• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vaše (nejen) oblíbené filmy

DeletedUser353

Guest
Já toho mám rád mnoho, ale nejraději sci-fi, pohádky a detektivky.
 

DeletedUser876

Guest
Je to už dlouho, co jsem si uvědomil, že vidět nespočet filmů není pro mne to pravé, proto jsem shlédl filmy jen ty,
které mne nějakým způsobem oslovily.
Nejsem sice sentimentální, ale jsem rád, že v tak bohaté kinematografii ať už české či zahraniční si mohu vybrat film,
který má nějakou "pohnutku."
Pokuď vezmu v úvahu animovanou tvorbu, tak to určitě bude: "Kaze no tani no Naushika," kde mne zaujal příběh, plynoucí z postapokalyptické ery
nebo "Batman, Iron man, Superman" či "Colorful," zde jste coby divák uvrženi do druhé šance znovu žít, avšak v těle cizého člověka, jenž měl své trápení, pak mohu dodat "Appleseed" což je opět postapokalyptický snímek.
Vzhledem k oblibě hororové scény jsem si nenechal ujít "V zajetí démonů. Insidious 1 a 2, Armáda démonů - Matka slz, Vládce temnot, Noc oživlých mrtvých, apod," jako správný 'hororista' se mi film líbí se správným mrazem v zádech, nikoliv však se záplavou krve :)
Mám rád i komedie či parodie "Dead Snow, Bláznivá střela, Bezva kámoši, Na doraz, Návštevníci (Fr), Muj bratranec Vinny, Les Charlots, apod,"
rád zabrouzdám do starších vod jako "Vertigo, The Black hole, Fail Safe, atd."
Ačkoliv to mé ročníky mnohdy překvapí, rád se podívám na klasiku z filmů pro pamětníky pro svoji nezapomenutelnou atmosféru galantnosti,
také se rád podívám na filmy, u kterých je neradno přemýšlet nad nečím jiným, než nad filmem samotným: "Třetí planeta, Stalker, Transcendence,
Vlákna, Den poté (1983), Watchmen."
A abych tu nejmenoval další "moji oblíbenou" krásu tak to zkrátím, a uvedu už jen "žhavou kameru" - The Sacrament, Paranormal aktivity,
Kronika, Skinwalker ranch, atd. atd.
Jsou samozřejmě i další filmy - Iron Man, Terminator, Avengers apod., ale už bych tu spamoval :)
 

Deleted User - 13353

Guest
Miluji komedie - obzvláště pak filmy s Jimmem Carreym. Maska je naprosto luxusní.
Dál pak dobrodružné filmy, možná fantasy, klasiky jako Harry Potter nebo Piráti z Karibiku.
Jinak jsem milovnicí animovaných filmů, a to jak od Disney, tak anime ^-^
 

Tigrasi

Guest
Jelikož jsme s manželem tak trochu filmový maniaci napříč žánry. Tak jsem snad všechny filmy o kterých je tu řeč viděla. A máme syna 5 let strašně se mi líbil film Karlík a továrna na čokoládu, jenže synátor je schopen na to koukat i 4x po sobě v jeden den, tak už ho poslední dobou nemusím.
Takových to omílaných titulů máme po vícero.
Protože je hodně filmů i když dáváme spíše přednost hororům, sci-fi a akčňákům vyberu si v každém žánru něco.
Mezi mé oblíbené a že hodně již jich bylo zmíněno patří např.:
Drákula s 1992 roku od režiséra: Francise Forda Coppola i když jsem četla knihu od Brama Stokera, která se čte úplně sama četla jsem 6x :) obsah se liší i přesto je ten film úžasný. Proto mně Drákula neznáma legenda z 2014 zklamal, hold klasika je klasika. ne že bych ho úplně zavrhla prostě jsem od něj čekala trochu víc.
Demolition Man z 1993 jeden z filmů co si pamatuji, že jsem ho jako dítě pozorovala škvírou ve dveřích ;) už tehdy se mi líbil
Od soumraku do úsvitu I z 1996 od Roberta Rodrigueze, v tomhle filmu si zahrál Tarantino svou životní roli prostě nemá chybu. Seriál z 2014 jsem ještě neviděla, jelikož ho režíroval opět Rodriguez tak by nemusel být špatný. Jestli někdo sleduje prosím o recenzi, předem dík!
Vetřelec na svou dobu velice zdařilé dílo všechny díly vetřelec vs. predátor 1 ujde 2 už mě nebavila. Ovšem Prometheus už je zase jiná liga, s velkým očekáváním vyhlížím pokračování a na to si zajdu i do toho kina:).
constantine
Purpurové řeky I., II.
15. minut
kde si zahrál také Karel Roden
Černo černá tma I., II. Ridik, III. i když se na 3 dlouho čekalo tak 2 u mně vede
Parfém příběh vraha s roku 2006 od režiséra: Toma Tykwera
Rychla a zběsile I. až VII.
XXX I.
Pátý element
Smrt jí sluší
Pianista

Upravené pohádky Kletba bratří Grimmu, Zloba královna černé magie, Sněhurka a lovec, Červená karkulka, Jeníček a Mařenka lovci čarodějnic
Ted I., II.

Něco z českých Krev zmizelého, proč?, t.m.a., Ro(c)k podvraťáků, Kytice, Samotáři, Sametoví vrazi,
A takhle bych mohla pokračovat asi týden a stejně bych se konce nedobrala :p
Snad na konec nejkontroverznější snímek loňského roku Padesát odstínu šedi podle toho co se o tomto díle vše napsalo a podle recenzi, medii
mě to strašně zajímalo ale mé dojmy z tohoto filmu opravdu nebyli tak rozjitřené jako jsem očekávala. Téměř mohu říci, že mnoho povyku pro nic.
Nevím ale podle mně je to průměrný film se sexuální zápletkou.
 

DeletedUser180

Guest
Mám pocit že na Warcraft se budou stát fronty delší jak za komoušů na banány. Co jsem tak sledoval posledních pár týdnů různé diskuze tak je to nejočekávanější film snad za posledních 10 - 15 let nejmíň.
Ani SW nemá tak velkou fanouškovskou základnu jak todle propracované hnízdo fantasie.
Očekávám že to strhne všechny rekordy které doposud ve vilmové branži vůbec byly.
Kritiky to bude hlídat ostřížím okem a proto bych řekl že to trvalo tak dlouho než to vůbec schvályly k výrobě a hlavně natočily (o natočení se uvažovalo snad už kolem roku 1990) a Blizzard si nemůže dovolit zklamat své fanoušky, protože moc dobře ví že by je ukamenovaly.
Nabízí to zajímavou možnost udělat sérii filmů jen z tohoto světa. Látky je myslím víc než dost.

Hru jsem nikdy nehrál a ani neznám celou tuhle mytologii, ale samozřejmě vím o tomhle kolosu asi jako všichni. Do kina na to asi půjdu už jen proto že mám rád fatasy (ale nevěřím že to překoná můj úplně nejvíc nejoblíbenější film na celém světě - pána prstenů. To nedokáže překonat nic)
 

DeletedUser34

Guest
no hru som hral a preto som zvedavi ako to pojmu no myslim ze Warkraft sa stane legendov aj vo filme tak ako v hre kde to je fenomén ale ak to zvrtaju vo jilme tak im to daju pekne sežrat :D
 

nataly111

Velmistr písma
Ahoj nové filmy jsou fajn, ale já mám nejraději Bada Spencera a Terence Hilla, na filmy s nima, se můžu koukat pořád dokolečka.
Nejraději sudá a licha a jejich pistaciovou zmrzlinu)))))
 

Sindri

Guest
Malý a velký... no jó, kdo by nějaký ten film s nimi neviděl. :D Můj šálek kávy vyloženě nejsou, ale ano, když už jednou za čas, tak se také rád podívám.
protokol: Přesně! Doufám, že si na zpracování děje dali opravdu záležet a uvědomují si, jakým fiaskem by to mohlo skončit, kdyby to tak ve výsledku nebylo.
 

DeletedUser34

Guest
Spencer a Hill no to mám rád aj ja najme ked boli prezleceny za tich farárov alebo dvojnici to tiez boli super dieli oni maju super komedie ale moja naj komedia bola Návštevníci no to ked som videl prvikrat som sa tak rehotal ze som spadol skresla to je moja naj situačná komedia

images

3825.jpg
 

Zharthuru

Mistr slova
Kritici se určitě najdou , co se týče Tolkiena dávám přednost knížkám před filmem . Neříkám žese mezi fanoušky Fantasy nejsou soudní lidé , ale najde se spousta adolescentů kteří kvůli maličkosti zazdí celou hru . Naštěstí je Warcraft na světě dost dlouho aby měl stabilní základnu příznivců .
 

DeletedUser34

Guest
no Tolkien too som objavil až po sfilmovaní pána prstenov dovtedy som ani len netušil ze nejaky Tolkien existoval tak niekedy film objaví spisocvatela :)))

len škoda že do filmov velakrat nedaju všetko čo rukopis obsahuje a niekedy to tak doprehadzuju ze uplne zmenia liniu filmu odlinie knihy ale radsej si pozrem fylm
 

Zharthuru

Mistr slova
Jinak taky řvu smíchy u Růžového pantera s Peterem Sellersem . Vždycky když musím jednat s nějakým čecháčkem vzpomenu si na scénku kde se mu Dreyfuss vyblije za rakev a je mi lépe .
 

Sindri

Guest
Každého holt pobaví něco jiného. No já bych se tomu popravdě zrovna nezasmál.
 

DeletedUser61

Guest
Mě v poslední době zaujali nové seriály.
The Shannara Chronicles - pro milovníky elfů a kouzel.
Shadowhunters - dle románu Nástroje smrti.
The Expanse - vesmírná sci-fi
:D
 

Sheila7

Guest
Ahojte..koukám,že za mé dlouhé nepřítomnosti je tu už pěkný seznam filmů :) Já v posledních dnech koukala na Hobita a Já padouch :D
 
Nahoru