• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser592

Guest
Nádhera, já takhle z hlavy doopravdy neumím, obdivuji, úžasná práce, smím se zeptat jak dlouho ti to trvalo?
 

DeletedUser1198

Guest
Ani kdybych strašně moc chtěl, tohle bych nedokázal, ale já to o sobě vím :) Máš to moc hezké.
 

nataly111

Velmistr písma
Chtěla bych vám představit svůj Projet X
Obraz 2 v 1
Část 1.
Na jedné straně se vám představí kresba pana Káji Saudka. Jeho kresby jsou moc krásné a tak jsem si dovolila si od něj vypůjčit slečnu Mary.
Předem se omlouvám za změněné odstíny, snažila jsem se ale určité barvy prostě nemám.

Část 2
Tak tady jsem trošičku vstoupila na tenký led, na druhé straně díla, je naše krásné logo Elvenaru.
I tady jsem zasáhla do odstínů, tak snad jsem se trefila.;)

Celé dílo na v sobě 31300 dílků.:eek::eek: (no to sama koukám, kdybych to věděla na záčátku asi bych se do toho nepustila):p:p
Míry díla 133 x 95 cm.:)
A byla započato dne 19.4.2016, toto datum může potvrdit Woodynka, které tímto moc děkuji za povzbuzující zprávičky co mi posílala.
Další dík patří členům mého společenství, kteří sice nevěděli o co jde, ale přesto jejich povzbuzení mi dodávalo sílu. Byli totiž momenty, kdy jsem to chtěla vzdát.:rolleyes:
Moje největší dík patří mému příteli, za jeho trpělivost, každý den jsem nad tímto dílem strávila 7 - 8 hodin, často až do půlnoci.:)
Vaše Nataly:rolleyes:;)
 

Přílohy

  • detail.jpg
    detail.jpg
    330,1 KB · Zobrazení: 90
  • slečna.jpg
    slečna.jpg
    242 KB · Zobrazení: 113
  • logo.jpg
    logo.jpg
    272,3 KB · Zobrazení: 97
  • rozpracováno.jpg
    rozpracováno.jpg
    979,1 KB · Zobrazení: 104
  • první strana rozpacovaná.jpg
    první strana rozpacovaná.jpg
    993,1 KB · Zobrazení: 94

DeletedUser76

Guest
Tak Nataly a je to tady :D , bomba,bomba , bomba :D.
Já ti to psala. Skvělé, úžasné :D.
Mount Everest jsi zvládla s přehledem.
Věřím, že máš na velkolepá díla s kterými oslníš celý svět .
Velká poklona Tobě Nataly a pozdravy Tvému příteli, který Tě tak skvěle podporuje .
Moc pěkné , jsem na Tebe pyšná kočko :rolleyes: i když pýcha je hřích :D.
Paráda,velká radost :D, juch, juch :D.
 

DeletedUser76

Guest
Chybičky , rybičky , jsem to já :D:D:D.
Ve velkém provedení , není to skvělé ? Je to skvělé :D:D.
Mám moc velkou radost a ty jsi prostě šikulka, tak to je. :D:D
Užívej si poklony, zasloužíš si to , beruško :).
 

DeletedUser112

Guest
Vaaau ci panky, nataly, to sa ti chcelo? :) Mna by asi porazilo pri skladani. Pri praci si stala alebo sedela? Na to, kde sa v tebe berie tolka trpezlivost sa pytat nebudem, pretoze sama podla seba viem, ze by ma to zrejme upokojovalo.

K otazkam, ako dlho mi trvalo kreslenie Skeggjold, znie odpoved: 2 tyzdne. Neznie to tak hrozostrasne ako to vyzera. Kreslila som vacsinou po veceroch. Tvarovu cast som mala rozkreslenu pomerne rychlo. Tusom ju stacilo iba obtiahnut a zas samotna ceruzova priprava mi tiez netrvala dlho. Najhorsie na tom boli textury vlasov a siat. Len za satami, ktore si pritahuje k telu, som stravila asi 2 dni. Stale mi nieco nesedelo, stale som nieco gumovala a prekreslovala....a potom ani tusom to nebolo ako prechadza ruzovym sadom, pretoze kresba tusom je zalezitost, ktora ma urcite pravidla tahov a nimi sa treba riadit. Kazda ciara je tahana zvlast, jednym smerom, tienuje sa srafurou, no proste katastrofa. Vlasy mi zabrali asi tyzden. Stale som mala pred ocami urcitu finalnu predstavu, ale nedokazala som ju zachytit na papier. Skusala som rozne ozdoby do vlasov, gumovala ich, nevedela som, ako a odkial tahat dredy, gumovala som.... kym som sa dostala k tusu, bola som v takom stave, ze som so povedala, kaslem na to, idem tusom, ako to vyjde, tak to bude. Urobila som si najprv vrch hlavy- od cela po jeden pas, pristor medzi oboma pasmi. A potom som zacala odspodku. Aby ste videli, ako priblizne to vyzeralo, nahrajem vam to sem :D
Ono, aj napriek vsetkym problemom, nepoznam prijemnejsi pocit, ako zvuk skrabuceho pierka o papier v kombinacii s tym pokojom, ktory ma vtedy zaplavuje :)
 

Přílohy

  • 1.jpg
    1.jpg
    183,6 KB · Zobrazení: 70
  • 2.jpg
    2.jpg
    227,1 KB · Zobrazení: 70
  • 3.jpg
    3.jpg
    304,4 KB · Zobrazení: 74
  • 4.jpg
    4.jpg
    301,5 KB · Zobrazení: 81
  • 5.jpg
    5.jpg
    371,2 KB · Zobrazení: 80
  • 6.jpg
    6.jpg
    362,3 KB · Zobrazení: 81
  • 7.jpg
    7.jpg
    676,9 KB · Zobrazení: 77
  • 13416794_1367374413278549_6327836557083357945_o.jpg
    13416794_1367374413278549_6327836557083357945_o.jpg
    562,6 KB · Zobrazení: 70

nataly111

Velmistr písma
Flavici,
Ano je to o trpělivosti, ale je to i o tom, že jsem origami totálně propadla. Snažím se objevovat nové věci v tomto skládání. Když jsem spatřila obraz Mony Lisy postavený v origami 3d, řekla jsem si, že to chci taky zkusit.
Pak už jen nápad. Stačilo se mrknout na Woodynku a bylo rozhodnuto.;):D
Při práci jsem seděla, stála i klečela dokonce.:p

Tvoje kresby jsou nádherné a je to asi podobné. Baví tě to a je to vidět. V kresbách je duše a srdce toho kdo to maloval, tedy tvá.:rolleyes:
O tom to je. O lásce k tomu co děláš.;):)
A je fuk jestli je to malování, origami, nebo cokoliv jiného.:rolleyes::rolleyes:;)
 

DeletedUser592

Guest
Právě to na té práci obdivuji, mě by to trvalo přes rok a určitě by to tak dobré nebylo, ráda bych měla takovou disciplínu, abych se donutila vůbec něco kreslit, já sednu jednou za půlroku ke kreslení, no a to mě to velmi baví, jen se k tomu nevím dokopat, pak mé dílka vypadají dost chabě. :( Navíc skládání jako má nataly by mi možná trvalo 50 let :D Jste velmi šikovné a obdivuji tu práci, co jste nad těmi pracemi vykonali.
 

Lukula

Velmistr písma
Ahoj umělci!!!
Nataly, úžasná práce! Je vidět, že jsi zapálená a zkušená origamistka a opravdu se ti to povedlo. Přes 30 000 dílků!!! Nebolely tě bříška prstů od skládání? Mě to skládání taky baví, ale při představě, že se tomu věnuju 8 hodin v kuse... raději nedomýšlím... :D
Také se po dlouhé době pochlubím slíbenými minipostavičkami ze Southparku. Jelikož jsem měl poslední dobou převážně jiné starosti, šlo to pomalu, ikdyž nebyly nijak zvlášť náročné na počet dílků. A protože jsou "mini", jsou vyrobené z dílků o velikosti 1/64 A4 v kombinaci s několika dílky 1/128 A4. Popořadě Kenny - 356 dílků, Eric - 416 dílků, Stan - 334 dílků, Kyle - 452 dílků. Ještě přiravuju Wendy a Chefa (ti, co postavičky znají, budou vědět), později je doplním. Tak snad se budou líbit. Jsem pořád ještě začátečník.
Na poslední fotce je dárek ke dni matek. Labutí košík na kvítka. Ten obsahuje 539 dílků té standartní velikosti (1/32 A4)
Věřím ale, že pro Nataly nejsem a nebudu konkurencí... Ani nechci... ;):)
Kenny McCormick.jpg Eric Cartman.jpg Stan Marsh.jpg Kyle Broflovski.jpg Parta ze Southparku.jpg
Labutí košík.jpg
 

nataly111

Velmistr písma
Jééééé, konečně někdo. Teď si mi teda, ale udělal velikou radost.:D:D
Když mám být upřímná, natékaly mi prstíky. A když mě začali brnět konečky, věděla jsem že toho musím nechat, jelikož mám dost.:rolleyes:
Ale upřímně. Po tom co jsem obraz dodělala, jsem zbytek dílků nacpala do krabice a tu do skříně. Jakože už je nechci vidět.:p
Včera jsem našla zapomenutý balíček bílých dílků a dělám je jen tak. Prostě už jsem na tom asi závislá.:)
Na to, že píšeš, že si začátečník, máš ty prdelky luxusně vytvarované. Prostě ode mne máš velkou Jedničku s hvězdičkou.:rolleyes:
Ještě si neodpustím poznámku. Klidně buď konkurence. Tady v Čechách se tomu věnuje málo lidí. Dost si jich myslí, že to umí a umí prd. (jesli rozumíš)
Prostě mám z tebe velikánskou radost. Třeba další obrázek bude od tebe.:D:D:D:D
 
Nahoru