• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vaše (nejen) oblíbené filmy

Sheila7

Guest
Jasně že všechno...jakmile začnu jedničkou tak to nejde jen tak vypnout :D Líbí...mám to stažené v notasu ;)
 

DeletedUser34

Guest
hobyta som videl vsetky tri ale tretia cast ma dost sklamala neviem mohli to spravit aj lepsie
 

Sindri

Guest
U Bitvy pěti armád je velmi velký rozdíl mezi klasickou a rozšířenou edicí. Ta to opravdu pozvedává na jinou úroveň. U 1. a 2. dílu ten rozdíl až tak markantní není.
 

Sheila7

Guest
Mě se právě že trojka líbila nejvíc..akorát nevím teda jestly to byla rozšířená edice nebo ne...

Možná se mi ,ale líbila proto...že vždycky jsem koukala od jedničky do trojky..bohužel v polovině trojky jsem vždy už usnula..takže asi neokoukaný díl :D Ale jednou jsem to dokoukala celý:)

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no neviem akjarozsirena mam dvd 3 dielu ale neviem ci je to rozsirena verzia
 

Sheila7

Guest
He,he pán prstenů pokračuje po sledování Hobita...teda když neusnu..jinak až další den :D Takže určitě :)
 

DeletedUser180

Guest
My jsme teď najely na Zvonilku.
Teda ty příběhy kulhají na všechny strany a je to ploché jak naše planeta před 500 lety, ale prckovi - a celému tomu spolku co u nás prakticky bydlí - se to líbí, takže jsem v klidu. Sice musím šprtat vílštinu páč se neustále ztrácím v ději, ale to se taky dá vydržet.
Kdybych měl hodnotit, tak dám 5/10.
Je to pro děti, ne pro mě.
 

DeletedUser61

Guest
Zvonilka není špatná. Aspoň se tam mezi sebou pořád ty postavičky neřežou jako v jiných animácích. Celkem něžná záležitost. ;)
 

Sindri

Guest
To by mne zajímalo kolik lidí tu klasiku vidělo . Včetně moderátorů fóra .
Matrix jsem viděl jen prvních pár minut... a ani dle různých obsahů to jednoduše není film pro mě. Tím, že to není reálné, tak mě to do toho děje nikdy nevtáhne. Obdobně jako třeba film Equilibrium.
 

DeletedUser61

Guest
Růžový panter je roztomilá klasika. :)

Viděli jste: Co jsme komu udělali? Pro mě za dlouhou dobu super francouzská komedie. Vřele doporučuji hlavně v původním znění s titulky, pokud tedy nemluvíte francouzsky. :D
 

DeletedUser34

Guest
francuzi maju super komédie lepšie ako niektoré americké ktoré sa len tvaria ze su komedie ale pritom celi film oničom poslednej dobe je to v telke cimdalej tym vecia katastrofa
 

DeletedUser180

Guest
Já mám tu nevýhodu (což se projevilo jako velká nevýhoda) že jsem Pána prstenů a Hobita, četl jako knihy.
Mám je doma už několik let v koženém přebalu, jako Platinum edition. Obsahuje knihy Pán prstenů, Hobit, Silmarillion, Nedokončené příběhy a Historie středozemě.
Když jsem kupoval filmovou BR edici, tak jsem k tomu ještě dostal mapu středozemě (1,5 x 1,8 m) plakáty 2 věží (Sauronovu i Sarumanovu) triko, šiltovku, mikinu, batoh, hrnek a spoustu dalších prkotinek (měly jste vidět ten balík. To byla bedna jak kdybych kupoval skříň)
Na BR mám rozšířenou verzi, kdy všechny 3 díly mají něco přes 10 hodin. Podle mého by to klidně ještě rozšíření sneslo.

U Hobita mám problém opačný. Je moc dlouhý a zbytečný. Tady bych si spíše přál aby SE. edice byla kratší, vynechávající spostu zbytečností (jednou jsem spočítal že kdyby se Hobit prostříhal a zkrátil o nic neříkající scény, nebo o scény které nejsou v knize, byl by to film na 140 minut + -)
Hobita mám jen obyčejnou BR verzi, která není nijak výrazně prodloužena.

I přes všechny problémy a naznačené negativa, budu i nadále a do konce života tvrdit, že Pán prstenů i Hobit, je to nejlepší co filmový průmysl zplodil. Nevěřím že - z mého soukromého pohledu - to někdy dokáže něco překonat.
Jediný počin, který k tomu má dost blízko (ale pořád na hony vzdálený) je Avatar, který mě v kině úplně dostal do kolen. Nikdy jsem si nemyslel že 3D má v naší době šanci, ale Avatar mě přesvědčil že jsem se mýlil.

-------------------------------------

Marťana, jsem četl taky jako knihu, ještě než se dostalo na veřejnost že to jde do kina a to jsem ještě ani nevěděl že se vůbec ten film natáčel. Byla to náhoda. Partnerka měla tu knihu na stolku a když jsem se jí zeptal co to má, tak mi řekla že knihu a nějaké misi na Mars. Myslel jsem si že je to knižní verze Mise na Mars, nebo Rudá planeta, což nejsou bůhví jaké velkofilmy, takže kniha ležela delší dobu bez povšimnutí.
Jednou jsem si ji takhle vzal že si teda něco přečtu a už jsem byl chycený.
Na filmu jsem byl v kině a rozhodně nelituju. Je to po hodně dlouhé době co jsem byl v kině spokojený a nechtěl jsem tak v polovině odejít domů.

------------------------------------

Ať už si o jakémkoliv filmu myslí kdo chce co chce, tak pořád budu zastávat názor že knihy jsou lepší.
 

Lukula

Velmistr písma
Grepsis, jestli se můžu zeptat, kde a kdy jsi kupoval tu rozšířenou edici Pána prstenů na BR? Já ji nemohu sehnat. Po vánocích jsem si koupil BR 3D rozšířenou Hobbita a do teď ještě louskám bonusy, už mě z toho bolej oči :). Jsem velkej fanda Petera Jacksona a když už mám na BR Hobbita, chtěl bych i Pána prstenů. Bohužel když bych to chtěl objednat ze zahraničí, nebude tam dabing ani česká podpora v titulkách, což mě odrazuje.

No abych i přispěl. Filmovej Marťan se docela povedl, mě se líbil. Teď se zase roztrhl pytel s dobrými sci-fi filmy. Oblivion, Elysium, perfektní je Interstelar, Ridley Scott mě nezklamal Prometheem a dokonce ani biblickým Exodem.
Jinak v souvislosti s Peterem Jacksonem zmíním i remake King Konga. Ten mám moc rád.

A to jak jsi zmiňoval Zvonilku.... naše malá točí v přehrávači dva filmy pořád dokola a prokládá to Ledovým královstvím. Už nám vyrostla z Krtečka a Pingu... :) Nejlepší (nebo nejhorší) na tom je, že jdu ráno do práce a prozpěvuju si písničky z těchhle filmů... :D

Z blížících se filmů jsem velice zvědavý na filmové zpracování Warcraftu... Hru jsem hltal a o knihách ani nemluvim. Tak doufám, že nebudu zklamaný.
 
Nahoru