• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser76

Guest
Děkuji Ti moc, mám velikou radost,že se Ti mé výtvory líbí ...:)
Ještě má v šuplíku Taroty , velkou arkánu , ale na fotku to nedám :D
jsou ozdobené zlatou barvou a hrozně se to odráží , chtěla jsem Luně poslat Anděla
a nejde mi to vyfotit...
No a pak ještě koláže s indiány (fotografie)
A pak velké dá se říci vtipné mnou vymyšlené obrazy na zdi a prostě tu krásu ten foťák nepobere :D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Milá Santerr, omlouvám se za zdržení,
hledala jsem skicu hlavní postavy z mého obrazového příběhu z Divokého Západu.
Trochu jsem jí musela dotáhnout a pak se pokoušela o něco s názvem fotografie :)
Fakt se stydím, ale chtěla jsem Ti udělat radost.

Příběh se odehrává na Divokém Západě kdy do westernového města přijel cizinec.
V pozadí na obraze máš westernové město , kde hlavní budovou je saloon ,před ním stojí tři kobyly s krásným pozadím, bruneta,zrzavá a blondýna. Na svých kobylo lidských nohách mají erotické punčochy a na pozadí vytetované ,Merlin,Merylin,Meg a srdíčko na druhé půlce.

Město zdobí kaktusy a soudky s prachem...
Není divu,že koni jdou oči šejdrem, zda -li pak uhádneš proč ?

P1040107020c5.jpg

Na dobrou noc pro Tebe jednu Ganešu pro štěstí

P10400973b4ad.jpg
 

Santerr

Veterán
Milá woody,
nemyslím si, že by ses měla za něco stydět, fotky i obrázky jsou naprosto úžasné. A Ganéša je vážně boží, s dovolením si obrázek uložím a možná i dám na plochu ;)

Jinak doufám, že koníkovi nejdou oči šejdrem kvůli tomu, co má chudáček okolo krku.
 

DeletedUser76

Guest
Sannterr, přeji dobré ráno,
buď si noční sovička nebo brzké ranní ptáčátko :)
Pokud do budoucna zamýšlíš dát obrázek na plochu,pokusím se co nejdříve spojit se svým
kamarádem. Teď má bohužel hodně práce. Je to grafik a zároveň dělá nádherné fotky.
Mám v jeho rukách šikovných své web.stránky , kam vkládá obrazy mé.
Ganešku by lépe nafotil a já bych Ti jí pak přeposlala abys měla kvalitnější fotografii na tapetu.
Co se týče koníka - na Divokém Západě v těch dobách to bylo drsné jak jistě víš, bídáci se věšeli na větvě stromu a většinou se posadili
na koně ,lano patří bídákovi a kůň je paf z kobyl .
No ,ale klidně může jít i o bídáka koně co seděl na svém jezdci .
Představu ponechám na Tobě ;).
 

DeletedUser87

Guest
já zírám..Woody, já mám takový tušení, že ty ve svém oboru budeš docela "profík", že? :)) moc nerozumim tomu "když to říkáš ty"...páč já toho vim hodně málo a říct o sobě, že jsem v něčem fakt dobrá, nemůžu...ale když vidim, že někomu něco jde a líbí se mi to, bylo by mi hanba to neříct :)
večer jsem ti chtěla nabídnout služby fotografa, když jsi tu tak zoufala, ale už jsem byla utáhlá, tak jsem odpověď nechala na ráno a jak si teď čtu, tak už jsi v něčí péči :) což je ale asi dobře, já na předměty stejně nemám výbavu, ani mě třikrát nebaví, no vlastně je nedělám vůbec...ale ostrý by to bylo, to joo :D nee dělám si srandu..ale fakt mě to napadlo, páč bydlim kousilínek od Phy, tak bych se nebránila čajíku třeba, páč jsi zajímavej a určitě i hodnotnej člověk :)
tvůj web tu zveřejnit nejde? nechce se mi pročítat pravidla fora..ráda bych nakoukla totiž a tuším, že nejen já :)
mě nejvíc oslovily ty kameny..mám takovou úchylku si z míst, která navštívím a osloví mě, přivézt dvě věci, břečťan (roste všude prostě :D) a kámen (většinou jich bývá tak 10 :D), už několikrát mě napadlo jim něco vdechnout...ale bojím se, že bych jim svým netalentem kouzlo spíš vzala, tobě bych je ale do péče svěřila :)) jdou někde vidět loutky v akci?
 

DeletedUser76

Guest
:D...Fantaslvy postupně Ti odpovím ,

co se týče mne ,nevím zda to budu umět slovy popsati.
Nejsem profík , ale maminka od partnera ,která je vážně výtvarnice a živila se tím pěknou řadu let tvrdí,že jsem zakopaný talent ;)
Taky všechny mé výtvory ,které nepotřebuji nebo vyřazuji skrze místo sbírá.
Mám i známého akademického malíře , také starší člověk ,který je ilustrátor,restaurátor a osud nás kdysi dal dohromady (zde je myšleno setkání,není to partner) tak na jeho radu ,řekl hlavně nikdy nelez do kurzu a školy,to tě zničí...
Ono je to totiž tak : u mne je vše srdeční záležitost ( myslím tvoření) obdivuji malíře ,sochaře,spisovatele,básníky zkrátka všechny a miluji vyloženě ten proces tvoření ...
Dokonce i z filmů ,které mám číší ten adrenalin,ta vůně barev a všeho možného to pouto mezi umělcem a výtvorem a to zbožňuji...
Umělce ať malíře či sochaře pozorovat při práci je pro mne neskutečný zážitek,který se nedá popsati.
Miluji vůni ,papíru,pláten,štětců,barev a všeho potřebného ke tvoření...
Neřídím se stanovenými pravidly,zkrátka matlám,patlám ,kombinuji a ve své duši si hraji na umělce...
Všechny výtvory dělám pro sebe ,pro svou vlastní radost,pro své vlastní uspokojení,pro svoji vášeň k umění...
Vždy jdu do toho po hlavě jak se říká a nebojím se ,zkouším a objevuji...
Někdy sbírám i věci u popelnic,které pak přetvářím ( starý nábytek) ...
Prostě je to jen o touze a lásce k umění...
Loutky je možné vidět v Praze v obchodech s loutky...
Mám dojem,že svůj odkaz napsati zde mohu,ale na stránkách je nepatrný zlomek...
www.wambli.cz

Nemám je dodělané , vzhledem k tomu,že jsou pro mne a nepospíchám tak na kámoše netlačím :D

K tomu setkání ,já jsem pro, dlouho jsem nepoznala někoho nového,jak jsem se zde zmiňovala na fórum jsem introvert.
Pokud si uděláš delší čas na mne , můžeme spolu prolézt i výtvarnictví a já Ti ukáži jaké barvy používám...
A co vše na kameny můžeš použít a co jsem použila já.
Uvidíš sama s čím by se Ti lépe pracovalo...
Bohužel kameny nemám , vzhledem k tomu,že jsem se stěhovala za poslední dobu 3 x partner po třetí je odmítl nosit :D
Což se nedivím ,rozdala jsem je v místě bydliště starého lidem a některé si vzala partnerova maminka.
Já si do bytu už přes 15 let dekorace nekupuji (až na buddhistické masky dřevěné z Indie) ale tvořím si je ,
takže občas musím udělat pořádnou čistku abych měla místo na nové koníčky :D:D
A to vše si většinou vezme partnera maminka :) . Také každý byt má jiné možnosti co se týče velikosti,takže to co stálo dříve v oknech
se jinde třeba nevejde.

Tvoř a neboj se toho ,určitě kamínkům vdechneš život ,jsem o tom přesvědčena ;)
Břečťan mám ráda .
Bohužel syn je těžký alergik a astmatik tak nemůžu používat doma vonné tyčinky a ani oleje :(
Když jsem mohla , často jsem si kupovala olejíček s vůní břečťanu

Pan Nejmenovaný loutkář má také své stránky,ale nejsem si jistá zda je mohu uveřejnit.
Pokud myslíš divadelní akci ,tak to jsem neviděla,ale do ateliéru který je pod Vyšehradem si chodili kupovat i loutky na Divadelní představení.
Má i princezny,draka, čaroděje tvořil i velké loutky,tedy aspoň co si pamatuji :)
 

DeletedUser427

Guest
Ahojte :)

Pôvodne som chcela pridať niečo z mojich kresieb, no nejak ich na USB neviem nájsť (je tam toho hroooozne moc :D) ale natrafila som na fotky mojich začiatkov z cukráriny..za moc nestoja, ale boli to moje začiatky, na ktoré rada spomínam..vtedy ma to ešte bavilo naozaj :)

Toto je tortička k výročiu rodičov môjho bývalého..krutoprísne podmienky..kto sa tomu venuje vie, že mäkký nepoddajný kupovaný mandlový marcipán aj praobzčajný krém sa v miesnosti kde sa potíte už len pri dýchaní spracúvajú sakramentsky ťažko :D a žiadne moje cukrárske hračičky..skrátka čistá improvizácia :)


A toto je vôbec prvá torta, ktorú som na praxi robila kompletne od pečenia, plnenia až po zdobenie (vidno, že to je práca druháčky čo sa prvý raz dostala k takej úlohe :D )

 

DeletedUser87

Guest
je úžasný, Woody, že víš co tě baví, naplňuje...hodně lidí to neví, a já v tom lítám taky teda :)
tvoje dílka na webu jsem okoukla, líbí se mi, s každým kouskem jsi si musela pěkně pohrát..máš osobitý styl a oslovil mě :) ani ne tak ten styl sám o sobě, nevím jak to nazvat, asi styl..ale hlavně ta propracovanost, jak jsi si vyhrála s každým detailem...je z nich znát, že máš k umění vztah a že tě to baví a to mě oslovuje samo o sobě víc, než řekněme barvy a jak jsou poskládaný..
Pana loutkáře jsem, myslím, z toho co jsi napsala, vyčíhla..budu na to myslet, když budu kolem, a do ateliéru nakouknu..budu znát část příběhu těch loutek, se mi líbí :)
ohledně setkání píšu osobku...trošku se tě bojím, páč jsi pevná osobnost a já tele :D ale poznala bych tě ráda a ráda se nechám provést uměním tak, jak ho vnímáš Ty..a jsem si jistá, že si ze setkání něco odnesu a nemám na mysli obraz nebo tak podobně :D
 

DeletedUser427

Guest
A našla som predsa len aj kresby :)
Tak niečo na ochutnávku v štýle manga..je mi to najbližšie po perokresbe, ale z tej nemám fotky a skice sú ktovie kde :)

1531i6a.jpg


2igc3z4.jpg
U toho druhého si nevšímajte písmenká..bol to obrázok pod obal zošitu tak som tam načarbala skratku predmetu :) A meno naškriabala spolužiačka na pamiatku :)
 

DeletedUser76

Guest
Já vás vezmu jedním vrzem děvčata ,nestíhám...:D
Předem ,moc děkuji,děláte mi vážně velkou radost,že se vám moje díla výtvarné líbí.
Fantaslvy rozhodně se bát nemusíš, jsem dost plachá a z každého setkání nervózní ,takže většinou hubou melu aby to nebylo poznat :D
Pak se domluvíme tedy osůbkou;)

Little Tomboy - ty dorty jsou perfektní , to já neumím , sbíhají se mi zde sliny.
Ten druhý dortík mne dostal, teda já nevím zda vedle kabelky pod korálky je rtěnka a nebo lidský prst.
Napadl mne hned prst s nalakovaným nehtem :D ,omlouvám se ,ale ještě teď se té představě směji.

Co se týče kreseb či kresbiček , jsou skvělé, úžasné a moderní .
Moc se mi líbí ,šikulka :)
 

DeletedUser427

Guest
Ďakujem za pochaly drahá Woody :) :)

Áno je to rtěnka aj keď ja sama som sa smiala, že tak teda vôbec nevyzerá :D Snáď sa aspoň malá parádnica pre ktorú bola robená potešila a ona nezdieľala naše pochybnosti o tom čo to má byť :D

Ešte raz ďakujem :) som rada, že sa páčia :)
 

DeletedUser76

Guest
Little Tomboy až nalezneš i ty ostatní kresbičky nebo co namaluješ v brzké době určitě to sem dej,budu se těšit ;)
Parádnice určitě byla potěšena a zajisté musel být dobrý.
To já umím jen bábovku a pak různé řezy či koláče na plech s ovocem a drobenkou a nebo s polevou.
Na dorty a různá pečená srdíčka,beránky,domečky nejsem šikovná .
 

DeletedUser495

Guest
Teda Woodynko, já jen zírám!!! Ty jsi opravdu skrytý talent, a byla by velká škoda, kdyby sis to měla nechávat jen pro sebe. Jsi úžasná! Obrázky přímo nádherné, a ty kameny - prostě bomba! A loutky - to je skvost! Velký obdiv ode mne!

Malý technický dotaz: čím maluješ ty kameny? A potom to lakuješ? Nebo jen barva?
 

DeletedUser76

Guest
Cave předem děkuji, mám velikou radost z Tvé odezvy na mé výtvory.
Co se týče kamenů používala jsem barvy Pebeo - Market Art Praha
Oni jsou různé typy,ale tyto se používaly i na malování loutek.
Nejsou stejné jako ty zakoupené v papírnictví běžném.
Také jsem zkoušela z webu je objednat stejná značka,ale jiná lahvička a špatně se roztíraly.
Můžeš je nanášet i na balakryl krásně kryjí,rychle schnou a umyješ štětce vodou .
Já mám ráda matné,tak používám matnou a kameny pak na závěr přelakuješ bezbarvým lakem.
Zde jsem používala lesklý a normálně přetřela štětcem :)

Soneo ,moje slunce sedmitečné :) ano máš ,ale když už to zde píšeš, musím s pravdou ven.
Sonea totiž píše a to do šuplíku a tak jsme spolu vyměnily své umění.
Sonea mi darovala svůj nádherný román s věnováním a já jí obraz...
A ještě jsem od ní dostala krásné kapičky štěstí :rolleyes:, ta byla na mne hodná :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru