• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser87

Guest
kdyby, tak set jj, ale nevim, jestli chápu správně..o postupu výroby nevim nic..myslíš to tak, že netvaruješ kus od kusu? To bych chápala, jestli by se ti do toho nechtělo, pro mě je břečťan srdcovka, ale jestli bys ho udala víc jinde, to nevim a 100 stejných kusů bych asi i s tou mojí ztrácecí dcerkou neupotřebila :D
 

CherryFlower

Guest
Zkusím šetřit materiálem :-D Ještě to ale musím promyslet a musí přijít ta správná tvořivá nálada :)
 

DeletedUser112

Guest
Jedna zo starších prác :) štúdia sklenej guličky. Ide o prácu vo Photoshope, resp. o maľbu v tomto programe, v ktorej som sa snažila už neviem o čo. Keď sa na to teraz, s odstupom času, pozerám, chcelo by to zapracovať na svetelných leskoch na povrchu guličky a na odrazoch na podložke.
Guličkových malieb som mala viac, ale zatiaľ som našla len túto
 

Přílohy

  • 12109890_1195246117158047_5805510701398726469_o.jpg
    12109890_1195246117158047_5805510701398726469_o.jpg
    53,9 KB · Zobrazení: 94

DeletedUser112

Guest
Kresba sa volá Ryhop I. a inšpiroval ma Holdstockov Les mytág. Ide o perokresbu na formáte A4. Je zatiaľ nedokončená, ale kedže ilustrovanie ma baví, je dosť možné, že okrem dokončenia sa kresba dočká aj pokračovania :D
 

Přílohy

  • 12138573_1199083513440974_6298255110619424694_o.jpg
    12138573_1199083513440974_6298255110619424694_o.jpg
    363,2 KB · Zobrazení: 104

DeletedUser112

Guest
Ryhop určite nebude vo farbách. Pretože: je to v skicári, teda papiere sú tenké na maľbu a pastely sú síce pekné, no na tie treba väčší formát, aby sa s nimi dobre pracovalo; a ja si s farbami vôbec ale vôbec nerozumiem. Maľba v akejkoľvek podobe- či už ide o farby alebo pastely, mi vôbec nesedí ako technika. Vidím ako sa farby prelínajú a skladajú, kde a ako sú umiestnené a viem, ako by som ich namiešala, ale to iba vidím. Akonáhle mám preniesť farby na podklad, je to v keli, neviem to :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser254

Guest
Na kreslení nemám talent, takže nemůžu použít vlastní tvorbu.
Mám rád ale skládání obrázků do jednoho celku ( v počítači ) Z jedním obrázkem jsem chtěl soutěžit o "Elvenar Halloweenské logo" ale bohužel musí být kreslené, takže smolík.

Návrh 1.


Návrh 2. Ten jsem napřed udělal v PC a následně ho chtěl překreslit na papír, ale vylezlo z toho něco příšerného.
image.php
 

DeletedUser87

Guest
a ty obrázky v pc kreslíš sám, Norquis? protože mám dojem, že Sindri v zadání psal, že může být vytvořené i v pc..to druhý logo se mi hodně líbí, tam nějaký určitě dej, jestli je to tvoje práce, by byla škoda..a kde to děláš? illustrator?
 

DeletedUser254

Guest
FantasIvy :
Ne to netvořím Já. Normálně si na internetu najdu obrázky které se mi do nějakého nápadu hodí a pak je ve fotoshopu ( je jich plno ) postupným zkoušením poskládám na sebe a vyjde obrázek.
Je samozřejmě potřeba projít spoustu stránek a taky vědět kde jaký obrázek mám ve složce, což už začíná být docela problém, protože moje složka z obrázkama už obsahuje 28 složek z různýmy názvy a celá složka "obrázky" už má 2,9 GB. Mám doslova tisíce nejrůznějších obrázků.

Chvilku si hraješ, a vyjde to třeba takhle :

image.php


Takže ne, není to moje vlastní kresba a tak s ní nemůžu soutěžit.
 

DeletedUser495

Guest
já neumím ani malovat, ani obrázky na pc...... ale budu brzy rejpat zahradu -ale to se asi jako výtvarné dílo nepočítá :D :D , takže nic
 

DeletedUser87

Guest
jo tak, ale škoda, snaha jako snaha, je to ošemetný ale no...teď jsem si všimla, žes to i psal, že je skládáš...nj, někdy se mi stává, že vnímám napůl, to lepší nebude :)) už jsem tě totiž chtěla zlanařit mi poradit, páč fotim pro fotobanky a nějak to jde dolů, žádanější jsou vektory, tak si s nima pohrávám a zatim žádná sláva..:/ když tě baví si hrát s obrázkama, nechceš to zkusit? dělat vlastní? odhaduju, že by ti to šlo dobře..kreativita ani nápady ti nechybí..
 

DeletedUser34

Guest
Norquis aky program by si my odporučil na upravu takych obraskov som v tom zaciatočnik spominal si photoshop mas original programu alebo len nejaku skratenu verziu nakolko original je co do dát dost obsiahlejsi
 
Nahoru