• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser112

Guest
Pridávam trochu hyperrealizmu z mojej dielne. Technika je mixovaná- akvarel+markery+grafit+pastely. Maľované podľa živého mŕtveho modelu
Trvalo to dosť dlho a moja chrbtica dostala zabrať, čiže s kreslením a maľovaním mám na čas voľno :D
 

Přílohy

  • mucha.jpg
    mucha.jpg
    120,4 KB · Zobrazení: 85

DeletedUser76

Guest
Lululo milý , já žiji zde v domněnce, že Flavici je krásná žena :D a teď mne mateš , hned po ránu :D . A Luciásek , konipásek taky . I vy dva :D.

A je to velmi nadaná žena :D, jsem musela projet zde příspěvky, zda já se nemýlím :D.
 

DeletedUser112

Guest
Woody má pravdu, som osoba pohlavia ženského :D
Na telo muchy som najprv naniesla akvarelovú podmaľbu vo farbách o niekoľko stupňov svetlejších ako reálne, pretože predmet sa stmaviť dá. Ale zosvetliť pri vodovke, ťažko :) Podmaľba mi ostala presvitať napr. v modrej, tá svetlá, alebo v červenej na miestach pórov. Potom som do toho zasiahla fixami, aby som vykryla fľaky- miesta, kde farba nebola rovnomerná. Kedže s fixami sa farby nedajú do seba rovnomerne prelínať, musela som vziať ešte aj pastel a tie prechody robiť ním. Tak som to všetko zafixovala, a potom už iba grafitom povyťahovala tmavé miesta. Toto všetko som ale robila iba pri brušku. Už potom zvyšok tela, napr. hlavu a hruď, či čo to má bzučivka, tak tie iba farbami a fixami. Bola to sranda. Ale jedna z tých sránd, ktoré počas života netreba často opakovať :D
A aby to vyzeralo ako fotka, som si povedala, že urobím takú srandu a prešla som jemne grafitom aj spodok výkresa. To som potom do stratena rozmazala a dole vznikol tieň. Teraz to vie viac vtiahnuť diváka do obrazu :) Aspoň ja mám taký pocit
 

Lukula

Velmistr písma
Poníženě se omlouvám za změnu pohlaví... přiznám se, že mě nenapadlo studovat fórum, nick svádí k mužskému pohlaví. :(
(Už se to stalo i obráceně - jeden hráč si o mně myslel, že jsem žena.)
V tom případě je i pochopitelné, že je výsledek tak dokonalý... Ženy mají větší smysl pro detail a bývají ve většině případů i trpělivější. ;)
 

DeletedUser76

Guest
Lukulo, la, la,la milý to se mi děje taky, některé nicky jsou vážně matoucí i já jsem občas muž a je to báječné :D
 

nataly111

Velmistr písma
Jen takoví dotaz, to co máš v avataru si taky malovala ty? Byl by to zajímavý námět na další moje dílo. stále hledám inspiraci a tvoje obrázky jsou nádherné.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser112

Guest
Áno, to som robila ja, ale tak asi...pred tromi rokmi. Alebo aj štyrmi. Už presne neviem :D proste tak kus dozadu
 

nataly111

Velmistr písma
Asi si vypůjčím nějakou tvojí kresbu, když tak jen dostanu přes čumák.:D:D
Jen tak mě napadlo, že černobílá kresba by se také hezky vyjímala na obrazu.
 

DeletedUser112

Guest
Môžeš si pokojne požičať :D tie, ktoré ešte mám, ti viem naskenovať a potom poslať vo vyššom rozlíšení.
 

nataly111

Velmistr písma
Moc se mi líbí ta vlasatá slečna, ale můj program mi to co jsem tu našla ty detaily rozmázl.
Posílám pro představu.:)
 

Přílohy

  • flavici.png
    flavici.png
    29 KB · Zobrazení: 69

DeletedUser112

Guest
To preto, lebo keď ho stiahneš odtiaľto, tak má rozlíšenie 72 dpi maximálne 96 dpi. Ja ti ho viem zväčšiť na rozlíšenie 300 dpi (300 bodov na 2,54 cm). Tak, ak mi pošleš maila správou v hre (volám sa tak ako tu, Flavici), pošlem ti to :) No a potom skúsiš, či to bude lepšie
 

DeletedUser1218

Guest
Obdivuji každého kdo umí malovat, já jelikož to neumím si pomáhám ubrouskami, šablonami a občas i transférem :)
 

Přílohy

  • s2.jpg
    s2.jpg
    135,5 KB · Zobrazení: 69
  • 03.jpg
    03.jpg
    94,8 KB · Zobrazení: 72
  • 1.jpg
    1.jpg
    59,6 KB · Zobrazení: 72
  • 2.jpg
    2.jpg
    48,3 KB · Zobrazení: 73
Nahoru