• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser133

Guest
V7jXR.png
 

DeletedUser112

Guest
Prote, mám pocit, že Adobe nedávno dal počuť, že staršie verzie Photoshopu budú púšťať na voľné stiahnutie. Pôjde o plné verzie, len trochu staršieho rázu. Osobne si myslím, že Photoshop je na tieto veci ako stvorený a s lepším programom som ešte nepracovala. Je v ňom kvantum možností pre strihanie, orezovanie, fúra filtrov a rôznych efektov. Neviem ako Norquis, ale ja na PS nedám dopustiť. A v podstate na žiaden z Adobe grafického balíka, či už ide o Illustrator, InDesign či Flash :))
Keď budeš sťahovať, dávaj pozor, lebo sú za to dosť mastné pokuty :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Stáhneš kdekoliv, nikdo po tobě ani neštěkne :) Většinou ty pokuty se dávají firmám a větším celkům (tam ty kontroly chodí), který ho nemají koupený. Uživatele, kteří postujou svoje výrobky někde na elvenar fóru nebo si jen tak doma hrajou, ani nezaregistrují :)))) Natož aby chodili dům od domu. Kdyby měli kontrolovat kde jakýho obyčejnýho člověka, tak nedělají nic jinýho :D Viz ostatní věci - například windowsy. Všude straší jak to hlídají a přitom exitují cracky a aktivátory. Jen já jsem měl na starém notebooku doma 5 let cracknutý w7 :D Takže se toho bát nemusíš. Znám spoustu lidí co mají PS "nekoupený" - i já jsem s ním na střední pracoval dost často na grafice (předmět, ne obor) a nedal jsem za něj ani korunu.
 

DeletedUser112

Guest
A fungovali ti normálne všetky funkcie? Pretože my sme mali v triede prípady zablokovania, cracknuty-necracknuty, nešiel. Odpaľovalo to pamäte a po čase vysvietilo upozornenie: Nedostatok miesta na disku... pričom miesta na ňom bola fúra. Trebalo to odinštalovať, vymazať, stiahnuť zas a opätovne inštalovať. Takže...zas až taká lahoda to nie je. O nefunkčnosti niektorých (ne)funkcií nehovoriac
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
U mě naprosto v pohodě. Jestli ti tohle opravdu někdy něco dělalo, tak nevím co to původně mělo být :D Každopádně, s trochou trpělivostí určitě najdeš během chvilky na nějakým úložišti nějakou verzi na stažení. Já dřív sehnal i CADy a cinemu 4D, ale cinema byla taková divoká... Nakonec jsem jí nějak sehnal přes kámoše. Každopádně PS určitě seženeš lehko i se všemi funkcemi.
 

Sindri

Guest
Nechci vás v tom nějak okřikovat... ale řešit pirátění různého softwaru... no nevím, nevím. :eek:
 

DeletedUser112

Guest
Ja mám originál, takže som to riešiť nemusela :D Ale spolužiaci tie vady a bloky veľmi radi využívali a tešili sa z nich :D Hinech, k radosti málo stačí
 

DeletedUser76

Guest
Hrátky s tužkou ,mé první začátky ( starší práce omlouvám se za kvalitu fotek)


P1030982.jpg
P1030982.jpg

P1030989.jpg

P1030993.jpg

P1040001.jpg

P1040004.jpg


Hrátky s tuší ( kresleno dle předlohy nalezené na webu)

P1040013.jpg

P1040019.jpg


P1040034.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Fantaslvy děkuji,vážně si toho cením :).
Abych se přiznala také nevím, tvořit jsem začala poměrně pozdě a to ve 29.letech. Školu výtvarnou nemám , jsem samouk.
Asi něco na tom bude když to říkáš ty ;), jinak bych třeba nemohla pro loutkáře malovat loutky...
Přiživovala jsem se tím cca 6.let,než bohužel přišla krize a rapidně omezil výrobu :(.
Loutkám jsem malovala ,ruce ,nohy a hlavy,vdechla život. Tělo je dřevěné a zbytek pryskyřice.
Práce je to náročná ,ale hrozně uklidňující a mému srdci blízká.
Hlavy musíte natřít několika vrstvy základní barvy,pak tmelíte nerovnosti,brousíte,pak dáte odstín pleti, vtíráte olej,vytíráte barvy,stínujete křídy,kreslíte linky,zkrátka piplačka, dva vzorečky své práce jsem si zakoupila na památku. Samozřejmě za výrobní peníz ;).

P1040048.jpg

P1040051.jpg
 

DeletedUser76

Guest
A poslední , ještě být tak zručný fotograf a byla by to paráda .
Kvalita snímků tedy za 5 s hvězdičkou :D

Mé strašidelné i nestrašidelné kameny. Spousty jsem jich rozdala,takže zbyteček :)

P1040062608f6.jpg
P104006571793.jpg
P1040066bc760.jpg

P10400723738a.jpg

P104007498a0f.jpg


P104007502c69.jpg
 

DeletedUser76

Guest
Santerr , ano je, loutky si pan Nejmenovaný ( abych nedělala reklamu) navrhuje sám :)

Pracovala jsem doma a do ateliéru jezdila pro barvy a loutky.
Někdy trochu hrabačka 100 čarodějnic 200 ruk a 200 noh trvá týden pilné práce ;)
 
Nahoru