

Guest
Myslím, že u těchto lidí nastává problém v tom, že si začnou vylepšovat jakoukoliv budovu a ta se bude "vylepšovat" tak dlouho, dokud se dotyčný znovu nepřihlásí. V momentě kdy by se lognul se vylepšení jakože "dokončí" a budova začne být znovu aktivní. Příklad: Dal jsem vylepšovat obytnou budovu a její vylepšení se mi mělo dodělat ve dvě hodiny ráno. Vstanu v 6 a lognu se na svůj účet, v tu chvíli se mi "dodělá" vylepšení budovy a začne být funkční. Sice bych v té budově měl mít už 4 hodiny nastřádané výroby mincí, ale protože se budova "aktivovala" až ve chvíli, kdy jsem se lognul, výroba v podstatě ty 4 hodiny stála. Stejné je to s hlavní budovou, když si ji dá někdo vylepšovat, tak dokud se nelogne vylepšení se prostě nedokončí (i kdyby to mělo trvat dva týdny). A se stavitelem je to jednoduché. V základu má 2 volné místa a první dva co dají v takovém městě pomoc na staviteli ho v podstatě zaplní a dokud si dotyčný člověk "nevyplácá" tyto dvě (nebo alespoň jednu) pomoci, nejde už stavitele motivovat. A pokud se sejde rozestavěná radnice, plní stavitelé a žádná kulturní budova co jde motivovat, říkám tomu mrtvé město. Takoví už opravdu jen zabírají místo na mapě. Tohle jsem vypozoroval za svou dobu hraní snad ti to pomůže :) A jestli kecám, tak se omlouvám za šíření mylných infomací :D
 

papap

Mistr slova
Copak to dnes odpoledne proběhlo za rychlou aktualizaci,že mě to vykoplo,s tím že se svět aktualizuje...?
 

DeletedUser674

Guest
se zájmem čtu zdejší diskusi a s většinou hráčů plně souhlasím
když už jste vy ,,dobráci,, takhle ,,úžasně,, vylepšili obchodníka, tak aspoň ta výchozí hodnota mohla zůstat stejná (u mne to bylo 815 mramoru/ocele za 200 000 mincí) a ne spadnout na nižší množství, úroveň sídla ani kvetoucího cechu jsem nesnižovala
uvozovky znamenají pravý opak slova mezi nimi a případně gradaci na co nejvyšší míru záporu, aby iddun neměl co mazat a z rozezleného příspěvku nezbylo jen mírně nespokojené psaníčko

něco na úpravu: omezit nekonečné zvyšování ceny za VB na nějakou rozumnou hranici (třeba 100 000 mincí za bod maximálně), u toho ,,skvělého,, obchodníka nechat aspoň 3 nákupy za stejnou cenu a pak cenu zvýšit maximálně o 10% (výchozím stavem by byla ta původní první cena) a pak zase 3 nákupy za novou cenu a samozřejmě další den resetovat na výchozí hodnotu, uvést do stejné/podobné formy poskytování sousedských výpomoci jako je na FoE, a hlavně mazat neaktivní hráče z mapy !!! (u mne v sousedství je například hráč kobikot, již minimálně ROK má komplet zbourané město - zůstala mu tam pouze rozestavěná radnice, kasárna,obchodník a stavitel, ale našli by se i jiní, co jsou na mapě neaktivní hodně dlouho)

laskavě vypněte to automatické dopisování slov, vznikají pak nesmysly při psaní

jsem zvědavá, jestli se něco změní, ale po zkušenostech předpokládám, že nic, oprávnění ke změnám si to možná na půl oka přečtou, zasmějí se (div že ze židlí, křesel nebo pohovek/kanapíček nespadnou), a vymyslí další jobovku, jak nás hráče vytočit (když ne dnes, tak určitě zítra)
 
Nahoru