• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

nataly111

Velmistr písma
Taky máte někdy ten pocit, že když to nejde, tak to nejde.:D:D
Od mého velkého obrazu maličkosti prostě neumím, dám vám jsem příklad věciček, se kterémi fakt nejsem spokojená a budou pravděpodobně rozebrány.;);)
Tímto to balím a jdu na obraz číslo 2.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Jen si říkám, jestli ten obrázek od Flavici nechat jen tak, nebo na druhé straně také něco vytvořit.
A je to tady, zase si to chci komplikovat, a to se necítím nejlíp.:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Přílohy

  • druhý pokus vázička (2).jpg
    druhý pokus vázička (2).jpg
    610,2 KB · Zobrazení: 85
  • bez květin.jpg
    bez květin.jpg
    550,4 KB · Zobrazení: 92
  • velká vaza (2).jpg
    velká vaza (2).jpg
    626,4 KB · Zobrazení: 74
  • miska (2).jpg
    miska (2).jpg
    573,6 KB · Zobrazení: 76
  • miska.jpg
    miska.jpg
    543,4 KB · Zobrazení: 82

nataly111

Velmistr písma
Ta velká váza nesedí, dílky jdou šejdrem, proto vlastně vznikla ta malá. Jenže to není ono.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ta miska zlato-bílá, moje představa byla jiná. Nějak nevím, asi už je toho na mě moc. ;)
Ale to se občas stává, že mě se to nelíbí a jiní mi říkají opak.
 

DeletedUser112

Guest
Moja ďalšia rozpracovaná ilustrácia znázorňujúca nornu Skuld
Formát A3, technika: perokresba (tuš)
Krúžková košeľa bola o držku- každý krúžok bol kreslený zvlášť, keďže kresba pierkom neumožňuje takú slobodu ťahov ako fixa
 

Přílohy

  • skuld.jpg
    skuld.jpg
    270,6 KB · Zobrazení: 82

DeletedUser2097

Guest
Měl sem trošku času omrknout tenhle úžasný umělecký koutek a musím všechny pochválit za skvělé výtvory, jste velmi šikovní.
Nejsem zrovna malíř ale když už tu tento koutek existuje, proč se s vámi o něco nepodělit že? :D
Momentálně rozpracovaná ( čti začátek ) podle monitoru obkreslená anime dívka na formát A4.

- nejprve probehl náčrt tužkou na papír
- následně začíná težší část, jasné ohraničení a tvar celého obrázku

Anime_Girls_2492016.jpg

- po nějaké chvilce přišli na řadu pastelky :p
- částečně odstínováno a začínám vybarvovat bílá místa

Anime_Girls_2_2492016.jpg

- nebylo příliž mnoho času ale pokročil jsem a dodělám už jenom horní část obrázku

Anime_Girls_3_2592016.jpg
... dokončení příště ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser112

Guest
Pridávam menšiu portrétnu skicu zobrazujúcu moju kamarátku. Keďže som ju nemala pri sebe a nemala som ani fotku, musela som sa spoľahnúť iba na svoju pamäť. Což sa odzrkadlilo na jej výraze :D Niečo som pokazila a tvári sa, ako keby jej niečo smrdelo pod nosom. A tiež som si nevedela vybaviť, ako sa jej ukladajú vlasy. Takže tak :D
 

Přílohy

  • 14480764_1465867970095859_101748401423296038_o.jpg
    14480764_1465867970095859_101748401423296038_o.jpg
    331,2 KB · Zobrazení: 83

DeletedUser112

Guest
Podklad si podfarbuješ fixou a potom do toho ideš pastelom? Používaš klasické pastelky (školské) alebo máš iný druh pastelu? Pretože, neviem či je to fotkou, sa ti farby celkom pekne dostali do seba
 

DeletedUser2097

Guest
Zrovna na tomhle obrázku sem si dal záležet v prolínání barev, každopadně žádné zázraky se neděly :)
Použil sem klasické pastelky, tužku, tenké černé kulčkové pero, tenký černy fix 0,5 mm a prst :)

tmavší části pod barevnou barvou jsou nejprve naneseny podkladem tužky, čímž mi vzniklo jemné stínování a na to sem pak nanesl barvu pastelkou, pokud se mi stínování nelíbilo dodělal sem zbytek tužkou na již hotovou barvu abych to doladil, u všeho byl nápomocen můj prst který tužku rozmazával z tmavé do světlé podle potřeby.

Některé části jsou pouze jemnými tahy překryty tmavším odstínem buďto pastelky nebo druhé barvy a retušoval sem to pak bílou a šedou pastelkou aby splynuli dohromady. Nejvíc zabrali vlasy, které sem se snažil každých pár desítek tahů tužku naostřit aby mi to vyšlo jak je na obrázku(Každopádně zítra ten obr předělám, protože sem to fotil za dost blbýho světla a nějak se mi to nelíbí) :D .

Žádná věda jenom pečlivá práce a pižlání s pastelkama...aneb kdo si hraje nezlobí :D
 

DeletedUser112

Guest
Uvažovala som aj nad pastelkovo-ceruzovou alternatívou, ale šla som na to zložito :D
 

DeletedUser2097

Guest
Po menší přestávce další rozpracované dílo :)
Anime_Girls_1102016.jpg

- venku prší a Nibelion se nudí, tak kreslí, malinký progress

Anime_Girls_4102016.jpg

- dokončeno vybarvování a začínám stínování

Anime_Girls_8102016.jpg

- a takhle bych to ukončil :)

Anime_Girls_4_13102016.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
I když to tak teď nevypadá , tohle bude težší kousek, je tam hromada detailů a stínování, tak snad se s tím poperu.

Anime_Girls_11102016.jpg

- jak je zvykem, kvalitu fotky předělám až nebude tak hnusné světlo :D
 
Nahoru