• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.22

papap

Mistr slova
Za mince můžeš kupovat VB nebo zkoumat provincie.A když máš plné kladívka,tak je rychle do něčeho nacpat (vylepšení budov,jednotky,orci atd.) ale každopádně je tohle naprd,co se tu děje...
 

Eragon92

Znalec fóra
Provincie mi trn z paty nevtrhne... A kupovat VB je fajn ale dělat to dlouhodobě?? Platit za jeden VB mega a víc mi příjde ujeté a předražené... Díky bohu, že jsem si počkal a nepostavil ten květinový obchodní cech akorát by mi bral místo protože je teď k ničemu.

A kladiva... to raději nebudu vyrábět než je utrácet u předraženého obchodníka...
 

DeletedUser674

Guest
hmmm ... nová aktualizace .... raději už žádnou nedělejte !
jediné co se mi líbí je ten valentýnský event, ale ten nemá s aktualizací nic společného
největší katastrofou této aktualizace je obchodník
efekty se naštěstí dají vypnout

zdá se, že autoři (vývojáři) nevědí co by udělali, tak přemýšlí, jak hru co nejvíce poškodit a zničit

i když nás tu je spousta nespokojených s obchodníkem, mám pocit, jako už ostatně někdy jindy předtím, že s tím nic nezmůžeme, protože svou chybu neuznají (v duchu hesla - my víme všechno nejlíp a basta) a nespraví to na původní stav

tak to tu hezky ničte dál ...

//Opraveny nevhodné výrazy, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Eragon92 Příklad dojdou kladívka,tak okouzlíš nějaké manufaktury a pak máš plno a ještě ti zbývají dvě hodiny,tak radši vyrábět nebudeš?To je jasné,že teď do obchodu nic cpát nebudu,ale dřív to ještě tak nějak šlo...
 

Eragon92

Znalec fóra
Ale nebavíme se co dříve šlo ne? Navíc jsem tě asi úplně nepochopil nějak mi to nedává smysl, nevím jaké 2h zbydou... Dřív mi obchodník plně vyhovoval. Teď raději omezím výrobu kladiv, sundám dílnu, než abych kupoval předražené zboží.... Navíc stačí okouzlit dílnu když pochybí kladiva a bude.
 

papap

Mistr slova
Tak to já také jsem teď s obchodníkem zkončil.Jsem to uvedl jen do příkladu,ale to je jedno.Tady se diskutuje o novém,tak už se nezmíním...:)
 

DeletedUser1690

Guest
Zdravím, v novém obchodníkovi teda žádnou výhru nevidím a že by to mělo zvýšit počet nabídek na trhu se mi nezdá. Sama nabídky na trh dávám a i dost přijímám, ale rovnou říkám, že pokud chce někdo 10 000 mramoru a nabízí za to 500 drahokamů, tak mu tu nabídku nepřijmu, i kdyby byl obchodník sebe dražší, a to mám mramoru požehnaně. Tohle je podle mě krok fakt blbou cestou.

K ostatním věcem. Efekty jsem vypnula a nové ikonky cesty u budov či co to bylo
 

DeletedUser467

Guest
Příklad dojdou kladívka,tak okouzlíš nějaké manufaktury a pak máš plno a ještě ti zbývají dvě hodiny,tak radši vyrábět nebudeš?
Nečetl jsi Iddun? Máš plánovat dopředu, tj. nestrkat na dílny kouzlo do té doby, dokud si nespočítáš, zda se ti dřív nenaplní sklad než vyprší efekt kouzla :D

K jejich obhajobě změny obchodníka, už jsem se vyjadřovala tady a trvám si na tom. Uvedený důvod je fakt směšný. Vzhledem k tomu, že jsem jej ale nevyužívala nijak zvlášť ani před tím, tak mě ta změna nijak nebolí.

Možná by bylo lepší kdyby jste zlepšili přesuny sousedů. Přesouvají se sice týdně ale stále mi přibývají jen začátečníci který za pár dní přestanou hrát. Takže z hromady sousedů mi třetina oplácí, třetina ne a poslední nehrajou... A to jsem na tom ještě dobře oproti některým členům společenství.
Víc aktivních lidí kolem sebe = lepší výběr obchodu!!!

Stejně v tom systému mají někde chybu. Už v červnu 2016 jsem se tady zmiňovala, že hráč, který má vesničku vedle mě začínal s hrou chvíli po tom, co jsem začala já, a stále není smazaný. Uběhlo dalších 8 měsíců a on vedle mě stále čučí. Jak chceš mít pak vedle sebe jen aktivní účty, když ani některé dlouhodobě neaktivní účty nejsou smazané? Jinak jestli tohle čte někdo z vyšších míst, tak tam toho hráče, prosím, nechte. Tak nějak tuším, že by se snaha o nápravu mohla zvrtnout a mohla by pak zmizet i moje vesnička :D Děkuji.
 

DeletedUser2070

Guest
hráč, který má vesničku vedle mě začínal s hrou chvíli po tom, co jsem začala já, a stále není smazaný. Uběhlo dalších 8 měsíců a on vedle mě stále čučí.
S tímto souhlasím :) Mám podobný problém až na to, že tento hráč v mé blízkosti zkončil už ve chvíli kdy jsem začal hrát. Po 8 měsících má v nápisu města "konec" a stále mu vesele klikám na hlavní budovu.
 

Eragon92

Znalec fóra
Nečetl jsi Iddun? Máš plánovat dopředu, tj. nestrkat na dílny kouzlo do té doby, dokud si nespočítáš, zda se ti dřív nenaplní sklad než vyprší efekt kouzla :D

K jejich obhajobě změny obchodníka, už jsem se vyjadřovala tady a trvám si na tom. Uvedený důvod je fakt směšný. Vzhledem k tomu, že jsem jej ale nevyužívala nijak zvlášť ani před tím, tak mě ta změna nijak nebolí.

Také stojí za zmínku tohle -
Jsem rád, že mohu vyvrátit to, co se píše výše, tj. že nenasloucháme vašim názorům. A jsem též rád, že mohu potvrdit to, co jsem tu na fóru psal již několikrát, tzn. co je na Betě, nemusí být u nás! ;)

Proč tato slova? Tvůrci hry se rozhodli, že příští aktualizace na české verzi nebude obsahovat přepracovaného obchodníka, přičemž jeho úpravy byly přesunuty až na začátek příštího roku, aby mohli zapracovat na všech připomínkách, které jste nám poskytli. Pokud vás zajímají podrobnosti, můžete se podívat zde (text je v angličtině).


Vím, že moderátoři za to nemůžou ale ať už prosím nepíšou, že nám vývojáři naslouchají...
 

DeletedUser32

Guest
No, jediné co se dá považovat za přínosné a zajímavé je nový event, obchodník je hrůza, oproti původnímu několikanásobné zdražení, v podstatě je to stejné, jako kdyby byl obchod "mimo výměny surovin s okolím" zrušen úplně, protože teď naprosto ztrácí smysl, v boji jsem žádnou podstatnou změnu nezaregistroval, ztráty stále enormní, takže opět změna k horšímu, jediné co změna tržiště dělá, je další znevýhodnění hráčů kteří se snaží ve hře víc postupovat.
 

DeletedUser2216

Guest
Zdravím lidi a jsem rád že je ohlas protože tohle je fakt problém ten obchodník. Pro začátečníky to bude dost kruté než se doškrábou a postaví si obchod a až jim dojde že řešit provincie vojáčkama jde jen do určité fáze a pak je zbytečné do nich vůbec něco investovat. Dále se seknou na výzkumu ať už že potřebují větší čas než jim manufaktury vyrobí a naplní sklady mramoru oceli a prken a taky jim potrvá fakt dlouho vylepšení budov když pak začne vyžadovat další spektrum surovin. Ale problém to následně bude i pro střední hráče ty rozjeté. Čekat na individuální nabídky od hráčů jak znělo v nápadu řešení vývojářů je jak v běžném životě zrušit všechny supermarkety a nakupovat od sousedů nebo na tržiště od zemědělčů. Systém obchodníka byl dobrý sice trochu předražený ale šlo to. Nový systém kolikrát nakoupíš tak se ti zvedá cena. Mince i zásoby z továren nejdou řešit dlouhodobě vyráběním zbytečných vojáčků nebo vyjednáváním za provincie. V konečném důsledku většina hráčů bude stát na mrtvém bodě kdy mincí a zásob bude hodně ale možností je investovat do provincií, vylepšování budov a tvoření zbytečných vojáků kteří dají se štěstím 3 až 4 body v provincii než hráči dojde že za ty zásoby to nestojí, prostě možností investovat aby hráč se posouval dál prostě není. A v textu bylo ať se uvažuje dopředu dobře tak obchodník bude za ceny že převyšuje velikost zásob hlavního sídla a hráč nemá prostředky které právě potřebuje od obchodníka na vylepšení a rozšíření kapacity zásob to bude čekat na vhodnou nabídku na hráčském trhu kde získá třeba potřebné prkna ale za cenu mramoru který bude taky potřebovat a tak zase pořád dokolečka čekat a handlovat dokud nemá potřebný poměr surovin? Snad jednou v nápadech musím vás pochválit v systému přemístění hráčů na lepší územní provincie. Ale to je asi tak všechno za poslední čas ... Hráči v této hře uvažují dopředu ale po poslední aktualizaci nejde nikomu vyvrátit názor že vývoj opravdu takto neuvažuje. Ještě se na nás naštvěte že si teď dovolujeme si stěžovat a dejde obchodníka pouze za nakoupené diamanty.
 

papap

Mistr slova
No s těmi diamnaty,aby nebyly v další aktualizaci,jako druhý balíček obchodníka.Tomu bych klidně věřil..:D
 

DeletedUser1964

Guest
A ještě by mě zajímalo co mám dělat se všemi penězi a "kladívky", které ještě navíc získám návštěvou sousedů - to už zřejmě nemá smysl tam chodit :-( Dobrá objevím provicncii (1d a 8h) a co dál. Suroviny běžně vyměňuju a nakupovala jsem jen při "převisu", ale teď jsem v situaci, kdy je fakt nemám za co utratit.
 

Eragon92

Znalec fóra
Budeme kupovat VB až jedna bude stát 10 mega a bude :D :D a pak nevím co, tímhle tempem to bude tak do půl roku néli dřív. Převis peněz teď budu mít enormní
 

DeletedUser2449

Guest
Pak nevíš co? Přece pak podaruješ sousedům ty VB do jejich divů. :DNyní tak činím já protože po dlouhé době jsem se zasekl ve výzkumu.:rolleyes:
 

DeletedUser2605

Guest
Ahoj všichni,
začala jsem tuto hru hrát jako relax a odpočinek od běžných starostí života. :p
Čím dál víc začínám mít pocit, že to nebylo dobré rozhodnutí, čím dál víc se nervuji i zde a to mi normální nepřijde. :mad:
Vylepšení obchodníka to úplně zabilo, bylo kam šáhnout, když mince a zásoby dosáhli maxima, teď nevím co si mám myslet, ale jestli to takto půjde dál poohlédnu se po jiné hře. :eek:
Ráda bych podala stížnost vývojářům o opětovnou úpravu obchodníka na původní vzhled. :rolleyes:
Efekt se mi též nelíbí. :confused:
Mějte se. ;)
 

DeletedUser2216

Guest
Iddun vzkaž prosím ostatním tvůrcům aktualizace 1.22 konkrétně nápadu ohledně obchodu že dovolím si mluvit za většinu hráčů že vám dochází normální logické a slušné argumenty a nám zase možnosti jak utrácet mince a zásoby a protože to celé tá hra je jak pohádka o kohoutkovi a slepičce že chci nakoupit zásoby mramoru, mramor potřebuje mince nebo zásoby, vylepšení, výzkum, provincie potřebují různé zásoby všeho a tak se nabízí jedna důležitá otázka kde to máme nakupovat? I když by se částečně řešit obchod mezi hráči tak se to vše zhroutí protože ti co nabízí prkna tak prodají investují do budov výzkumů provincií a pak co? Ten co prkna nabízel je bude potřebovat logickou otázkou se ptám jak se bude řešit když za čas se to přelévání písku zastaví na mrtvém bodě protože množství nabízených zásob se bude rapidně snižovat až do fáže že množství výroby možná hráči bude stačit aby do něčeho investoval ale na obchod to už nejde ...

Tady opravdu není na místě se někomu smát protože ti co jim to teď nevadí protože na to mají tak časem narazí a zjistí že i oni se ocitnou na mrtvém bodě někteří budou postupovat ve hře hodně moc pomalu a někteří už musí čekat než se něco změní třeba nadějná verze 1.23?

Možná kompenzace mě napadla ve formě jak se zdražuje nákup u obchodníka tak by se navyšovalo i nabízené množství ale ten nápad nemá budoucnost nakoupím sice více prken atd ale za nedlouho na to nebudu mít prostředky na nákup ale na oddálení zásobové krize to je řešení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru