• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

Iddun

Guest
Prošla jsem si tu vaše výtvory...a naprosto žasnu nad vaším umem! Jste neuvěřitelně šikovní, parádní! Flavici, ty se tím živíš? Nebo jenom pro zábavu?
 

nataly111

Velmistr písma
Flavici, máš to moc krásné. Fakt se těším, až to dokončíš. To zase spadnu z židle, jak moc to bude nádherný.;););)
 

DeletedUser112

Guest
Ďakujem vám za chvály :D Dúfam, že všetko vyjde tak ako má a autor bude spokojný aj so Skuld :)
 

DeletedUser112

Guest
Vzhľadom na to, že mi ešte neboli zaslané texty, z ktorých mám vypracovávať detaily, rozhodla som sa trochu experimentovať a druhýkrát v živote som sa chopila grafického tabletu. Digitálna maľba je na vzostupe, tak som si povedala, že mi nezaškodí učiť sa :) Ide mi to strašne pomaly a teraz sa mi stala taká vec, že ľavý náplecník sa mi podarilo urobiť podľa predstáv, ale zabudla som, ako som ho vlastne urobila. A neviem namaľovať pravý. Prúser :D
 

Přílohy

  • skuld1.jpg
    skuld1.jpg
    188,4 KB · Zobrazení: 75

DeletedUser112

Guest
Posielam ukážku mojej najnovšej kresby, ktorú som nazvala "Qwak", podľa jedného úžasného animátora a ilustrátora, Arthura Qwaka, ktorého prácu môžete poznať z rozprávok Dragon Hunters alebo Lovci Drakov :)
Technika: perokresba (tuš)
Formát: A4
:)
Schválne, kto nájde ukrytého elfa?
 

Přílohy

  • Qwak.jpg
    Qwak.jpg
    479,8 KB · Zobrazení: 79

Lukula

Velmistr písma
Minulý týden jsem si na chatě řekl, že bych si mohl vyrobit kamaráda.
Tak jsem se dal ve volných chvílích (kdy malá dcera nevyžadovala pozornost a manželka společnost) do práce. Kousek překližky, lupenková pilka, nebozízek, dva jehlové pilníky, šmirgl, lepidlo a trocha laku, k tomu šikovné ručičky a za týden byl na světě. Pojmenoval jsem ho Johny Kosťa a hraje se mnou Elvenar. Teda, když se mnou mluví. Jinak trucuje a čučí do zdi... :D
 

Přílohy

  • 1. takhle to začalo.jpg
    1. takhle to začalo.jpg
    123,7 KB · Zobrazení: 78
  • 2. přece to nebude bezpáteřní tvor.jpg
    2. přece to nebude bezpáteřní tvor.jpg
    111,4 KB · Zobrazení: 84
  • 3. nějaké ty končetiny.jpg
    3. nějaké ty končetiny.jpg
    74,6 KB · Zobrazení: 76
  • 4. už spolu hrajem.jpg
    4. už spolu hrajem.jpg
    124,5 KB · Zobrazení: 79
  • 5. zase se mnou nemluví.jpg
    5. zase se mnou nemluví.jpg
    112 KB · Zobrazení: 64

Alexandrie16

Pokročilý žák
@Lukula Krásný, taky bych chtěla mít šikovné ručičky :) ale zaujala mě ještě jedna věc.. moc krásná červená barva na zdi :D zrovna takovou nebo podobnou plánuju do pokoje :D:D náhodou nevíš, kde jsi jí sehnal, že? :D
 

DeletedUser76

Guest
Lukulo moc děkuji, já mám Indiány zkrátka ráda, převážně mám kresby Aztécké a pak kravinky kde jsou Indoši :D.
Slon ( ganesh) a ten druhý obraz ( mahakala) to jsou indické, přímo Hinduistické božstvo.
Řekla jsem si, že si dám na chvilku odraz od indošů a jelikož mám doma vyřezávané krásné masky na zdi z Indie tak jsem se rozhodla, že si božstvo namaluji jen tak, mám rozkreslený ještě jeden obraz a pak ještě jinou ganesh. Tu mám nejraději ze všech. :)
 

DeletedUser76

Guest
Děkuji, vždyť ty taky milá Nataly, stále se chodím dívat na paní Saudkovou :D a pohrávám si s myšlenkou zda bych tě dokázala ukecat , že by výtvarné Tvé dílo zdobilo mé zdi skromného příbytku :). Nejsem si jistá zda bych dostatečně ocenila Tvůj um tak abych Tě neurazila má milá :).
 

nataly111

Velmistr písma
Woody musím tě teď malinko zklamat. Dílko se teď nachází mimo ČR. Teď sice na žádném díle nepracuji, ale až bude zase možnost, moc ráda pro tebe něco vytvořím.:p:p
 
Nahoru