• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vaše (nejen) oblíbené filmy

Carmen

Guest
Mám ráda oddychové filmy např. Forest Gump nebo českou produkci typu Pelíšky atd. :).
 

DeletedUser61

Guest
Mojí srdcovou záležitostí je asi Poslední mohykán. U toho pokaždé brečím. Samozřejmě mám hafo dalších velmi oblíbených. Většinou jsou to komedie, sci-fi a staré černobílé filmy např.: Tetička od Martina Friče :D Co se týká animáků, tak ujíždím na Zvonilce a Jak vycvičit draka.:D
Do kina se těším na Hvězdný války a Avatara 2.:)
 

DeletedUser173

Guest
Filmy....Vykoupení z věznice Shawshank...Zelená míle...Avatar
a ten který mě nejvíc chytil za srdce....Nedotknutelní....:)
muzika...hodně žánrů,hlavně taneční,latino...salsa...:)
ovšem když si chci odpočinout a vypnou pustím si svého miláčka...Andrea Bocelli :)
 

graywolff

Guest
sonea: Filmovou hudbu poslouchám docela často. Nejvíc se mi líbí Moricone, Vangelis nebo Shore. Ale je víc skladatelů filmové hudby, které mám rád, jen si na jejich jména při pozdním čase poněkud nevzpomínám...
 

graywolff

Guest
Sindri: To jméno jsem už slyšel, ale díval jsem se na jeho filmografii a moc mých oblíbených filmů v ní není, nějak jsme se minuli nebo co...
 

DeletedUser180

Guest
Kdybych mněl vyloženě vypíchnout ten "NEJ" filmový počin co byl kdy stvořen, tak se bez debat vytasím z Pánem prstenů. Až na opravdu detailní chybičky ( kdo četl knihy tak to chápe ) se jedná o nejlepší film co jsem kdy viděl. Kvůli tomuhle veledílu jsem si pořídil obrovskou TV a zakoupil BR. A nelituju.

No a co se týká novinek ( ne až tak nových ) tak jsem se docela chytil u Marvelů. Na to že komixi moc nemusím, se mi zatím to jejich Universum Marvelum docela líbí. Zatím jsem viděl všechny filmy.

U animáků mám docela široký rozptyl, kdy se mi některé líbí a jiné ne, takže napíšu jen ty které se podle mého hodně povedly :
Jak vycvičit draka ( 2 díl už tak dobrý nebyl )
Wall-E
Megamind
V hlavě
Na vlásku
Ledové království
Na všech těchto animácích jsem byl z dětma v kině a co jsem se tak díval kolem sebe, tak jsem nebyl jediný dospělý který na to hleděl z hubou dokořán.
 

Sheila7

Guest
Na vlásku
Avatar
Pán prstenů
G.I Jane
Rocky
a nejvíce Twilight Saga :D
Pak ještě pár jich mám ale ty neříkám bylo by to zase na debatu.....
 

DeletedUser61

Guest
Já se taky nebráním. ;) Docela by mě zajímalo, co nám tají.:D
 

DeletedUser61

Guest
Na ten poslední díl se moc těším. Taky se mi to dost líbí.:)
Viděl jste někdo Nesmrtelný (2015)? Docela zajímavá myšlenka.
V poslední době se mi líbil i jurský svět, i když mě málem kleplo, když ta zrzka na šteklích běhá v celým filmu před kdejakou potvorou. To trochu přehnali.
 

DeletedUser254

Guest
Ač komiksem nepolíben, musím uznat že Marvel mě docela dostává.
Pominu li Thora 2, tak jsem velmi spokojen se všemi filmy, nad kterými silně vyčnívají Strážci galaxie.
Zkusil jsem i sešitkové vydání, ale nějak mě ty obrázky a bubliny nezaujaly.

Nejoblíbenější ale přesto zůstává série Smrtonosná zbraň. Pan chaos a mistr zkáza nemají chybu.
 

Sindri

Guest
A co Bondovky? Zrovna jednu dávají zítra v televizi... :) Máte někdo nějakého oblíbeného herce, který ztvárnil onoho agenta 007, nebo naopak, některého, který tam by to ani hrát neměl? Mně na 007 nejvíc pasoval Brosnan. No, Craig mi tam moc nesedí. :D

Jéé, a hned v sobotu na to běží Thor. :rolleyes:
 

Bilas

Guest
V posledni době z kina mě hodne nadchnul The man from U.N.C.L.E. a včera Marťan, obooji bylo fantasticke...naopak Pixely mě hodně zklamaly...nápad Dobrý ale zpracování hrůza.
 

DeletedUser467

Guest
Mám celkem široký záběr, ale nejraději mám animáky a komedie, i ty stupidní :D

Z animáků se mi líbí např. Raubíř Ralf, Hotel Transylvánie, Na vlásku, Ledové království, Bitva o planetu Terra, Lovci draků, Lorax, Jak vycvičit draka, Lovecká sezóna, Koralína a svět za tajnými dveřmi, Já, padouch, Zataženo, občas trakaře, Příšerky s.r.o., ...
Z komedií třeba Ace Ventura, Lhář, lhář, Já, mé druhé já a Irena, Můj oteč je šílenec, Zkus mě rozesmát, Kurz sebeovládání, Pohádky na dobrou noc, Taxi, RRRrrr!!!, Muži v černém, Ali G, Policajt v Beverly Hills, Drž hubu, Kokosy na sněhu, Road trip, Eurotrip, 50x a stále poprvé, ...
Z těch ostatních pak Divergence, Strážci galaxie, Dračí srdce, John Carter: Mezi dvěma světy, Má mě rád, nemá mě rád, ExistenZ, Gattaca, Dohola, Tváří v tvář, Con Air, Vikingové, Spy Game, Město Ember, Anna a král, Cindy, Stroj času, Skála, Poslední samuraj, Maska, Pátý element, Demolition Man, Frekvence, Majestic, Final Fantasy, Čistá duše, Ledové ostří, Equilibrium, Zelená míle, Cesta do fantazie, Zámek v oblacích, ...
Ze seriálů to jsou Simpsonovi, Futurama, Přátelé, Krok za krokem, Jmenuji se Earl, Ženatý se závazky, Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Haló, Haló!, ... zase spíš ty komediální :)

No je toho fakt hodně :) Do kina chodím ráda, ale většinou do těch zašitých a až nějakej ten pátek po premiéře. Není nad to mít celý kino jen pro sebe :D Naposledy jsem byla na Mimoních a docela mě to nudilo, na celovečerák ty žlutý šišule fakt nemají.

Ještě přidávám jeden trailer animaku, na který se fakt krutě těším :D
 

DeletedUser180

Guest
Tak jestli se můžou dávat i filmy na které se těšíme a ještě nebyly v kině, tak i já bych jeden přihodil.

Hru jsem nikdy nehrál ale znám ji asi jako drtivá většina lidí.
Tady se nejedná jen o nějakou fantasy na kterou by jeden i jakože mohl jít, tady se jedná o jeden z nejpropracovanějších světů co vůbec kdy kdo vytvořil. Myslím že ani pán prstenů nebyl tak propracovaný jako tohle, a proto si myslím že to bude největší událost za posledních nejméně 20 let.
Na samotném filmu pracují autoři hry a tak je každému jasné že to je ve správných rukou. Taky výroba filmu už trvá několik let (pokud vím tak to od prvního oznámení bude tak 4 roky)
Jelikož fanouškovská základna je jedna z největších na světě, nehledě na fanoušky SW nebo ST, musí se tvůrci hodně snažit aby neudělaly někde chybu. A protože je svět Warcraftu opravdu hodně velký a hodně propracovaný, věřím že film bude doslova obrovská pecka, která, troufám si tvrdit, překoná i takového giganta jakým se stává Marvel. Podle mého to v tržbách nandá Avengers tak moc že tržby Avegers budou oproti tomu plivnutím v moři.
Začíná se nám tu rodit jedna z nezajímavějších filmových sérií všech dob. Líbí se mi taky ta detailnost se kterou si autoři hrají. Když má ve hře postava ulomený zub, nebo křivý nos, má ho i postava ve filmu.
Bitva obrovských hroud svalů a šlach, bude asi to nejlepší co kdy kdo vůbec do jakéhokoliv filmu mohl dostat.

Mám jen malinkou obavu z toho, že ti kdo se těší tak moc že to koketuje z infarktem, budou zklamaní, protože očekávají něco mnohem velkolepějšího než je možné dostat na plátno.

Každopádně jsem jeden z těch, kteří si tohle určitě nenechají ujít v multihypersuperplexu, za který nebudu váhat vysolit půl vejplaty.

Když jsem viděl první trailer, úplně jsem se rozechvěl a málem začal brečet. Tak moc to byl silný zážitek.
 

DeletedUser485

Guest
Můj výpis oblíbených filmů, by byl podobný jako u Woody, tak že to nebudu vypisovat :). Zelená míle - je můj nejoblíbenější - ten mě snad nikdy neomrzí. Jen bych přidala Sběratel kostí - (Denzel Washington, Angelina Jolie). Miluji Deavera, četla jsem od něho skoro všechny knížky.
Pak epizody Star Wars - všechny. A oblíbené muzikály - Vlasy, Pomáda.
 
Nahoru