• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser76

Guest
Flavici nebo Woody... Ti jsou mistry svého oboru.

Flavici ano ,ale já fakt ne .

Omlouvám se zde za tu vsuvku , nevím jak to napsat ,ale chci předběhnout k tomu abych nebyla zde považována za člověka,který za každou cenu musí dostat poděkování nebo poutá na sebe pozornost, snaží se být nějak výjimečný , že to vypadá pak až uměle nebo dokonce
nadbíhá hráčům a všelijak možně možnými způsoby chce být obdivován. Až příliš přemoudřelý a já už nevím co všechno. Dostala jsem zde v této hře ,zde ve virtuálním světě doopravdy pár prapodivných zpráv a také pár reakcí, které no jak bych to nazvala mne trochu vykolejí a já pak se je snažím vyvrátit ,protože zkrátka taková nejsem. A pak začínám mít strach vůbec se nějak zde rozhovořit abych opět nedostala ty puncy o mé pravosti či nepravosti a vážně mi ubírá sil každému pak vysvětlovat jak jsem to myslela či nemyslela atd...
Bohužel :( má povaha introverta , člověka samotáře se nějak prolíná s tímto světem , líbí se mi tato hra, chodím ráda sem na forum mezi Vás lidičky,ráda pozoruji život zde a když se zapojím do řeči tak jak to nazvati snad s nadsázkou (myslím s humorem , s odlehčením) tedy až na některé příspěvky,které stojí za vážné zamyšlení a odhalují nitro hráče. Nesnáším povyšování se člověka nad člověkem,vulgarismus , arogantní jednání , křivdu, tvrzení že jsem taková a maková a přiznávám se zde bez mučení,že pokaždé vyletím jak čertík z krabičky a rozjedu to na plné obrátky což bych zřejmě zde neměla viz včerejší a předvčerejší příspěvky v jiném vlákně ,zajisté všichni víte v jakém. Virtuální řeč (můj název) nevím jak se to říká ,je daleko těžší ,protože neustále musím dávat ty smějící se smajlíky a doufám v to, že pak dotyčný pochopí, že to myslím dobře, s úsměvem, že mu nic nehrozí, že ho nenapadám a že pouze chci, aby zde, na tomto skvělém fórum, kde je hafo lidiček různých názorů ,povahových rysů, různých profesí s různými pohledy na svět proudila uvolňující a dobrá zábava . Jako když jste někde v příjemném prostředí v nějaké krásné hospůdce, kde je skvělý personál, hraje dobrá muzika (pro mne blues :D) a lidé jsou uvolnění ,příjemně se baví,jsou bezstarostný a všude panuje dobrá nálada, smích zkrátka paráda;) a vy by jste viděli můj úsměv přes celý můj ksicht, protože já se ráda směji :) a ještě víc jsem radši když se lidi smějí se mnou ;).

Tak a teď Lukulo k tobě :),
paráda , fakt pěkné, moc se mi to líbí :D, všechno , jsme na tom stejně, jsem také samouk , nejsem vůbec větší umělec než ty.:)
Ta labuť je úžasná ,nádhera a co mne dostalo tak to jídlo.:)
Ten meloun ,ty jsi vážně úžasný človíček, já chci taky aby mi někdo připravil tak nádhernou snídani, ty se mají ti co jsou tvými blízkými a přáteli ,ty hladíš po duši a kouzlíš a rozdáváš radost :)
Jo, jo moc hezké ráno ,usmívám se,díky :)

Co se týče Graffiti , jednou jsem něco potřebovala skrze můj obrázek a tak jsem vyhledávala písmo,samozřejmě,že přes odkazy a obrázky jsem se procvakala až bůh ví kam,ale ty díla nádherná :rolleyes: ,které jsem zhlédla a těch umělců co se tím zabývá . Žasla jsem nad tou nádherou. Takže plně souhlasím ,že je škoda, že u nás se toto umění nerozšířilo :(
 

DeletedUser76

Guest
Nataly111 , tak konečně jsem měla čas se pokochat Tvými krásnými výtvory , nádhera a úplně ze všeho se mi líbí papoušek :rolleyes:.
Všechny jsou pěkné ,ale papoušek je boží.
Jsi šikulka :).
Podívám se zda se nedá sehnat Indián nebo bizon :D To by se mi líbilo :D velký 3D origami bizon v životní velikosti.
Pak bych tě hodně děsně moc přemlouvala abys mi ho složila :)
 

nataly111

Velmistr písma
Nataly111 , tak konečně jsem měla čas se pokochat Tvými krásnými výtvory , nádhera a úplně ze všeho se mi líbí papoušek :rolleyes:.
Všechny jsou pěkné ,ale papoušek je boží.
Jsi šikulka :).
Podívám se zda se nedá sehnat Indián nebo bizon :D To by se mi líbilo :D velký 3D origami bizon v životní velikosti.
Pak bych tě hodně děsně moc přemlouvala abys mi ho složila :)


Woody složit jde teoreticky všechno, je to jen otázka propočítáných dílků, detailů a hlavně barevných odstínů;)
Indiana jsem taky ještě nedělala, nápad je to dobrý i když v životní velikosti, no nevím to by bylo hafo dílečků:D, ale přemlovat bys mě nemusela, ráda zkouším věci, které jsem ještě nedělala, zkusím se mrknout třeba pro tebe nějakého najdu:p
Jinak už dlouho jsem sem nic nedala, blížím se do finale s jedním projektem, tak snad se vám bude líbit:rolleyes:
 

Lukula

Velmistr písma
Lukulo, to jídlo!!! Kde mám sebrat chlapa, co tohle dělá? Asi hledám ve špatných vodách :D Naprostá paráda, jak dlouho ti to trvá něco takového připravit?
Záleží na tom, co dělám. Důležitý je nápad. A hlavně suroviny. Konkrétně ten banán byl cca za 15 minut. Veverka byla hotová za 5 minut. Meloun - to byl oříšek... :D strávil jsem nad ním 1 a 1/4 hodiny a zničil na něm řezací skalpel, který jsem měl na papírové stavebnice... :D
Ale holky - jen proboha nezanevřete na svý chlapy kvuli kousku hezky naservírovanýho žvance... !!!:D Každý něco umíme. Já si rád hraju s jídlem, připravím hezkou a chutnou snídani, občas i něco dobrého uvařím, ale třeba co se týče aut - hrůza. Když nevyřeším problém tím, že natankuju, doleju vodu do ostřikovačů nebo chladící kapalinu, tak volám známý nebo servis. A je jedno jaké mám auto. Na to prostě nemám buňky. :) A ti Vaši chlapy určitě taky něco umí
- nehledě na to, že já jsem spíš povahově víc ženská... a moje manželka zase povahově víc chlap, takže se tak nějak doplňujeme. Jen to máme oproti ostatním obráceně... :D
Vaše reakce mě těší, děkuji, vážím si toho. Jak už jsem napsal, díky Vám všem v tomto tématu jsem zase získal chuť něco tvořit. A to je dobře. ;)
A tímto bych chtěl také všechny zde v tomto vláknu ocenit. Nebudu to psát každému zvlášť, jste úžasní všichni.... bez vyjímky. Nepřestávejte dělat to, co vás baví ať se dějě, co se děje, tak jak se to stalo v mém případě. Nebudete to vy -teď už to vím.;)
 

DeletedUser112

Guest
"Skogen (Nový hlas v zemi)" dokončená! :)
Skogen, človek, ktorý mal moc formovať les, resp. les sa formoval na základe toho, čo odčerpal zo skogenovej mysle. Rastliny obtáčajúce sa jej kolo nôh poukazujú na proces "upínania sa" sa lesa na jej osobu. Kamene, ktoré v pozadí vyletujú do vzduchu predstavujú už samotný proces formovania, je to už tvorivá činnosť skogena.
Skoge, Morriganin havran a Ryhop predstavujú sériu perokresbových voľných ilustrácií a všetky tri práce na seba nadväzujú. Stavala som na mytologickom základe drevo-kosť-kameň-mäso, s tým, že drevo a kameň predstavujú les, kosť smrť, mäso je živý človek. Ryhop v sebe nesie prvky kameňa a dreva, Morriganin havran kosť a Skogen je mäso. Všetky tieto prvky som sa rozhodla prepájať stuhami, ktoré nájdete na každom obrázku, a ktoré pre mňa symbolizujú puto, teda kúzlo.
 

Přílohy

  • skogen.jpg
    skogen.jpg
    717,3 KB · Zobrazení: 74

DeletedUser76

Guest
já jsem taky krásná :D počkejte až Nataly složí mne :D.
Moc pěkné Natalindo a dlouho jsi zde nebyla mrško :).

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 

DeletedUser76

Guest
Moc Ti děkuji srdíčko , mám radost , juchajda, to je vážně od Tebe moc milé :).
Doufám, že už nejsi smutná kočičko , budu Ti muset na oplátku něco načmárat, akorát, že umím jen samé blbiny :D.
Jsem ráda,že jsi zde , moc pěkné , děkuji ještě jednou :).
 

DeletedUser592

Guest
Já zrovna ne, ale někdo kdo má rád barevnou abstrakci možná ano.
 

nataly111

Velmistr písma
To vypadá, jako by malíř něco namaloval. Pak si řekl, že se mu to nepovedlo, tak to začmáral černou barvou.:D:D
 

Sindri

Guest
Rozumím jenom těm abstraktním dílům, která udělám já sám, takže ne, nezavěsil, max. z nouze na zakrytí nějaké díry ve stěně po chybějící poličce.
 
Nahoru