• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

PrevorOri

Pokročilý žák
Hele co je po ukolu kdy se vylepsi na uroven 4 pevnost odplaty ja ji hned zboural tu vec na vyzkum sem dostal aniz bych cekal dva dni na vylepseni ale ukol sem neudelal zapomel sem na to ... :-(
 

Boobika

Pokročilý žák
tusim ze tam nabehl prave ukol bud zbourej nebo vyzkoumej vrcholnou moc. tj bod kde me zajimalo jestli to ma nejaky "ukolovy" rozdvojeni. tj kdo specha autoamticky plni jednu ukolovou linii, kdo jede polde ukolu ma moznost volby. Ale jestli je to rozdvojeni jen na oko nebo orpavdu s nejakym "dusledkem"... netusim :)
 

lustr2

Kolemjdoucí
Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli je nutne vylepsovat Pevnost odplaty na 4.lvl. Jevi se mi to jako k nicemu a zbytecne utraceni orku a surovin. Ma s tim nekdo nejakou zkusenost. Nerada bych to zbourala a pracne pak stavela Pevnost znova. Diky moc
 

Prealiena

Velmistr písma
Poslední úkol kapitoly chce surovinu získanou pouze zbouráním pevnosti lvl4. Takže budeš muset, jestli se nechceš zaseknout ve výzkumu, bez možnosti jít dál.
 

lustr2

Kolemjdoucí
:( ale diky, aspon se na to pripravim psychicky :)... uz mi prave chybi jen vyzkum Pevnosti na lvl 4, tak jsem si rikala, ze by to slo vynechat, ale kdyz ne tak se s tim nejak budu muset poprat. Docela se to vlece :-/
 

Lovec Krys

Legenda
@lustr2
1647203736397.png

Předmět lze získat jen zbouráním portálu lv4 (buď dokončeného anebo rozestavěného).
 

GorGlin

Veterán
Já jsem na tom stejně, dělám černý čmoudy na předposlední výzkum, ale po výzkumu divů jsem omezil rasovou výrobu a prostě klikám dokud nebude pokoj.
zbytek města jsem už přestavěl do mezirasové podoby a doklikávám zbylou nutnost, která sice ve městě překáží, ale neomezuje.
 

lustr2

Kolemjdoucí
No ja to asi udelam tak, ze pojedu na max az do vyrobeni vseho, pak zbouram lihne a zacnu znova stavet tech 144 vezi svetla a tmy, protoze jsem zjistila, ze nemam dost "cernych kolecek" (cerne hmoty) na vylepseni Pomsty na lvl 4. Skoda tech 650K orku :-( Aspon, ze neni nutne cekat na postaveni toho 4.lvl a da se zbourat hned jako veze. Trochu to usetri cas.

@lustr2
Zobrazit přílohu uživatele 6011
Předmět lze získat jen zbouráním portálu lv4 (buď dokončeného anebo rozestavěného).
Kde se to da docist? Ja uz jsem to hledala snad i u sousedu :D. Ale diky aspon je to jasne, nejak jsem to tusila, ze to nepujde obejit.
 
Zdar, trochu bych to oživil. Kolik jste kdo nakonec postavili líhní? Teď jsem dodělal 13, mám vymyšlené místo pro další dvě nebo tři, ale tím to asi hasne...

Takže pro inspiraci :)
 

Boobika

Pokročilý žák
16 nebo 18 a porad nevim jestli tam byla nejaka dejova vetev podle volby na kterou stranu se clovek postavil :D (tj ti co si vynalezl vyzkum predem a pak plnil ukoly tak uz nemel volbu)
 

Marian24

Znalec fóra
Ahoj,
Kolko ste mali postavenych veží světla , ktore ste menili na veže temnoty ,aby mala hra plynuli priebeh ?
Počet líhni mi je jasny , Diky za info
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Věže světla a temnoty jsem stavěl jen kvůli hmotě.
Takže na začátku jsem jich měl hodně, co se vešlo kolem portálu, pak žádnou a na závěr hry když jsem už vyráběl jen v portálu a líhně byli zbourané tak jsem dodělal zbytek
 
Nahoru