• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser76

Guest
Woody zdraví milou Cave. Na tekuté flegma mám lék ( skvělý výraz ):D
Omlouvám se velice za kvalitu,velké obrazy skenuje mi kamarád.

cFjfd.jpg
 

DeletedUser495

Guest
Cave zdraví úžasnou Woody! To je přímo boží!!! Už to vidím, jak to doma použiju! :D :D To je přesně k nám domů - já střelec (kentaur) a tekuté flegma teenager. Teď už jen založit fabriku na ty šípy, bude velká spotřeba :D D
Děkuji, moc jsem se pobavila, je to vtipné, trefné a krásně namalované!
 

DeletedUser495

Guest
krásné...... talent se holt nezapře! Já chci taky umět malovat..... :(((
Woodynko, pro mě , jednoduchého človíčka nějaký popis k těm obrázkům....:D ... díky :).
To první je znamení ryby? a proč pláče? A ten druhý obrázek - smutný anděl s ránou na srdíčku.....?
Možná se ptám blbě, jsem prostě nevzdělaná.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
krásné...... talent se holt nezapře! Já chci taky umět malovat..... :(((
Woodynko, pro mě , jednoduchého človíčka nějaký popis k těm obrázkům....:D ... díky :).
To první je znamení ryby? a proč pláče? A ten druhý obrázek - smutný anděl s ránou na srdíčku.....?
Možná se ptám blbě, jsem prostě nevzdělaná.....


Moje milá Cave, naprosto s Tebou souhlasím - Woody je velmi talentovaná !
Woodynko, moc Ti děkuji za Tvé krásné obrázky
...Také bych ráda věděla, proč jsou ty první dva obrázky tak smutné ? :oops:
 

DeletedUser76

Guest
Milá děvčata , vy mi dáváte teď zabrat.
To je na mne moc odhalit své pocity veřejně.
Některé obrazy ,tedy většina z nich jsou mé myšlenky a pocity.
Poslední dva obrázky patří k velké arkáně, kterou jsem si pro sebe nakreslila.
Co se týče znamení Ryba ,to jsem já . A vnitru za velkou dávkou optimismu se skrývá melancholie,smutek a dost přemýšlím.
Slzy v tomto případě znamenají i vodní živel .
Kreslila jsem si ho pro sebe.
Co se týče anděla , je to Anděl lásky (můj anděl) a je raněný...
Značí to boj mezi materiálním bohatstvím a láskou ...
To se vážně hloupě vysvětluje, zkrátka když přemýšlím o partnerství lidí ,vidím co se děje kolem mne ,celkově, globálně atd...

Já to zde doplním .
Po světě chodí někteří lidé ,kteří když cítí bolest tak kopou,neuvědomují si to a druhé zraňují.
Já když cítím bolest,nechci být na obtíž . Snažím se být co nejvíce optimistická ,když se ocitnu ve společnosti druhých lidí. Daleko více dokáži poradit a porozumět druhým než sama sobě z čehož na jednu stranu vychází smutek a na druhou stranu radost,že jsem pro někoho byť slovem či jen pouhým nasloucháním byla užitečná.
Duše lidská je křehká.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
jéje Woodynko, to je ale smutné vysvětlení :( ...ale vzhledem k tomu, že jsi to nakreslila v roce 2006 (nemýlím-li se ?), tak pevně doufám, že dnešní obrázky (s vyjádřením Tvých pocitů), už by byly mnohem optimističtější ....
 

DeletedUser76

Guest
Milá Luno ,
ale svět či život přeci není jen optimistický a veselý, je v něm spousta bolesti a nářků a překážek.
A přeci to,že se je snažíme s optimismem zvládat (někdo lépe,jiný hůře) tak to nás dělá silnějšími a zkušenějšími.
Bez smutku by nebylo radosti . Každá strana má svůj rub a líc. A někdy je lépe a někdy hůře.
Nemůže být pořád hůře,když je nejhůře ,může být jen lépe a lépe :)
 

DeletedUser76

Guest
Teď to nemohu takhle nechat ,protože jsem Vás rozesmutněla a to nejde.
Tak jsem vyštrachala blbůstku co jsem kreslila malému kdysi dávno .:)
6ZYrT.jpg
CHW2X.jpg
Tak doufám,že už je to lepší srdíčko dobrotivé sedmikráskové Luní :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser112

Guest
Po dlhšej odmlke sa pridávam aj ja :) Kvalita fotky je trochu zlá z dvoch dôvodov, ktoré ale dokopy tvoria celok :D 1. zlé svetlo (fotené to bolo v noci), 2. tmavý papier
Ide o ďalšiu kresbu do série Ryhop, ale tentoraz som stavila na prírodný uhoľ. Kresba je pomerne veľká- rozmer B1 (707 x 1000 cenťákov). Uhlík je úžasná vec, ale nie na detailné práce.
PS1: Papier je nalepený na stene
PS2: Nechcite vidieť tú stenu keď som skončila :D
 

Přílohy

  • Ryhop II..jpg
    Ryhop II..jpg
    286,4 KB · Zobrazení: 94

DeletedUser112

Guest
Chcem sa ospravedlniť za mylnú informáciu- takto to dopadne, ak človek myslí na jedno a píše druhé. Rozmer je A1, nie B1 :D moja chyba, akurát sa učím tak mi to tak preblikuje v hlave
 

DeletedUser112

Guest
ďalšia moja práca, pred chvíľou dokončená. Rozmer stále A1 a technika stále uhlíková.
Pri prácach sa momentálne inšpirujem Lesom mytág od Roberta Holdstocka. Sú to v podstate voľné ilustrácie do jeho knihy
 

Přílohy

  • Ryhop III..jpg
    Ryhop III..jpg
    230,8 KB · Zobrazení: 105

DeletedUser592

Guest
Kto sa chce pochváliť všetkým, čo spadá pod výtvarné umenie, sem sa! :) Kto sa chce vyjadriť k našim dielam, potešiť nás zdravou kritikou a svojimi umeleckými postrehmi, sem sa!

Začínam ako prvá :) Je to kresba umelým uhľom na A3 formáte prírodného papiera
Nádhera, taky se pochlubím, pentelkou, tři hodiny práce se zánětem šlach na obouch rukách:
 

Přílohy

  • 426269_384271924919616_2127981438_n.jpg
    426269_384271924919616_2127981438_n.jpg
    189,7 KB · Zobrazení: 89
Nahoru