• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

Marian24

Znalec fóra
Takže tito veže svetla a temnoty služia iba na to čo davaju PPčka .... aha tak to je zbytečne stavať a zbytečne sem na stavbu vyplacal Unurium pojedu cez PPčka, Diky moc tohle je super rada, ptal sem se par hraču a všichni je staveli :D:D:D:D:D ZBYTEČNEEEE pokuď tedy nemaj PPčka alebo nespechaj a šetri si je.
 

Lovec Krys

Legenda
@Marian24 Ona jejich stavba není zbytečná, potřebuješ je na bílou a černou hmotu, kterou získáš jejich bouráním (bílá-lv1, černá-lv2), celkem 3x24 černých hmot na vylepšení portálu z 1 na 4. (když spočítáš ty náklady dohromady, tak je vylepšení portálu nechutně drahé).
Jen z nich nemusíš sbírat jejich produkt, který si můžeš naklikat přes PPčka.
 

Lovec Krys

Legenda
@SparkySprinkles Určitě bude, ale ty se asi ptáš spíše na to, zda bude v nejbližší době.
Na to se dá odpovědět pouze nevíme.
Dle některých, co se hrabou v herních souborech, zatím po nové kapitole není žádná stopa, což může znamenat pouze 2 věci:
- Nová kapitola v nejbližší době nebude.
nebo
- Vývojáři ukryli informace tak, aby se jim v tom nemohli hráči rýpat a zjišťovat informace o nové kapitole dříve než ji nasadí na betu.
 

Lovec Krys

Legenda
Potřebuješ si na tuto kapitolu zajistit dostatek osvíceného zboží (výhodou je zdvojnásobení kapacity kupců (2200>4600,5000), což činí obchod s nimi o něco méně otravný).
Po vylepšení všech osadnických budov na maximum můžeš přestat vyrábět T8 (a v závislosti na počtu líhní jej budeš potřebovat kvanta).
Na rozdíl od předchozí kapitoly je rychlost průchodu omezena primárně počtem líhní (vyplatí se vylepšit na lv4), s 20 projedeš kapitolu o dost rychleji než s 10.
Ale i tak je to pomalá kapitola - potřebuješ opravdu velká kvanta výrobků osadníků.
 

Lovec Krys

Legenda
A jo, na manu už jsem zapomněl.
Kvanta = miliony. Jen líheň lv1 stojí půl milionu many.
Na betě jsem chybějící manu doháněl přes bludiště tak usilovně, že mi v jednu chvíli doslova došla kouzla (ale taky bludiště kolem lv 10-15 nedá zdaleka tolik many jako bludiště 30+).
 
já jsem si v eventu vyhrál nějaké baráky na manu, takže každý den přiskočil cca 1,32 milionu a dolepoval jsem to kouzlama. Každý den jsem tak 1-2 baráky nebo 2-3 cesty mohl udělat.

Do toho ti chachaři pustili runy za 15 VB do divů, takže mi miliony many doteď polykají i divy na levelech 30+... ale jde to i bez bludiště. CHce to ale velkého draka a stovky kouzel :)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No jo. Taky se z toho nemusím zrovna poprdět. A jak se píše v Neználkovi: "Nějak bylo, nějak bude. S plným břichem houby zle."
 

Lovec Krys

Legenda
Kapacita kupců je závislá jen na jednom parametru - úroveň hlavního sídla. V kapitole 19 se zvyšuje kapacita po vylepšení hlavního sídla:
2200>4600(lv 41>42)
a
4600>5000(lv42>43).
 
Nahoru